0

Enrique wygrywal bitwy ale to Diego Simeone wygral wojne ostatnim starciem z Barcelona...

24

Co jak co dzis solidnie, Masche i Gerard "sciany" i Ter Stegen Genialny ! Tylko Alves powinien dostac po glowie. Brawo Blaugrana !

2

Pan Pele chyba ma jakies kompleksy ;)

45

Do hogwartu chodzi i dostal -50 dla grifindoru

1

prosze Verratti :)

2

spokojnie kolego wyrazam tylko swoje zdanie na temat Ter Stegena chlopak bardzo dobry, perspektywiczny i wgl git ale te jego wyjscia sa czesto niebezpieczne

2

Gdyby Ter Stegen stal w tych 50 spotkaniach to by wpadlo 50 % takich bramek, niech sie chlopak nauczy ze nie jest Neure'em ;)

0

B i D Chyba najciekawsze grupy ;)

19

Verratti pasuje o wiele bardziej do Barcelony niz Pogba moim skromnym zdaniem i juz od dluzszego czasu licze ze Marco dolaczy do Barcy :)

0

pier...enie puchar jest nasz !

2

Pytanko nie zwiazane z tematem ale czy orientuje sie ktos czy instnieje jakas liga fantasy ligi BBVA?

5

Goscia nigdy nie poznalem slowa z nim nie zamienilem ale wiem ze bedzie mi go brakowalo! Mam nadzieje ze odejdzie z trypletem nasz MAESTRO XAVI!

11

3 razy wpuscil pilke do siatki ale jego interwencje byly swietne a najlepsza chyba ta przy strzale bodajze Mullera w okienko baja ! Brawo Marc!

2

Mecz z Atletico jest o prestiz

3

Po pierwszej polowie nikt chyba nie spodziwal sie takiego wyniku ja osobiscie nie ;) ale dasz Leo troche przestrzeni i masz juz 3-0 cos pieknego

1

pierwsza polowe tylko w jeden sposob mozna podsumowac "wiecej szczescia niz rozumu"

0

Taka bramke jaka pierwsz strzelil Luis oglada sie z czysta przyjemnoscia warta tych 80mln i interwencja Ter Stegena bajka wybronic taka petarde to cos co napawa optymizmem na przyszlosc ;)

0

Co jak co ale widze glownie komentarze tycza sie ze pedro na zolto i ze styl barcy niby nie widowiskowy... e tam, Sergi Roberto bardzo solidny mecz godny pochwaly i kolejna bramka ze stalego fragmentu w wykonaniu Bartry (osobiscie ubolewam ze chlopak malo gra) i co mnie cieszy najbardziej kolejne 3pkt ;)

0

Moze i tak ale z innej beczki Messi pod koniec to jakby sie wylaczyl o co kaman?

0

Co ty gadasz Bartra gral z dobymi rywalami i gral dobrze dzis cala druzyna niemrawo grala to ze sprezentowal karnego to sie zdarza, zagral slabo ale dzis dobrze tylko zagral Ivan i Luis ;)

4

Rakitic dzis MVP jak cholera ;) Fajnie ze Ivan sie powoli sie rozkreca i szkoda ze Luis zostal zmieniony a nie np Ney bo Messiego to Lucho by nie sciagnal z boiska ;)

0

Dobra Dani popelnil blad okej zdarza sie kazdemu ale zeby przez 82min nie strzelic bramki na wlasnym stadionie ;d Enrique nie popisal sie i to kolejny raz tak samo jak bodajrze bylo z Celta albo to innym mecz byl tracimy bramke na samym poczatku meczu... Zamiast sprobowac wariantu z strzalami z daleka to pchamy znowu pilke pod bramke bez rezultatu... Messi zagral troche bezbarwny mecz mimo paru dobrych wrzutek ale nie mozna caly czas polegac na jednym zawodniku :) no coz kolejna sytuacja zmarnowana by wyjsc na czolo tabeli stracona

1

Czyzby Alves zaliczyl nawet dobra wrzute przy podaniu do Messiego ktora niestety Leo spalil ? czy mi sie tylko snilo ?

1

Najlepsza decyzja w jego karierze ;D

2

Zubi zostal zwolniony nie daletgo ze byl zlym dyrektorem sportowym tylko dlatego za barca tnie koszty bo i tak transferow nie mozemy robic ;D

0

Nie wiem co Lucho mial w glowie przed meczem i w trakcie ale to musiala byc czysta abstrakcja...

0

Wedlug mnie najlepsze bramki tego sezonu to bramka Messiego VS Espanyol gdyz co tu duzo mowic swietny zryw w lewo i ta gebialnie dokrecona pilka i golasoooo ! Drugim wyborem jest bramka Neymara VS PSG dlatego ze no poprostu geniusz zachownie zobaczyl troche miejsca i uderzyl pieknie ;) No i trzecia to Bramka Ivana Rakiticia ktora poprostu jest tym czego Barcaw pewnych monetach potrzebuje czyli silnego strzalu z dystansu ktory ma zaskoczyc. Wybralem je daltego ze pewnie jak widac sa to bramki za pola karnego ktore chcial bym czesciej widywac bo mamy do tego predyspozycje ;)

0

moge na kogo chce zaglosowac nawet na Sandro ;) kazdy bierze pod uwage inne aspekty i moze dla kogos on jest najlepszym pilkarzem 2014 ;p

2

Pokladam nadzieje w Sandro. Chlopak ma cos fajnego w sobie cos co mzoe sie przydac w przyszlosci w Barcelonie, zachwycil mnie napewno bardziej niz Munir bo ten gosciu BUM na poczatku sezonu a potem biegla po tym boisku jak by nie wiedzial co ma ze soba zrobic... Ale i tak dalem glos na Leo ;)

0

Ma ktos link do tej akcji przerwanej w koncowce meczu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?