@barcelonista76 Ale ja pisze o Lewym a nie Yamalu. Juz przywyklem do tego ze na kazdy mecz go wystawia. Niech sie nie zdziwi jak Yamal kontuzje jakas powazna zlapie
@Cules69 Z tego co pamietam w tamtym sezonie Barca tez dobrze az tak nie grala. Dopiero w styczniu pokazali swoja prawdziwa forme i oby teraz tez tak bylo. W koncu sam Arsenal zacznie sie potykac. Jeszcze jest do poprawy,ale wierze ze wujek Flick ogarnie to. Wierze w to
4
Bez tego Mbappe to by zagubieni byli. Trzeba odpowiedziec jutro zwycieztwem. Bedzie ciezko ale trzeba wierzyc
0
A juz go chwalilem... Ehh
0
Ale cisnie Sevilla
0
@19xavi93 Jak nie rozumiesz to co ci poradze?
9
Panie Flick tez nas to dziwi czemu go tam nie ma. Smiech ze tam Judasz Ballinch.. jest w 11
1
Czy zostanie czy nie to trzeba sciagnac topke obronce. Nie ma innej mozliwosci
0
To juz zdecydowanie Bastoni tanszy od Joszko
0
Araujo wroci to bedzie zmiennikiem na prawej obronie xd
3
Moim zdaniem bedzie dostepny ale na lawce musi byc.
4
Dla mnie podpisanie z Flickiem kontraktu to zasrany obowiazek
0
Ja mówię nadal że może zimą odejść i podtrzuje to. Lepiej jakby do Milanu poszedł
6
A Realowcy juz na mediach sie pluja ze Flick nie ma szacunku do Wojtka xd
4
No juz myslalem ze Marcusik nie trafi. Dobra 1/8 jest po ciezkim meczu. Czemu my ze slabymi musimy tak slabo grac
4
Marcus to chyba popil z peszko wczoraj. A Yamal to juz wgl
3
Christiensen powinien dostawac wiecej minut wedlug mnie. Nie chodzi nawet o ten mecz,ale pokazuje ze zasluguje
5
Was tez wkurzaja te kółeczka Digi donga?
0
@sokot Tak na eleven1
10
@fotohobby Pewnie sedzia problemem XD
0
Oho jeszcze mecz przelozony o 30 min
0
@barcelonista76 Ale ja pisze o Lewym a nie Yamalu. Juz przywyklem do tego ze na kazdy mecz go wystawia. Niech sie nie zdziwi jak Yamal kontuzje jakas powazna zlapie
0
Co sie dzieje z Lewym? Juz wam powiem co moze byc na rzeczy. Nie wiem czy czasami zima nie odejdzie. Oby nie lecz mam takie przeczucia
2
@Barca_Q Taka troche 3-4-3 formacja
0
Cos przeczuwalem ze Niemca moze na bramke dac. Jak przez niego przegramy to na stosie go spalimy xd Oby spokojnie wynik dowieźć
0
Zawiodlem sie. Myslalem ze wiekszosc bedzie ze szkolki. No ale nie ma co lekcewazyc rywala. Zrobic robote i isc dalej
0
Juz widze jak kupuja Bastonego XD Sciagnac Guehi albo Shlotterbecka i na nich sie skupic.
0
Pucharek rusza to niech Flick testuje jakiegos srodkowego obronce ze szkolki
0
@Patinka353 No kurde oby ;D Innego wyjscia nie widze niz walczyc o wszystko
0
@kejdzi To tez. Wiele bylo kontrowersji
0
@Cules69 Z tego co pamietam w tamtym sezonie Barca tez dobrze az tak nie grala. Dopiero w styczniu pokazali swoja prawdziwa forme i oby teraz tez tak bylo. W koncu sam Arsenal zacznie sie potykac. Jeszcze jest do poprawy,ale wierze ze wujek Flick ogarnie to. Wierze w to
1
@KamilS689 Realowi nie podyktowano karnego