21 września 2025, 21:15
3
Ale Chlopaczki nasze pograli. Brawo Olmo i brawo Ferran
21 września 2025, 19:54
0
Sklady juz sa : Christiensen gra, Marcus lawa,Fermin lawa. Robercik od 1 min
21 września 2025, 19:52
@Criell Bo tak będzie i nie lodz sie ze zaczna grac
21 września 2025, 19:15
1
Zobaczycie ze zaraz przełożą mecz
21 września 2025, 19:03
@Chudini123 a jednak samoboj
21 września 2025, 19:02
Fati juz hat trick ! Ale jaja
21 września 2025, 18:59
Fati juz 2 bramy XD
21 września 2025, 12:44
Kiedys za wzór do naśladowania bralem Ter Stegena,ale znalazlem nowego lidera.
19 września 2025, 00:49
13
O dziwo jestem pod wrazeniem dobrego meczu Araujo. Byku wracaj do poprzedniej dobrej formy i nie zawiedz nas. VeB Barceloniarze i dobrej nocy zycze :)
18 września 2025, 23:26
No PSG Szykuj sie !
18 września 2025, 22:53
@grzechu1999 Niestety ale taka prawda
18 września 2025, 22:52
Wlasnie wchodzi mi 600 zl tylko Barca musi utrzymac wynik XD Oby nie zawalili bo nie dosc ze nie wejdzie to na dodatek moj klub nie wygra wygranego meczu
18 września 2025, 22:37
@Kyonego Obys mial kolego racje
18 września 2025, 22:33
@Kyonego Mi zamknął. Ale brama jak to w klasyku mówimy :D
18 września 2025, 22:27
Ale zaje..... Co Marcus robi masakra. Brawo !
18 września 2025, 22:19
Brawo Marcus ! Pomimo ze slabo grasz to dajesz prowadzenie !
18 września 2025, 22:02
@RC28 Prosze cie Fermina wgl nie slychac. Przynajmniej ja nie slyszalem jego nazwiska
18 września 2025, 22:00
Komentarz usunięty
18 września 2025, 21:32
2
Slabo Marcus...
18 września 2025, 21:24
4
Cos czuje ze Barca bedzie po meczu Joana Garcie po nogach calowac.
18 września 2025, 20:09
@tomasthc Wlasnie sie tego boje xd
18 września 2025, 19:51
No zaskoczył z tym Araujo. Ale mam nadzieje ze dobry mecz zagra i ogółem ze drużyna dobry mecz zagra. VeB ! Pokażcie formę sprzed tamtego sezonu !
17 września 2025, 13:19
To atak Ferran Lewy i Rapha
16 września 2025, 21:49
Auba lubi strzelać ścierkom ;p
16 września 2025, 19:39
6
Nie ma co lekcewazyc Newcastle. Tez dobrych pilkarzy maja i moga zaskoczyc. Dobry meczyk bedzie
16 września 2025, 01:02
@pawello10 Oooo to by bylo cos
Szkoda ze nie zenka Martyniuka. By zaśpiewał wlepię ci mandacik ;)
15 września 2025, 18:25
@JanuszKorwinMikke w poprzednim a nie w tym xd
15 września 2025, 13:54
Jak Pedriego nie bylo w pierwszej jedenasce to Barca pokazywala jaka slaba jest bez niego. Cudowny zawodnik i mozg Barcelony
15 września 2025, 09:46
@Danny Gaucho Na Upartego moze dogoni Leo Messiego Robercik XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Ale Chlopaczki nasze pograli. Brawo Olmo i brawo Ferran
0
Sklady juz sa : Christiensen gra, Marcus lawa,Fermin lawa. Robercik od 1 min
0
@Criell Bo tak będzie i nie lodz sie ze zaczna grac
1
Zobaczycie ze zaraz przełożą mecz
1
@Chudini123 a jednak samoboj
1
Fati juz hat trick ! Ale jaja
1
Fati juz 2 bramy XD
0
Kiedys za wzór do naśladowania bralem Ter Stegena,ale znalazlem nowego lidera.
13
O dziwo jestem pod wrazeniem dobrego meczu Araujo. Byku wracaj do poprzedniej dobrej formy i nie zawiedz nas. VeB Barceloniarze i dobrej nocy zycze :)
0
No PSG Szykuj sie !
1
@grzechu1999 Niestety ale taka prawda
1
Wlasnie wchodzi mi 600 zl tylko Barca musi utrzymac wynik XD Oby nie zawalili bo nie dosc ze nie wejdzie to na dodatek moj klub nie wygra wygranego meczu
0
@Kyonego Obys mial kolego racje
1
@Kyonego Mi zamknął. Ale brama jak to w klasyku mówimy :D
3
Ale zaje..... Co Marcus robi masakra. Brawo !
1
Brawo Marcus ! Pomimo ze slabo grasz to dajesz prowadzenie !
0
@RC28 Prosze cie Fermina wgl nie slychac. Przynajmniej ja nie slyszalem jego nazwiska
0
Komentarz usunięty
2
Slabo Marcus...
4
Cos czuje ze Barca bedzie po meczu Joana Garcie po nogach calowac.
2
@tomasthc Wlasnie sie tego boje xd
2
No zaskoczył z tym Araujo. Ale mam nadzieje ze dobry mecz zagra i ogółem ze drużyna dobry mecz zagra. VeB ! Pokażcie formę sprzed tamtego sezonu !
1
To atak Ferran Lewy i Rapha
0
Auba lubi strzelać ścierkom ;p
6
Nie ma co lekcewazyc Newcastle. Tez dobrych pilkarzy maja i moga zaskoczyc. Dobry meczyk bedzie
1
@pawello10 Oooo to by bylo cos
0
Szkoda ze nie zenka Martyniuka. By zaśpiewał wlepię ci mandacik ;)
1
@JanuszKorwinMikke w poprzednim a nie w tym xd
13
Jak Pedriego nie bylo w pierwszej jedenasce to Barca pokazywala jaka slaba jest bez niego. Cudowny zawodnik i mozg Barcelony
0
@Danny Gaucho Na Upartego moze dogoni Leo Messiego Robercik XD