ChudaSzkapa
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Węgrzyn to dureń. Kolejny znawca futbolu, który sam w przeszłości grał w Polsce i kopał się po czołach.
2
Jak myślę o nadchodzącym tygodniu to aż mi serce przyspiesza. Nie mogę się doczekać!
41
Ostatnimi czasy można dostrzec lekką przemianę Neymara. Oczywiście na lepsze. Jakoś powoli nam dojrzeje przyszła gwiazda. Oby tak dalej. :)
5
Tak abstrahując. W napadzie nostalgii włączyłem sobie na yt skróty z finału na Wembley z 2011. Zastanawia mnie jedna rzecz. Pomijając fakt, że nie wymieniamy już tak szybko piłki, to gdzie się podziały te strzały z daleka? Przecież ten element gry, między innymi zmuszający wyjście obrony do zblokowania strzału, a co za tym idzie, udostępniający głębie na podanie prostopadłe, był jednym z bardzo ważnych składowych całej naszej gry, wspaniałej gry. W tym filmiku widać jak często Iniesta, Xavi, bądź inni próbują takich rozwiązań. Przecież gole Villi i Messiego padły właśnie po uderzeniach zza 18 metra. Tego ewidentnie brakuje Barcelonie od dłuższego czasu. Pozdrawiam i podsyłam skrócik. :')
0
Montoya przez pierwsze kilkanaście minut był tak zdziwiony faktem, że przebywa na boisku, że zaczął naśladować Alvesa. :v
7
Perez to chyba jakiś karnet na te mierne zespoły kupił. D:
0
1
Ziomuś, za przeproszeniem, co Ty pierdolisz. Obejrzyj sobie skrót i zobacz, kto stracił tę piłkę. Poza tym, wszyscy wiemy, że sędziowanie w La Liga jest na poziomie gorzej niż miernym, gwizdek absurdalny, dwukrotny handball w polu karnym jednej i drugiej drużyny, masakra.
3
Rozumiem, że jako osoba z Messim w avatarze nie będę brzmiał obiektywnie ale...
JAK TO SIĘ DO CHOLERY STAŁO, że Messi jest na razie jako 2. najgorszy zawodnik meczu w ankiecie. W pierwszej połowie jako chyba jedyny próbował zagrać piłkę DO PRZODU, gdy Rakititititić z Busi delektowali się podaniami w szerz boiska. Ludzie, rozumiem, że grali słabo, Messi nie pomógł drużynie, ale bez przesady.
0
12,5 mln euro - Vermaelen
20 mln euro - Mathieu
GG, WP Zubi.
0
Offtop - Ney kontuzja na treningu. :x
0
Twój nick mówi wszystko, Panu już dziękujemy. :)