0

Myślisz że Valvi weźmie zmieni po 45 min? Nie sądzę

0

Krauzulę aktytować i ściągnąć jakiś zmienników za Dembele,Gomesa :) Ale z drugiej strony patrząc to Vidal jest, Arthur, Rakieta, Busi, Roberto :) Ojjj Valvi bedzie miał dylemat kogo wstawić :)

1

Cillesen- Semedo-Pique-Lenglent-Alba- Cou-Busi-Arthur- Messi-Suarez- Malcom

0

Jeszcze jeden mi się marzy jakiś pomocnik

0

Może i to dobry zawodnik ale za dużo kartek by se nasypał tym charakterem

3

Super widzieć jak Malcom śmieje się z kolegami :) To też naprawde bardzo ważne w tej dzisiejszej piłce jak i poza boiskiem :) Oby ten chłopak pokazał to co zrobił we Francji :)

2

Idź sam poprowadź tych cudownych piłkarzy ;) Valverde wie co robi

2

Ja chciałbym aby to tak wyglądało: Roberto na pomoc niech wraca i Barca niech kupi zmiennika dla Semedo i tyle

1

No to masz złe info xd

2

No teraz to mnie Barcula pozytywnie zaskoczyła z Malcomem. Witamy na pokładzie !

0

Niech se kupią Rabiota, Williana,Parejo i wielu innych pomocników.... Boże święty...

1

Możecie se mówić co chcecie ale mimo wieku Williana to w chust dobry zawodkik jest :) Jakby do 60 mln zmniejszyli to ino brać :) Ew 50 mln + jakiegoś np gomesa :)

0

Jak mają gomesa rafinhe i wgl innych sprzedac to 3 takich na rezerwe kupić i tyle

0

Jeszcze tylko Leglet,Willian i Rabiot i ekipa zgrana :) Choć ten Willian to wielkaaaa niewiadoma ...

0

Fichadooooooooo

0

Mogę się założyć że tak samo śmiałeś się z Paulinho że grał w Polskim klubie i że nie zda w Barcie Egzaminu ;) A pokazał że potrafi grac i zamknął gębę wszystkim. Tak może być z Arthurem. Więc nie Oceniaj książki po okładce :)

0

A ja bym się ucieszył jakby Willana i Rabiota udało się ściągnąć :) Tylko szkoda że za Williana chcą 80 mln ;/ Miejmy nadzieje że opuszczą cenę

0

No trzeba patrzeć z tej sperspektywy kogo by chcieli wziąść xd Myślisz ze takiego Gomesa by wzieli? Nie sądzę

0

Za Williana to tyle kasy nie ;/ Ja bym zrobił tak że 55 mln + Paulinho :)

6

Może zachował się jak gimb ale bardzo bym chciał go w Barcie spowrotem

0

To teraz Arthur,Eriksen/Salah,Leglet i zmiennika za gryzonia i lecimy !

1

Eriksen albo Salah ;)

0

Gdzie można obejrzec tą cała telenowelę? xd

1

Spójrzmy prawdzie w oczy... Chce pokazać nam tą swoją decyzję poprzez Video. Gdyby chciał to by powiedział normalnie że nie odchodzi i zostaje. Cos mi tu pachnie transferem :) Ale mogę sie mylić

1

Zostanie i pogódźmy się z tym :)

7

Zostanie i wszyscy powinni sie z tym pogodzić :) I dobrze :) Pomocników dwóch kupić trza, I jakby załóżmy Paco Odszedł Zmiennika dobrego i Tyle :)

0

Jak ktoś mi NIE ! powie to zabije! Ale bym tego typka chciał :) !

0

Czyli Eriksen jak dla mnie ;)

0

Jak mają kase to niech się starają :) Ale jeśli chodzi o Eriksena to ta sama gadka będzie.Będzię się ciągłoooo tak długo jak transfer Cou do Barcy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?