2

Gdzie mi chcecie Maldiniego oddawać. Chyba waś coś boli. Sobie Araujo weźcie

0

Balde sprzedać i Grimaldo niech przyjdzie

1

To jest sezon Ewki. Za ten sezon złota piłka murowana

1

Wkurza mnie ten jego ojciec

29

Szkoda mi cię chłopie bo więszkość z nas chce cię na boisku

19

@Czyhrynski Yamalek ważniejszy i dlatego. Niestety...

0

Nie no spodziewałem się,że tak będzie

2

@Lukas_88 Araujo bym zostawił a Ter Stegen musi wylecieć

0

@Lukas_88 Już myslalem ze Pedriego już byś chciał sprzedać xd Ale fakt De Jong dopóki jest coś wart to powinien zostać sprzedany

0

@Lukas_88Tak zrozumiałem jakbyś chciał sprzedać tych co wymieniłeś? Dobrze zozumiałem?

0

@krzy_mlyn Pewnie będzie rotował pomiędzy Bernalem a nim,choć wolałbym aby Bernal grał

2

Digidong Bernalek już cię zjadł. Siadaj na ławie i podziwiaj

1

Załatw Lapcio Bastoniego, Vigiliego, Grimaldo i napadziora to szacuneczek większy u mnie bedziesz mieć

7

Kundelek moim też jest ulubionym i większości z nas. Yamal nie oddaje u mnie tak jak Pedri

2

@Goalski Moze inaczej : Po sezonie niech Flick zweryfikuje. Bardziej ufam mu niż nam i wie co robi

2

@Goalski A ty zapomnij o tym co było i skup się na teraźniejszości

9

Z każdym meczem pokazuje dobrą grę i trzeba w niego wierzyć. Oby tak dalej

1

To topowego napadziora i fajnie by było mieć zmiennika takiego Brobbeya z Sunderlandu

1

KLUB MEM. Inaczej tego nazwać nie można

4

Z Atletico nie możemy się potknąć.10 maja bdzie decydującym dniem

3

200 wywalcie na stół i można negocjować,ale wolałbym aby został

0

@Witektoziomal Nie strasz nawet mnie xD Chociaż w sumie Flick moze by coś z tego zrobił

1

40 mln za Casado? Brać i nie zastanawiać się

1

Nie no żadnego zawodnika Juve

2

Przy Torresie dajcie to -5 a nie Casado cierpi xD

25

A większość ludzi nie chciało go w Barcelonie. Ja tam wiedziałem że Flick coś z niego zrobi. Na spokojnie może wygryźć Kundela ze składu moim zdaniem

7

Co?! Jak to?! Arbeloi nie ma?! xD

0

Pierwszy mecz na wyjeździe ?

5

Ale brama Moliny. Znowu to zrobił

3

Karny w koncówce bedzie jak byk. Ale na razie pięknie się zapowiada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?