Więc niespodziewanym transferem miał być Bernardo. Więc wychodzi na to,że akceptowali ofertę wynoszącą 70+10,tylko brakło funduszy i jeden zawodnik dzielił nas,aby Silva u nas grał
Niby sport pisze,że nie pracuje już Barca nad żadną bombą transferową. Okienko się zamyka za mniej niż 2 godziny. Ja jeszcze wierzę,że cuda mogą się wydarzyć jakieś :D
Katalońskie media potwierdzają, że w ostatnich minutach okienka transferowego Barcelona potwierdzi prawdziwą bombę transferową! Do Barcy prawdopodobnie dołączy... Bernardo Silva! ???????????? Na kocham football to znalazłem. Wątpię,że do tego dojdzie
Jeśli to jest ta NIESPODZIANKA,to w sumie dla mnie to nie jest niespodzianką. Jeśli miałby jakiś napastnik przyjść,to chciałbym widzieć w Barcelonie takiego Muriela(Wiem,że ma swoje lata)
Szkoda Auby,ale cóż zrobić... Może nie ma co się załamywać jeśli chodzi o Alonso. Może zabłyszczy. Niektórzy też jeśli chodzi o Raphinhe nie byli zadowoleni,a chłopak wkomponował się świetnie w drużynę
2
A ja bym dał szansę dzisiaj Pablo Torre.
2
Mam nadzieję,że to Endrick. Niesamowity pilkarz. Tak samo jak Gabriel
1
@karolup No Dembele na prawej obronie no no.
5
Podnosimy się i na Camp Nou dajemy im wpierdziel.
0
Przecież zabiegają tam tego Alonso. Ale dziwnie to Poukładał, ale no cóż. Gramy !
0
@SirChuck Każdy popełnia błędy :)
0
Ciekawe,czy zdążą z Alonso. Zostało 5 minut :P
1
Więc niespodziewanym transferem miał być Bernardo. Więc wychodzi na to,że akceptowali ofertę wynoszącą 70+10,tylko brakło funduszy i jeden zawodnik dzielił nas,aby Silva u nas grał
0
W tym okienku Barca nie jest aż taka głupia. Zobaczymy do godziny 12 co będzie
3
Niby sport pisze,że nie pracuje już Barca nad żadną bombą transferową. Okienko się zamyka za mniej niż 2 godziny. Ja jeszcze wierzę,że cuda mogą się wydarzyć jakieś :D
0
Gerard Romero: LaLiga ma tylko jedną osobę do weryfikowania dokumentów przesyłanych przez Barcelonę w ostatnich godzinach okna transferowego.
Więc jak Bellerin już jest i Alonso też,to zostaje nam ta niespodzianka cała. CZEKAMYY !
0
@peetwithbarca Ja tylko pokazuje co znalazłem. Wątpie,że do tego dojdzie
0
@ziomal62 Katalońskie media mówią o Bernardo
0
Katalońskie media potwierdzają, że w ostatnich minutach okienka transferowego Barcelona potwierdzi prawdziwą bombę transferową! Do Barcy prawdopodobnie dołączy... Bernardo Silva! ???????????? Na kocham football to znalazłem. Wątpię,że do tego dojdzie
0
@peetwithbarca No masz rację. A może zacząłby strzelać więcej od Lewego XD
0
Jeśli to jest ta NIESPODZIANKA,to w sumie dla mnie to nie jest niespodzianką. Jeśli miałby jakiś napastnik przyjść,to chciałbym widzieć w Barcelonie takiego Muriela(Wiem,że ma swoje lata)
0
@Sttrikerr Kolega mi tak mówił,ale też mi się wydaję,że do północy
1
Morata? Ciekawe posunięcie
0
@Sttrikerr Kolega coś mówił,że do 1 w nocy,ale też mi się wydaję,że do północy
1
Depaya jak sprzedadzą,to może jakiś Neymar wróci :p Nie no czekamy do 1 w nocy,bo chyba do tej godziny jest okienko
2
Jordi Cruyff wrócił do biura Mateu Alemany'ego. : Więc coś jeszcze się święci
3
i tak jestem zadowolony z okienka mimo tego. Mimo wszystko ciekawi mnie co to miała być ta niespodzianka
2
@pienaar Ja bym się ucieszyl z tego transferu :D
2
6 mln euro niespodzianka... Coś czuję,że wieczorem sprawi nam Barca uśmiech na twarzy
0
@tko Mam lekkie podejrzenia,że Albo Bernardo albo Vardy,ale mogę się mylić
1
Szkoda Auby,ale cóż zrobić... Może nie ma co się załamywać jeśli chodzi o Alonso. Może zabłyszczy. Niektórzy też jeśli chodzi o Raphinhe nie byli zadowoleni,a chłopak wkomponował się świetnie w drużynę
0
@abram3k Aż strach pomyśleć co tu się odwali.
0
Więc bernardo jednak zostaje. Szkoda
0
@Vhaeraun No jak to kto? Blade i jak przejdzie Alonso,to on na zmiennika lub na odwrót
0
@koraldinho49 No ale to by była prawdziwa Bomba transferowa jakby Ronaldo przyszedl XD