1

Spalone okej fajnie lapiemy ich,ale doigramy sie w koncu jak tak bedziemy grac. Mam nadzieje ze Flick cos wykombinuje

1

Torre za Fermina

1

Doczekalismy sie ! Trzymamy mocno kciuki za naszych ! VeB!

1

Sklady sa podane. Tak gramy jak z Bayernem

1

Wiele El Clasico ogladalem,ale ten jakos dla mnie bardziej stresujacy jest. Oby wszystko poszlo dobrze. VeB!

0

Cos czuje ze dzis Flick zaskoczy i szczena zagra

0

Taki sklad poprosze jak z Bayernem lub na lawce Fermin a dac Olmo

0

Ciekawy mecz to bedzie a zarazem prawdziwy egzamin dla Flicka i calej Barcy. Trzymamy mocno kciuki !

1

Nasz dzikus wraca !

0

De jong to gorsze szklo niz talerz z duraleksu

0

@krzywy Nie wiem kto ci te bajki opowiedzial ale automatycznie jest zarejestrowany w lm jak i w la liga

0

Jak zagra z Sevilla,to czuje,ze odwali takie mistrzostwo dalej w meczach jak nie wiem. Ja tam licze na niego i wiem ze z Bayernem pokaze sie z dobrej strony

0

Tah,David i Sona sciagnac i to by bylo na tyle. Pozbyc sie Ferrana to tez priorytet

1

Zieluuu! Walczymy dalej !

0

Madryt... jesli w Barcelonie z kontuzjowanych jak wroca i okaze sie ze maja dobra formę to boj sie...

0

Jak wszyscy wroca z kontuzjowanych to Flick bedzie mial kogo wybierac.

3

Jestem w szoku jak Casado zaklimatyzowal sie do 1 skladu. Bardzo to cieszy

4

@Elvisek I cyk Pajor gol

2

Nie moge sie doczekac tego ciekusa naszego

1

@Maysterme Juz jest hat trick :D

4

Mamy hat tricka ! Brawo druzyna ! Brawo Lewy !

3

Lewy jak Wino. Brawo drużyna !

0

Pedri pewnie pojdzie w slady ferrana a Garcia z Casado bedzie operowal srodek

0

Robciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

0

Ale szpital mamy Panowie

2

Oooo rekin juz sie zmeczyl

2

Podobnież Szczęsny z Flickiem jakiegoś Malborasa ma zapalić jak jakaś akcje Ferran nie wykorzysta

15

No Ferran to nie wiem po co,ale Kounde bardzo dobrze.Chlop musi odpoczac

2

Ferran ty tam siedź i grzej ławeczkę. Skład Mundo i lecimy :D

4

Zycze Caravajal jak najszybszego powrotu do zdrowia ! Trzymaj sie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?