Krauzulę aktytować i ściągnąć jakiś zmienników za Dembele,Gomesa :) Ale z drugiej strony patrząc to Vidal jest, Arthur, Rakieta, Busi, Roberto :) Ojjj Valvi bedzie miał dylemat kogo wstawić :)
Super widzieć jak Malcom śmieje się z kolegami :) To też naprawde bardzo ważne w tej dzisiejszej piłce jak i poza boiskiem :) Oby ten chłopak pokazał to co zrobił we Francji :)
Możecie se mówić co chcecie ale mimo wieku Williana to w chust dobry zawodkik jest :) Jakby do 60 mln zmniejszyli to ino brać :) Ew 50 mln + jakiegoś np gomesa :)
Mogę się założyć że tak samo śmiałeś się z Paulinho że grał w Polskim klubie i że nie zda w Barcie Egzaminu ;) A pokazał że potrafi grac i zamknął gębę wszystkim. Tak może być z Arthurem. Więc nie Oceniaj książki po okładce :)
Spójrzmy prawdzie w oczy... Chce pokazać nam tą swoją decyzję poprzez Video. Gdyby chciał to by powiedział normalnie że nie odchodzi i zostaje. Cos mi tu pachnie transferem :) Ale mogę sie mylić
0
Myślisz że Valvi weźmie zmieni po 45 min? Nie sądzę
0
Krauzulę aktytować i ściągnąć jakiś zmienników za Dembele,Gomesa :) Ale z drugiej strony patrząc to Vidal jest, Arthur, Rakieta, Busi, Roberto :) Ojjj Valvi bedzie miał dylemat kogo wstawić :)
1
Cillesen- Semedo-Pique-Lenglent-Alba- Cou-Busi-Arthur- Messi-Suarez- Malcom
0
Jeszcze jeden mi się marzy jakiś pomocnik
0
Może i to dobry zawodnik ale za dużo kartek by se nasypał tym charakterem
3
Super widzieć jak Malcom śmieje się z kolegami :) To też naprawde bardzo ważne w tej dzisiejszej piłce jak i poza boiskiem :) Oby ten chłopak pokazał to co zrobił we Francji :)
2
Idź sam poprowadź tych cudownych piłkarzy ;) Valverde wie co robi
2
Ja chciałbym aby to tak wyglądało: Roberto na pomoc niech wraca i Barca niech kupi zmiennika dla Semedo i tyle
1
No to masz złe info xd
2
No teraz to mnie Barcula pozytywnie zaskoczyła z Malcomem. Witamy na pokładzie !
0
Niech se kupią Rabiota, Williana,Parejo i wielu innych pomocników.... Boże święty...
1
Możecie se mówić co chcecie ale mimo wieku Williana to w chust dobry zawodkik jest :) Jakby do 60 mln zmniejszyli to ino brać :) Ew 50 mln + jakiegoś np gomesa :)
0
Jak mają gomesa rafinhe i wgl innych sprzedac to 3 takich na rezerwe kupić i tyle
0
Jeszcze tylko Leglet,Willian i Rabiot i ekipa zgrana :) Choć ten Willian to wielkaaaa niewiadoma ...
0
Fichadooooooooo
0
Mogę się założyć że tak samo śmiałeś się z Paulinho że grał w Polskim klubie i że nie zda w Barcie Egzaminu ;) A pokazał że potrafi grac i zamknął gębę wszystkim. Tak może być z Arthurem. Więc nie Oceniaj książki po okładce :)
0
http://www.sport.pl/mundial/7,154361,23650770,oficjalnie-paulinho-wraca-do-chin-barcelona-wypozycza-swojego.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campa Oficjalnie
0
A ja bym się ucieszył jakby Willana i Rabiota udało się ściągnąć :) Tylko szkoda że za Williana chcą 80 mln ;/ Miejmy nadzieje że opuszczą cenę
0
No trzeba patrzeć z tej sperspektywy kogo by chcieli wziąść xd Myślisz ze takiego Gomesa by wzieli? Nie sądzę
0
Za Williana to tyle kasy nie ;/ Ja bym zrobił tak że 55 mln + Paulinho :)
6
Może zachował się jak gimb ale bardzo bym chciał go w Barcie spowrotem
0
To teraz Arthur,Eriksen/Salah,Leglet i zmiennika za gryzonia i lecimy !
1
Eriksen albo Salah ;)
0
Gdzie można obejrzec tą cała telenowelę? xd
1
Spójrzmy prawdzie w oczy... Chce pokazać nam tą swoją decyzję poprzez Video. Gdyby chciał to by powiedział normalnie że nie odchodzi i zostaje. Cos mi tu pachnie transferem :) Ale mogę sie mylić
1
Zostanie i pogódźmy się z tym :)
7
Zostanie i wszyscy powinni sie z tym pogodzić :) I dobrze :) Pomocników dwóch kupić trza, I jakby załóżmy Paco Odszedł Zmiennika dobrego i Tyle :)
0
Jak ktoś mi NIE ! powie to zabije! Ale bym tego typka chciał :) !
0
Czyli Eriksen jak dla mnie ;)
0
Jak mają kase to niech się starają :) Ale jeśli chodzi o Eriksena to ta sama gadka będzie.Będzię się ciągłoooo tak długo jak transfer Cou do Barcy :)