CoSm1c.gAm3r
Dołączył/a: kwiecień 2011
Wołomin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
19.01 moje urodzinki i ładny prezent od barcy :) mogło być jeszcze lepiej i zamiast 2 słupków mogły być dodatkowo 2 ładne bramki. Trudno się mówi i ciesze się zwycięstwem.
Ten typ pepe powinien być trzymany w klatce. Szkoda że ta fifa jest tak skorumpowana bo by dawno go usunęli z piłki nożnej. Dobrze że nikomu nie zrobił wielkiej krzywdy.
0
@santiago
Mnie dziwi że szpaku ma tylu fanów. Dla mnie jest on totalnie irytujący i zanudzający. Strasznie drętwy komentarz obaj robili. Wolał bym japoński komentarz mimo że nic bym nie rozumiał ale przynajmniej by mnie nie denerwowali i nie zanudzali. Szpaku to ciągłe pomyki i zamiast za to go nie lubić to dziwni ludzie go za to uwielbiają. Ludzie to dziwolągi i nie da się pojąć zachowania większości z nich.
0
Zachowanie godne realowca. Wcale nie dziwi. To jest banda chamów bez honoru umiejących grać w piłkę. Nic poza tym.
0
Zamiast Villi Fabregas. On zawsze coś wnosi do gry a Villa niestety co drugie dośrodkowanie zawala i w próbach dryblingu traci 2x częściej piłkę niż Fabregas. Dobrze że to nie kibice decydują o składzie tylko trener. Tyle w temacie.
0
Pochrzaniły mu się role i pozycje. Może ostatnio zaczął marzyć o zostaniu bramkarzem.
0
Śmieszy mnie to że polacy cieszą się z tej grupy że łatwa itp. Będzie 100x śmieszniej jak nie wyjdą z tej grupy niż jak by nie wyszli z grupy w której były by mocniejsze drużyny. Już teraz myślą że ograją Rosjan i Czechów a że Grecja to w ogóle odda im 3 punkty za nic LOL patriotyzm to strasznie oślepiająca choroba. Ja tradycyjnie kibicuje Holandii i Hiszpanii
0
MessiFabre14,
To proste pytanie. Odpowiedź jest jeszcze prostsza. STRACH. Wiara w boga, bogów itp to strach przed nieznanym. Każda myśląca istota świadoma własnego końca ze strachu robi sobie nadzieje że to nie całkowity koniec i że jeszcze coś będzie. Każdy ma prawo mieć marzenia więc ja uważam że i o czymś takim jak bóg stworzyciel można też marzyć a nie tylko o wygranej w totka itp. Jak komuś sprawiają frajdę jego marzenia to ok. No gorzej jak ktoś te swoje marzenia na siłę chce wciskać je innym. To już nie jest dobre.
0
FCBarcaCule1
Dlaczego poczułeś się "zaatakowany" ? Ja tu tylko jedna osobę skrytykowałem i jej podobne czyli takie co lubią coś z pominięciem czegoś podstawowego. Jak można nazywać się kibicem gdy piłkę nożną lubi się tylko z powodu jednej drużyny. Powtarzam, najpierw pokochuje się football później daną drużynę. Wszyscy normalni kibice jakich znam przez takie coś przeszła w młodości. Ci którzy lubią chwilowo football bo dana drużyna święci sukcesy jest po prostu kpiną. A to że jeszcze dodaje że gdyby nie dana drużyna to w ogóle nie zainteresował by się footballem. To jest żałosne i tą osobę za to "wyśmiałem" Koniec tematu bo nikogo innego nie wskazywałem po nicku dlatego nie czytałem innych komentarzy. Osoba którą wspomniałem jest już prze ze mnie zignorowana bo tacy "kibice" wzbudzają we mnie wstręt i w tym przypadku nie umiałem tego przemilczeć. Każdy kto zaczął kochać football bo zobaczył grę barcy jest ok w tym nie ma nic złego. Ja osobiście miałem nietypową historię pokochania barcy. Zaczeło się od barw, zawsze takie lubiłem i jako młodzian w sensible soccer tworzyłem drużynę w paski niebiesko czerwone (16 kolorów max hehe) Uwielbiałem oglądać oranje (Holandię) i lubiłem każdego gracza w drużynie oranje i któregoś razu grając na playstation1 w fifę zobaczyłem że w pewnej drużynie gra połowa składu oranje. Wszystkie te składniki wpłyneły na to że wybrałem barcę jako mój ulubiony klub także mogę się czuć bardziej wyjątkowo od kibiców którzy zaczęli kibicować drużynie bo ma dużo trofeów i ogrywa 98% reszty drużyn. Ale nie oceniam negatywnie tych co zaczęli właśnie przez to kibicować. I nie przez wiek ale to jak się wypowiada w komentarzach. Każdy kto jest młody nie potrzebnie poczuł się zaatakowany. Na podstawie przykładu natalla określiłem o kogo mi chodzi. Także chodziło mi o wiele dziwnych wypowiedzi które czasem się czyta ale nicków nie przytaczałem ani też nie cytowałem zdań. To że się kibicuje jednej drużynie nie oznacza że ktoś może kibicować byle jak a takim "byle jak" oceniam kibicowanie osobnika natalla. Dla mnie temat skończony.
