Cierpki
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mysłowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie ten koleś wogóle nie pasuje do barcy .
WOGÓLE :)
0
Obstawiam 32,5 tysiąca kibiców na prezentacji ;)
0
Wolałbym chelsea bo L'pool przyzwyczaił strzelać bramki z niczego..
0
Kocham Ich.
0
spekulacje kto straci, nie straci, zyska nie zyska są zbędne . trzeba poprostu zagrać ;)
0
Niby przewage mamy my ale Bayern to naprawd dobry przeciwnik i nie należy w żadym stopniu go nie doceniać
0
Dla mnie temat Ribery jest zamknięty bo tak jak niżej on jest codziennie gdzies indziej ;) kto sie nie zgodzi ?