2

A ja bym dał szansę dzisiaj Pablo Torre.

2

Mam nadzieję,że to Endrick. Niesamowity pilkarz. Tak samo jak Gabriel

1

@karolup No Dembele na prawej obronie no no.

5

Podnosimy się i na Camp Nou dajemy im wpierdziel.

0

Przecież zabiegają tam tego Alonso. Ale dziwnie to Poukładał, ale no cóż. Gramy !

0

@SirChuck Każdy popełnia błędy :)

0

Ciekawe,czy zdążą z Alonso. Zostało 5 minut :P

1

Więc niespodziewanym transferem miał być Bernardo. Więc wychodzi na to,że akceptowali ofertę wynoszącą 70+10,tylko brakło funduszy i jeden zawodnik dzielił nas,aby Silva u nas grał

0

W tym okienku Barca nie jest aż taka głupia. Zobaczymy do godziny 12 co będzie

3

Niby sport pisze,że nie pracuje już Barca nad żadną bombą transferową. Okienko się zamyka za mniej niż 2 godziny. Ja jeszcze wierzę,że cuda mogą się wydarzyć jakieś :D

0

Gerard Romero: LaLiga ma tylko jedną osobę do weryfikowania dokumentów przesyłanych przez Barcelonę w ostatnich godzinach okna transferowego.



Więc jak Bellerin już jest i Alonso też,to zostaje nam ta niespodzianka cała. CZEKAMYY !

0

@peetwithbarca Ja tylko pokazuje co znalazłem. Wątpie,że do tego dojdzie

0

@ziomal62 Katalońskie media mówią o Bernardo

0

Katalońskie media potwierdzają, że w ostatnich minutach okienka transferowego Barcelona potwierdzi prawdziwą bombę transferową! Do Barcy prawdopodobnie dołączy... Bernardo Silva! ???????????? Na kocham football to znalazłem. Wątpię,że do tego dojdzie

0

@peetwithbarca No masz rację. A może zacząłby strzelać więcej od Lewego XD

0

Jeśli to jest ta NIESPODZIANKA,to w sumie dla mnie to nie jest niespodzianką. Jeśli miałby jakiś napastnik przyjść,to chciałbym widzieć w Barcelonie takiego Muriela(Wiem,że ma swoje lata)

0

@Sttrikerr Kolega mi tak mówił,ale też mi się wydaję,że do północy

1

Morata? Ciekawe posunięcie

0

@Sttrikerr Kolega coś mówił,że do 1 w nocy,ale też mi się wydaję,że do północy

1

Depaya jak sprzedadzą,to może jakiś Neymar wróci :p Nie no czekamy do 1 w nocy,bo chyba do tej godziny jest okienko

2

Jordi Cruyff wrócił do biura Mateu Alemany'ego. : Więc coś jeszcze się święci

3

i tak jestem zadowolony z okienka mimo tego. Mimo wszystko ciekawi mnie co to miała być ta niespodzianka

2

@pienaar Ja bym się ucieszyl z tego transferu :D

2

6 mln euro niespodzianka... Coś czuję,że wieczorem sprawi nam Barca uśmiech na twarzy

0

@tko Mam lekkie podejrzenia,że Albo Bernardo albo Vardy,ale mogę się mylić

1

Szkoda Auby,ale cóż zrobić... Może nie ma co się załamywać jeśli chodzi o Alonso. Może zabłyszczy. Niektórzy też jeśli chodzi o Raphinhe nie byli zadowoleni,a chłopak wkomponował się świetnie w drużynę

0

@abram3k Aż strach pomyśleć co tu się odwali.

0

Więc bernardo jednak zostaje. Szkoda

0

@Vhaeraun No jak to kto? Blade i jak przejdzie Alonso,to on na zmiennika lub na odwrót

0

@koraldinho49 No ale to by była prawdziwa Bomba transferowa jakby Ronaldo przyszedl XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?