0
@natal
Jeszcze jedno zapomniałem dodać.
Twoje stwierdzenie
"Napisałam tak, bo to prawda. Jakby nie Barça to futbolem bym się wgl nie interesowała!"
To tak jak by mi ktoś powiedział że kocha motoryzację bo Bugatti Veyron jeździ bardzo szybko i przez to też kocha Veyrona bo na drogach niemal nie ma sobie równych. Tym samym przyznaje się że jak Veyron okaże się słabszy niż jakieś inne modele i nie będzie już taki szybki to przestanie interesować się motoryzacją całkowicie.
Dla mnie ktoś taki nie jest fascynatem motoryzacji ani też Veyrona i robi z siebie ogromne pośmiewisko wśród prawdziwych fascynatów motoryzacji.
0
@Natal hipokrytką jesteś. Żałosna jesteś ty bo normalny kibic wstydził by się po napisaniu czegoś takiego co napisałaś ty. Nie interesuje mnie czy ty się uważasz za kibica bo mnie to nie interesuje. Dla mnie tacy jak ty nie są kibicami. To o czym wspomniałaś był remis a to jeszcze nie tragedia. Ciekaw jestem co by taki ktoś jak ty zrobił po serii kilku porażek. Około 10 lat temu nie było aż tak kolorowo jak teraz. W sezonie 00/01 01/02 02/03 tacy jak ty w ogóle by nie kibicowali barcelonie. W ogóle ktoś kto twierdzi że gdyby nie jedna konkretna drużyna to by piłka nożna go nie interesowała. To jest 100% dowód na bycie nie kibicem. Ja zanim zacząłem kibicować konkretnej drużynie to piłkę nożną już kochałem. Pamiętajcie dzieci że najpierw kocha się football dopiero wtedy zaczyna się kibicować konkretnej drużynie i wtedy jest się prawdziwym kibicem danej drużyny. Gdyby wspomniane przeze mnie sezony się powtórzyły to wielu z tu zarejestrowanych i ogólnie tych co uważają siebie za kibiców po prostu zajmowała by się innym hobby. Po co w ogóle ja podejmuje tą rozmowę.... Mój błąd. Nie będę z tobą dyskutował tylko powtórzę jedno, dla mnie nie jesteś absolutnie kibicem. Ja kocham piłkę od 20 lat a ty nawet tyle jeszcze nie przeżyłeś/aś więc po co ja tracę czas na tłumaczenie czegoś co dla ciebie jest złudzeniem. Po raz ostatni poświęcam mój czas na takich jak ty. Żegnam!
0
Straszne ile dzieci przybywa wraz z wygranymi :/
Najlepiej do psełdo kibicowania i sezonowstwa przyznał się osobnik o nicku natall
"Jak przestanę interesowac się Barcą (a się nie zanosi ;d) to przestanę interesowac się futbolem."
