26 października 2024, 21:58
1
Spalone okej fajnie lapiemy ich,ale doigramy sie w koncu jak tak bedziemy grac. Mam nadzieje ze Flick cos wykombinuje
26 października 2024, 21:55
Torre za Fermina
26 października 2024, 20:55
Doczekalismy sie ! Trzymamy mocno kciuki za naszych ! VeB!
26 października 2024, 19:41
Sklady sa podane. Tak gramy jak z Bayernem
26 października 2024, 19:39
Wiele El Clasico ogladalem,ale ten jakos dla mnie bardziej stresujacy jest. Oby wszystko poszlo dobrze. VeB!
26 października 2024, 16:30
0
Cos czuje ze dzis Flick zaskoczy i szczena zagra
26 października 2024, 11:45
Taki sklad poprosze jak z Bayernem lub na lawce Fermin a dac Olmo
22 października 2024, 21:53
Ciekawy mecz to bedzie a zarazem prawdziwy egzamin dla Flicka i calej Barcy. Trzymamy mocno kciuki !
20 października 2024, 13:02
Nasz dzikus wraca !
20 października 2024, 10:29
De jong to gorsze szklo niz talerz z duraleksu
19 października 2024, 09:54
@krzywy Nie wiem kto ci te bajki opowiedzial ale automatycznie jest zarejestrowany w lm jak i w la liga
18 października 2024, 18:26
Jak zagra z Sevilla,to czuje,ze odwali takie mistrzostwo dalej w meczach jak nie wiem. Ja tam licze na niego i wiem ze z Bayernem pokaze sie z dobrej strony
17 października 2024, 14:25
Tah,David i Sona sciagnac i to by bylo na tyle. Pozbyc sie Ferrana to tez priorytet
12 października 2024, 22:24
Zieluuu! Walczymy dalej !
12 października 2024, 21:54
Madryt... jesli w Barcelonie z kontuzjowanych jak wroca i okaze sie ze maja dobra formę to boj sie...
9 października 2024, 22:52
Jak wszyscy wroca z kontuzjowanych to Flick bedzie mial kogo wybierac.
9 października 2024, 06:28
3
Jestem w szoku jak Casado zaklimatyzowal sie do 1 skladu. Bardzo to cieszy
8 października 2024, 23:56
4
@Elvisek I cyk Pajor gol
7 października 2024, 11:04
2
Nie moge sie doczekac tego ciekusa naszego
6 października 2024, 16:47
@Maysterme Juz jest hat trick :D
6 października 2024, 16:46
Mamy hat tricka ! Brawo druzyna ! Brawo Lewy !
6 października 2024, 16:37
Lewy jak Wino. Brawo drużyna !
6 października 2024, 16:23
Pedri pewnie pojdzie w slady ferrana a Garcia z Casado bedzie operowal srodek
6 października 2024, 16:22
Robciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
6 października 2024, 16:20
Ale szpital mamy Panowie
Oooo rekin juz sie zmeczyl
6 października 2024, 15:34
Podobnież Szczęsny z Flickiem jakiegoś Malborasa ma zapalić jak jakaś akcje Ferran nie wykorzysta
6 października 2024, 15:07
15
No Ferran to nie wiem po co,ale Kounde bardzo dobrze.Chlop musi odpoczac
6 października 2024, 12:17
Ferran ty tam siedź i grzej ławeczkę. Skład Mundo i lecimy :D
5 października 2024, 23:03
Zycze Caravajal jak najszybszego powrotu do zdrowia ! Trzymaj sie !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Spalone okej fajnie lapiemy ich,ale doigramy sie w koncu jak tak bedziemy grac. Mam nadzieje ze Flick cos wykombinuje
1
Torre za Fermina
1
Doczekalismy sie ! Trzymamy mocno kciuki za naszych ! VeB!
1
Sklady sa podane. Tak gramy jak z Bayernem
1
Wiele El Clasico ogladalem,ale ten jakos dla mnie bardziej stresujacy jest. Oby wszystko poszlo dobrze. VeB!
0
Cos czuje ze dzis Flick zaskoczy i szczena zagra
0
Taki sklad poprosze jak z Bayernem lub na lawce Fermin a dac Olmo
0
Ciekawy mecz to bedzie a zarazem prawdziwy egzamin dla Flicka i calej Barcy. Trzymamy mocno kciuki !
1
Nasz dzikus wraca !
0
De jong to gorsze szklo niz talerz z duraleksu
0
@krzywy Nie wiem kto ci te bajki opowiedzial ale automatycznie jest zarejestrowany w lm jak i w la liga
0
Jak zagra z Sevilla,to czuje,ze odwali takie mistrzostwo dalej w meczach jak nie wiem. Ja tam licze na niego i wiem ze z Bayernem pokaze sie z dobrej strony
0
Tah,David i Sona sciagnac i to by bylo na tyle. Pozbyc sie Ferrana to tez priorytet
1
Zieluuu! Walczymy dalej !
0
Madryt... jesli w Barcelonie z kontuzjowanych jak wroca i okaze sie ze maja dobra formę to boj sie...
0
Jak wszyscy wroca z kontuzjowanych to Flick bedzie mial kogo wybierac.
3
Jestem w szoku jak Casado zaklimatyzowal sie do 1 skladu. Bardzo to cieszy
4
@Elvisek I cyk Pajor gol
2
Nie moge sie doczekac tego ciekusa naszego
1
@Maysterme Juz jest hat trick :D
4
Mamy hat tricka ! Brawo druzyna ! Brawo Lewy !
3
Lewy jak Wino. Brawo drużyna !
0
Pedri pewnie pojdzie w slady ferrana a Garcia z Casado bedzie operowal srodek
0
Robciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
0
Ale szpital mamy Panowie
2
Oooo rekin juz sie zmeczyl
2
Podobnież Szczęsny z Flickiem jakiegoś Malborasa ma zapalić jak jakaś akcje Ferran nie wykorzysta
15
No Ferran to nie wiem po co,ale Kounde bardzo dobrze.Chlop musi odpoczac
2
Ferran ty tam siedź i grzej ławeczkę. Skład Mundo i lecimy :D
4
Zycze Caravajal jak najszybszego powrotu do zdrowia ! Trzymaj sie !