Cikaldinho10
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas no super popatrz na skrót meczu i zobacz jego bieg jak psg wybiegało z kontrą. Zachwycacie sie tylko jego podanimi do tyłua jednej dobrej piły do przodu od niego nie było
1
Cancelo nara. Xavi nara nie za wynik za glupie zachowanie ktorym oslabia druzyne brakiem trenera przy linii
1
De jong zwalniak
0
Powiem tak jakbyśmy jakims cudem wygrali tą LM to byłby to dla niego idealny czas by zejsc z sceny
1
@pioz123 za Roberto który pauzuje postawiłbym na Fermina.
0
Ferran i Vitor masakra. Pierwszego sprzedać drugiego na wypożyczenie
0
@Comentateiro Miał gość najcięższe zadanie z wszystkich obejmujacych to stanowisko. Zobacz jakich zawodników mial do dyspozycji a mimo to ugrał chociaz ten puchar króla. Nie gadam ze teraz wygrywał by tryplet co sezon ale nie rozpisywałbym sie na temat jego zbyt krytycznie.
0
Na rewanż byłby bezcenny
4
De jonga nie ma i gra nabiera tepa
0
Dejong za kimmicha i wszystko pasuje. Gość nie nadaje sie na takie mecze w ktorych trzeba walczyc o każdą piłkę
4
Mecz po jakim frankie powinien zostać sprzedany.
2
Obrona profesorka w 1 polowie
0
@Cikaldinho10 Dodam jeszcze ze jest utalentowany Faye jeszcze w Barcelonie B
3
Dla lepszego stanu finansowego klubu lepiej bedzie niestety nie wykupywać Cancelo i postawic na prawej obronie na Kounde/ Julian A / Fort i na lewej Balde/ Valle/ Fort. Bedzie duża rywalizacja o miejsce w 1 składzie co powinno poprawic jakosć na tej pozycji. A swoją drogą nie dostaniemy za nich razem tyle ile bd trzebabylo zapłacić za Cancelo
15
@bary czym ci ten felix tak zabłysnął ? Strzela co jakis czas ważnego gola ale jest straszenie nieregularny i potrafi być w meczu całkowicie niewidoczny i poza grą. my potrzebujemy prawdziwych skrzydłowych przebojowych pod grą a nie Felixów griezmannow coutinhow co ani nie są pomocnikami ani napastnikami ani skrzydlowymi
0
Nagle wszyscy znowu zaczęli wierzyć bo pierwszy raz od dawna udalo nam sie kogos rozwalić. Valverde szybko zdusi ta naiwność
0
@zibi Jest trafne bo kounde był tez dobry taka jak Langlet wszyscy zjechali głową i formą Umtitiego wyróżnia tyle ze kontuzja go wyeliminowała
3
Poprostu swoją gadką chce zagadac swoje braki trenerskie po raz kolejny i tyle. Slaby mecz. Kounde genetyka Langleta i Umtitiego. Nigdy wiecej Francuzów
18
Bardzo dziwi mnie to że wy dalej jesteście zaskoczeni ulgami sędziów dla Realu. W tym sezonie prawdą jest że nie zasługujemy na nic, ale po tym co widzialem w tym sezonie jestem przekonany co do korupcji i ustawiania wszystkich meczów pod Real. 80 % sędziów to sympatycy Realu
28
Potrzeba więcej spotkań by ocenić taki ruch trenera
0
Wiem ze to nie FootballMenager ale opcja dla mnie swietna to sprzedać Garcie Christensena Fatiego Romeu Roberto Desta Alonso i nie wykupywać Felixa. Wtedy można by było sprowadzic kogos ala Kimmich bo bez topowego grajka na tej pozycji bedzie ciezko walczyc o najwyzsze cele.
Drugiego bramkarz wyciągnąć ponownie z rezerw. Obronę pozostawić w skladzie Cancelo/Balde-Araujo/Martinez/Cubarsi-Kounde-Fort. Z Cancelo moze sie udac ponowne wypożyczenie. Atak Pozostawić w tym samym składzie poprzez naszą sytuacje finansową i liczyc eksplozję formy Yamala, Roque lub Guiu. Przy lepszych wiatrach zainwestowac w przebojowego lewego skrzydłowego z udanym dryblingiem. Felix czy Fati jak dla mnie na tą pozycje do odstawienie. Jedynie Rekin staje na wysokości zadania
3
Nie tak to miało wyglądać. Wszyscy widzieliśmy w Xavim nową erę Barcelony. To miał być zwycięski projekt w którym każdy z nas pokładał nadzieje. Czas zweryfikował że mimo Mistrzostwa nie jest przygotowany jeszcze na takie wyzwanie. Nie można mu odmówić zaangażowania. Cała ta sytuacja może postawić nam wątpliwośc czy jest wgl jeszcze nadzieja że ktos nas odbije od dna i przywróci szczyt na jakim powinien znajdować sie klub. Mam wielkie nadzieje na Jurgena Kloppa ktorego cenię trenersko wyżej nawet od Pepa. To jak odrodził Liverpool jest niewiarygodne. Potrzeba nam szybkiej atrakcyjnej piłki z wysokim pressingiem. Odstawić Tikitakę i niezbyt prowadzące nas Dna Barcelony.
0
Tu jest wszystko rozwalone od strony psychicznej i fizycznej juz nie mówiąc o taktycznej bo tam nic nie dziala procz i indywidualnych błysków piłkarzy.Poprostu ci zawodnicy nie są odpowiednio prowadzeni.
0
Pena jak pojawi sie jakąkolwiek oferta sprzedać. Moze uda sie 5 mln wyciągnąć za niego. A co do Cancelo i Felixa nie są warci sumy za jaką mielibyśmy zapłacić. Fort wypożyczony Araujo czy też Faye mogą uzupełnić nam boki w godny sposób.
4
Wystarczy zmienić czip. Spokojnie
0
Ferran Raphinha Lewy Xavi out
1
Halo część ostatnio chwaliłem naszego rezerwowego bramkarze i spotkałem sie z krytyką La Rambli odnośnie tego ze zasłużył chłopak na wiecej szans w PK i fazy grupowej LM jak i lzejszych meczy LaLiga o ile takie są. Wiec pozwólcie ze teraz zbije swoje balony
0
@tbas No sorry chłopie masz odpowiedź po meczu. Barca Atletico
2
Pena powinien grać więcej. Pokazał że przy regularnej grze może stać się pewnym bramkarzem. Puchar Króla i poszczególne mecze fazy grupowej LM jak i lżejsze mecze ligowe powinny być jego
0
@Rupert_Haubica Bardzo dobrze. Niech jeszcze zabiorą araujo. Szkoda chłopaków a mogą byc na szczycie