10 kwietnia 2025, 19:30
0
@Lewangoooolsky Dobrze ze nie decydujemy za kogos kto jak ma sie ubierac to dzis pewnie w rureczkach bym chodzil XD
10 kwietnia 2025, 16:00
6
Podpisac z nim umowe to priorytet
10 kwietnia 2025, 14:55
10
@Lewangoooolsky Pamietaj : Prawdziwy mezczyzna nie wstydzi sie różowego. Jak ci sie nie podoba to nie patrz
9 kwietnia 2025, 20:00
No bez zbędnego pierd... Go ! Go ! Barca !
8 kwietnia 2025, 23:20
7
Ale tu doszlo do gwaltu. Barca przed finalem Pucharu króla lubi to xd Brawo Arsenal !
5 kwietnia 2025, 20:17
1
@Luccas Ferran dzis z brameczka
5 kwietnia 2025, 20:16
Szkoda ze nie Yamal na lawie ale sklad mocny. Jedziemy z nimi !
5 kwietnia 2025, 18:10
3
Valencia gol ! Hahahah Madrycioki jakie slabe
2 kwietnia 2025, 20:28
5
No ja wam powiem,ze zaskoczyl,ale ja wierze w Rekina. Dzisiaj cos trafi. Po zwycieztwo ! VeB
31 marca 2025, 19:42
Jak Barca wygra tryplet to oczywiste ze ktos z tej dwojki dostanie. Stawiam na Raphinhe.Choc Pedri.. Kto wie :D
31 marca 2025, 12:08
Chyba nie bedzie przesada ze bez Pedriego Barca by miala ciezko. Niesamowity on jest
30 marca 2025, 15:04
Bardzo dobrze. Trzeba rotowac i dac inym odpoczac. Moglby Yamal zaczac od lawki al;e jest git. VeB !
29 marca 2025, 11:08
@yoli Chlopie Kounde jest na ten moment najlepszym prawym obronca na swiecie a chcesz sie go pozbywac? Zejdz na ziemie
23 marca 2025, 19:31
@Bogan Poprawilem sie. Wbacz :D
23 marca 2025, 19:29
Bardzo dobrze ze siedzi Pedri i Ferran
20 marca 2025, 21:50
2
Oho zaczyna sie... Nie dziwi mnie to ze znowu z reprezentacji pilkarze wroca polamani..
20 marca 2025, 16:10
Ja bym sie nie pogniewal jakby Flick z Wychowanka zrobil napastnika
19 marca 2025, 04:19
No to by bylo cos jakby Barca z Realem w finale LM grali.
16 marca 2025, 23:09
19
Jak dla mnie Ferran powinien dostac
16 marca 2025, 23:05
Flick Naprawil Ferrana. Cieszy to Bardzo bo byl spisany na straty. Brawo Rekin !
16 marca 2025, 23:03
Ja pisalem ciagle koledze ze Baqrca lubi odrabiac. Pfe na was co nie wierzyli. VeB!
16 marca 2025, 19:51
Nooooo ! Doczekalem sie w koncu Casado ! Jedziemy z nimi Panowie ! VeB!
11 marca 2025, 19:43
Ja bym chcial podziękować Flickowi ze z Raphinhi wyciągnął 110%. Niesamowite liczby. Brawo
11 marca 2025, 19:36
@Gabec Nie ten mecz ogladasz
@MoralnyKarzel Strims nie dziala xd
11 marca 2025, 19:14
@ferdas_rawa Yamal z golem
11 marca 2025, 18:15
Proponuje zainstalować sobie przeglądarkę brave aby reklam uniknąć
11 marca 2025, 18:14
@HolyMoly https://www.hesgoal.watch/
11 marca 2025, 17:58
Jedziemy z nimi do spodu.VeB !
11 marca 2025, 03:43
Jak dla mnie to na podwyżkę zasłużyli na pewno : Pedri,Yamal,Raphinha,Kounde i Martinez
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Lewangoooolsky Dobrze ze nie decydujemy za kogos kto jak ma sie ubierac to dzis pewnie w rureczkach bym chodzil XD
6
Podpisac z nim umowe to priorytet
10
@Lewangoooolsky Pamietaj : Prawdziwy mezczyzna nie wstydzi sie różowego. Jak ci sie nie podoba to nie patrz
0
No bez zbędnego pierd... Go ! Go ! Barca !
7
Ale tu doszlo do gwaltu. Barca przed finalem Pucharu króla lubi to xd Brawo Arsenal !
1
@Luccas Ferran dzis z brameczka
1
Szkoda ze nie Yamal na lawie ale sklad mocny. Jedziemy z nimi !
3
Valencia gol ! Hahahah Madrycioki jakie slabe
5
No ja wam powiem,ze zaskoczyl,ale ja wierze w Rekina. Dzisiaj cos trafi. Po zwycieztwo ! VeB
1
Jak Barca wygra tryplet to oczywiste ze ktos z tej dwojki dostanie. Stawiam na Raphinhe.Choc Pedri.. Kto wie :D
0
Chyba nie bedzie przesada ze bez Pedriego Barca by miala ciezko. Niesamowity on jest
1
Bardzo dobrze. Trzeba rotowac i dac inym odpoczac. Moglby Yamal zaczac od lawki al;e jest git. VeB !
1
@yoli Chlopie Kounde jest na ten moment najlepszym prawym obronca na swiecie a chcesz sie go pozbywac? Zejdz na ziemie
0
@Bogan Poprawilem sie. Wbacz :D
0
Bardzo dobrze ze siedzi Pedri i Ferran
2
Oho zaczyna sie... Nie dziwi mnie to ze znowu z reprezentacji pilkarze wroca polamani..
0
Ja bym sie nie pogniewal jakby Flick z Wychowanka zrobil napastnika
0
No to by bylo cos jakby Barca z Realem w finale LM grali.
19
Jak dla mnie Ferran powinien dostac
6
Flick Naprawil Ferrana. Cieszy to Bardzo bo byl spisany na straty. Brawo Rekin !
2
Ja pisalem ciagle koledze ze Baqrca lubi odrabiac. Pfe na was co nie wierzyli. VeB!
1
Nooooo ! Doczekalem sie w koncu Casado ! Jedziemy z nimi Panowie ! VeB!
1
Ja bym chcial podziękować Flickowi ze z Raphinhi wyciągnął 110%. Niesamowite liczby. Brawo
0
@Gabec Nie ten mecz ogladasz
0
@MoralnyKarzel Strims nie dziala xd
1
@ferdas_rawa Yamal z golem
2
Proponuje zainstalować sobie przeglądarkę brave aby reklam uniknąć
0
@HolyMoly https://www.hesgoal.watch/
0
Jedziemy z nimi do spodu.VeB !
2
Jak dla mnie to na podwyżkę zasłużyli na pewno : Pedri,Yamal,Raphinha,Kounde i Martinez