26 marca 2026, 14:07
2
Gdzie mi chcecie Maldiniego oddawać. Chyba waś coś boli. Sobie Araujo weźcie
26 marca 2026, 11:59
0
Balde sprzedać i Grimaldo niech przyjdzie
26 marca 2026, 09:38
1
To jest sezon Ewki. Za ten sezon złota piłka murowana
26 marca 2026, 07:22
Wkurza mnie ten jego ojciec
25 marca 2026, 22:56
29
Szkoda mi cię chłopie bo więszkość z nas chce cię na boisku
19
@Czyhrynski Yamalek ważniejszy i dlatego. Niestety...
25 marca 2026, 21:10
Nie no spodziewałem się,że tak będzie
25 marca 2026, 13:14
@Lukas_88 Araujo bym zostawił a Ter Stegen musi wylecieć
25 marca 2026, 12:47
@Lukas_88 Już myslalem ze Pedriego już byś chciał sprzedać xd Ale fakt De Jong dopóki jest coś wart to powinien zostać sprzedany
25 marca 2026, 12:36
@Lukas_88Tak zrozumiałem jakbyś chciał sprzedać tych co wymieniłeś? Dobrze zozumiałem?
25 marca 2026, 12:20
@krzy_mlyn Pewnie będzie rotował pomiędzy Bernalem a nim,choć wolałbym aby Bernal grał
25 marca 2026, 12:12
Digidong Bernalek już cię zjadł. Siadaj na ławie i podziwiaj
25 marca 2026, 10:17
Załatw Lapcio Bastoniego, Vigiliego, Grimaldo i napadziora to szacuneczek większy u mnie bedziesz mieć
24 marca 2026, 23:08
7
Kundelek moim też jest ulubionym i większości z nas. Yamal nie oddaje u mnie tak jak Pedri
24 marca 2026, 21:17
@Goalski Moze inaczej : Po sezonie niech Flick zweryfikuje. Bardziej ufam mu niż nam i wie co robi
24 marca 2026, 20:32
@Goalski A ty zapomnij o tym co było i skup się na teraźniejszości
24 marca 2026, 20:16
9
Z każdym meczem pokazuje dobrą grę i trzeba w niego wierzyć. Oby tak dalej
24 marca 2026, 18:38
To topowego napadziora i fajnie by było mieć zmiennika takiego Brobbeya z Sunderlandu
24 marca 2026, 16:48
KLUB MEM. Inaczej tego nazwać nie można
24 marca 2026, 12:39
4
Z Atletico nie możemy się potknąć.10 maja bdzie decydującym dniem
24 marca 2026, 09:23
3
200 wywalcie na stół i można negocjować,ale wolałbym aby został
23 marca 2026, 22:24
@Witektoziomal Nie strasz nawet mnie xD Chociaż w sumie Flick moze by coś z tego zrobił
23 marca 2026, 22:14
40 mln za Casado? Brać i nie zastanawiać się
23 marca 2026, 18:59
Nie no żadnego zawodnika Juve
23 marca 2026, 18:51
Przy Torresie dajcie to -5 a nie Casado cierpi xD
23 marca 2026, 18:49
25
A większość ludzi nie chciało go w Barcelonie. Ja tam wiedziałem że Flick coś z niego zrobi. Na spokojnie może wygryźć Kundela ze składu moim zdaniem
23 marca 2026, 15:48
Co?! Jak to?! Arbeloi nie ma?! xD
23 marca 2026, 13:22
Pierwszy mecz na wyjeździe ?
22 marca 2026, 22:30
5
Ale brama Moliny. Znowu to zrobił
22 marca 2026, 22:01
Karny w koncówce bedzie jak byk. Ale na razie pięknie się zapowiada
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Gdzie mi chcecie Maldiniego oddawać. Chyba waś coś boli. Sobie Araujo weźcie
0
Balde sprzedać i Grimaldo niech przyjdzie
1
To jest sezon Ewki. Za ten sezon złota piłka murowana
1
Wkurza mnie ten jego ojciec
29
Szkoda mi cię chłopie bo więszkość z nas chce cię na boisku
19
@Czyhrynski Yamalek ważniejszy i dlatego. Niestety...
0
Nie no spodziewałem się,że tak będzie
2
@Lukas_88 Araujo bym zostawił a Ter Stegen musi wylecieć
0
@Lukas_88 Już myslalem ze Pedriego już byś chciał sprzedać xd Ale fakt De Jong dopóki jest coś wart to powinien zostać sprzedany
0
@Lukas_88Tak zrozumiałem jakbyś chciał sprzedać tych co wymieniłeś? Dobrze zozumiałem?
0
@krzy_mlyn Pewnie będzie rotował pomiędzy Bernalem a nim,choć wolałbym aby Bernal grał
2
Digidong Bernalek już cię zjadł. Siadaj na ławie i podziwiaj
1
Załatw Lapcio Bastoniego, Vigiliego, Grimaldo i napadziora to szacuneczek większy u mnie bedziesz mieć
7
Kundelek moim też jest ulubionym i większości z nas. Yamal nie oddaje u mnie tak jak Pedri
2
@Goalski Moze inaczej : Po sezonie niech Flick zweryfikuje. Bardziej ufam mu niż nam i wie co robi
2
@Goalski A ty zapomnij o tym co było i skup się na teraźniejszości
9
Z każdym meczem pokazuje dobrą grę i trzeba w niego wierzyć. Oby tak dalej
1
To topowego napadziora i fajnie by było mieć zmiennika takiego Brobbeya z Sunderlandu
1
KLUB MEM. Inaczej tego nazwać nie można
4
Z Atletico nie możemy się potknąć.10 maja bdzie decydującym dniem
3
200 wywalcie na stół i można negocjować,ale wolałbym aby został
0
@Witektoziomal Nie strasz nawet mnie xD Chociaż w sumie Flick moze by coś z tego zrobił
1
40 mln za Casado? Brać i nie zastanawiać się
1
Nie no żadnego zawodnika Juve
2
Przy Torresie dajcie to -5 a nie Casado cierpi xD
25
A większość ludzi nie chciało go w Barcelonie. Ja tam wiedziałem że Flick coś z niego zrobi. Na spokojnie może wygryźć Kundela ze składu moim zdaniem
7
Co?! Jak to?! Arbeloi nie ma?! xD
0
Pierwszy mecz na wyjeździe ?
5
Ale brama Moliny. Znowu to zrobił
3
Karny w koncówce bedzie jak byk. Ale na razie pięknie się zapowiada