12 listopada 2008, 17:16
0
No mecz będzie bardzo ciekawy. Obstawiam 2:0 dla Barcy i myśle, że Guardiola da szanse młodym.
27 września 2008, 22:21
no i 1:0 dla Espanyolu KuUURDE
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No mecz będzie bardzo ciekawy. Obstawiam 2:0 dla Barcy i myśle, że Guardiola da szanse młodym.
0
no i 1:0 dla Espanyolu KuUURDE
0
No mecz będzie bardzo ciekawy. Obstawiam 2:0 dla Barcy i myśle, że Guardiola da szanse młodym.
0
no i 1:0 dla Espanyolu KuUURDE