0

Według mnie ten koleś wogóle nie pasuje do barcy .

WOGÓLE :)

0

Obstawiam 32,5 tysiąca kibiców na prezentacji ;)

0

Wolałbym chelsea bo L'pool przyzwyczaił strzelać bramki z niczego..

0

Kocham Ich.

0

spekulacje kto straci, nie straci, zyska nie zyska są zbędne . trzeba poprostu zagrać ;)

0

Niby przewage mamy my ale Bayern to naprawd dobry przeciwnik i nie należy w żadym stopniu go nie doceniać

0

Dla mnie temat Ribery jest zamknięty bo tak jak niżej on jest codziennie gdzies indziej ;) kto sie nie zgodzi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?