3

Ale Chlopaczki nasze pograli. Brawo Olmo i brawo Ferran

0

Sklady juz sa : Christiensen gra, Marcus lawa,Fermin lawa. Robercik od 1 min

0

@Criell Bo tak będzie i nie lodz sie ze zaczna grac

1

Zobaczycie ze zaraz przełożą mecz

1

@Chudini123 a jednak samoboj

1

Fati juz hat trick ! Ale jaja

1

Fati juz 2 bramy XD

0

Kiedys za wzór do naśladowania bralem Ter Stegena,ale znalazlem nowego lidera.

13

O dziwo jestem pod wrazeniem dobrego meczu Araujo. Byku wracaj do poprzedniej dobrej formy i nie zawiedz nas. VeB Barceloniarze i dobrej nocy zycze :)

0

No PSG Szykuj sie !

1

@grzechu1999 Niestety ale taka prawda

1

Wlasnie wchodzi mi 600 zl tylko Barca musi utrzymac wynik XD Oby nie zawalili bo nie dosc ze nie wejdzie to na dodatek moj klub nie wygra wygranego meczu

0

@Kyonego Obys mial kolego racje

1

@Kyonego Mi zamknął. Ale brama jak to w klasyku mówimy :D

3

Ale zaje..... Co Marcus robi masakra. Brawo !

1

Brawo Marcus ! Pomimo ze slabo grasz to dajesz prowadzenie !

0

@RC28 Prosze cie Fermina wgl nie slychac. Przynajmniej ja nie slyszalem jego nazwiska

0

Komentarz usunięty

2

Slabo Marcus...

4

Cos czuje ze Barca bedzie po meczu Joana Garcie po nogach calowac.

2

@tomasthc Wlasnie sie tego boje xd

2

No zaskoczył z tym Araujo. Ale mam nadzieje ze dobry mecz zagra i ogółem ze drużyna dobry mecz zagra. VeB ! Pokażcie formę sprzed tamtego sezonu !

1

To atak Ferran Lewy i Rapha

0

Auba lubi strzelać ścierkom ;p

6

Nie ma co lekcewazyc Newcastle. Tez dobrych pilkarzy maja i moga zaskoczyc. Dobry meczyk bedzie

1

@pawello10 Oooo to by bylo cos

0

Szkoda ze nie zenka Martyniuka. By zaśpiewał wlepię ci mandacik ;)

1

@JanuszKorwinMikke w poprzednim a nie w tym xd

13

Jak Pedriego nie bylo w pierwszej jedenasce to Barca pokazywala jaka slaba jest bez niego. Cudowny zawodnik i mozg Barcelony

0

@Danny Gaucho Na Upartego moze dogoni Leo Messiego Robercik XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?