Prawdziwy kibic kocha football dopiero wtedy jest prawdziwym kibicem jakiejkolwiek drużyny. 12 lat temu nie widziałem tu i na innych stronkach o Barsie takiej masowej dziecinady. Po prostu ręce opadają. Razem z pięknymi wygranymi mnożą się jak zarazki wstrętni psełdo fani piłki nożnej i danego klubu który osiągnął fenomenalną formę. Coraz bardziej staje się irytujące czytanie komentarzy bo okazuje się że już ponad 50% to same bzdury od podnieconych dzieci. Strata czasu i nerwów.
0
Wszędzie powinno tak być.
0
nie wiedzialem ze mecz o 18:/ tasuja tymi godzinami transmisji jak chca i kiedy chca a czlowiek zapracowany i nie moze codziennie sprawdzac kiedy mecz :/ przegapilem ponad polowe meczu i w dodatku trafiam na wynik 2:2
Wie ktos dlaczego canal+ odwala takie szopki i transmituje mecz na jakims dziwnym kanale WEEKEND ? o so chodzi :/ na kablowce nie mam tego kanał. Czyzby mendy robia tak zeby kupowac tylko od nich canal+ madaafakierss :/
0
Ras White Nigga
No i dzięki że się ze mną zgadzasz. Potwierdzasz to co pisałem. Czyli wierzysz we własne wymysły. Wierzysz bo chcesz, nie ma problemu. Ale jako osoba myśląca o ile taką jesteś to musisz przyznać że nie masz absolutnie żadnych dowodów żeby przedstawić innym. Dowody które by świadczyły o prawdziwości twojego poglądu. Także po prostu można spokojnie mówić że masz urojenia w momencie kiedy starał byś się kogoś przekonać do swojej wiary. Jeśli twoje wierzenia w czymś ci pomagają to ok ale pamiętaj że bez dowodów nikomu nie wmawiaj swoich światopoglądów. Twoje argumenty są takie same jak osoby która mocno wierzy że jednorożce istnieją ale są niewidzialne dla nas i dla wszystkich ludzkich urządzeń. Ciekawa była by dyskusja osoby która wierzy że wszystko stworzył piankowy gigant z tobą który wierzy że ktoś/coś stworzył wszystko. Reszta twoich wypowiedzi jest śmieszna i typowa dla wierzącego w stwórcę wszystkiego. Nie ma dowodów i nie da się czegoś wyjaśnić więc to bóg. Coś jest nie zrozumiałe, to na pewno bóg. Taki tok myślenia jest bardzo dziecięcy. Każdy człowiek rodzi się i jest ateistą po czym rodzice i otoczenie wpajają w niego wiarę w coś. Dziecko uwierzy we wszystko bo jest bardzo łatwowierne co jest naturalne bo dzieci uczą się od starszych jak mają żyć i przeżyć. Jeśli nikt nie wspomni mu o sprawach wiary w stwórców itp to on sam jako dorosły człowiek może zacząć myśleć na ten temat i zależy od jego toku myślenia co sobie wymyśli. Jeśli myśli logicznie i bardzo racjonalnie to będzie ateistą a jeśli będzie czuł potrzebę to wymyśli sobie boga albo skorzysta z dostępnych informacji i przekona się do którejś religii. Tobie nie przypasowała żadna religia ale za to masz potrzebę wierzyć że jest coś więcej i nie potrzeba ci żadnych dowodów po prostu masz wyobraźnię i stwarzasz sobie wizerunek swojego bożka. Co cię dokładnie do tego skłania wiesz tylko ty. Może boisz się śmierci i musisz wierzyć że cuś na ciebie czeka po śmierci. Inaczej mógł byś wpaść w depresję i wiara w cuś ci pomaga. Także to jest ok. Ale jak zaczniesz wmawiać innym swoje wierzenia to już nie jest ok. Wystarczy ludziom te tysiące religii i ci co się boją mają szeroki wybór. Niestety te najbardziej popularne religie w nieodpowiednich rękach są śmiertelnie groźne. Są też przyczyną depresji. Niektórym ludziom odbija z powodu religii. Zobacz np jeden przypadek takiego ześwirowania na YT. Matka strzeliła synowi w tył głowy na strzelnicy gdy ten szykował się do strzelania do tarcz. Po czym sama się zabiła. W liście zostawiła informacje że chciała uchronić syna przed złem świata i postanowiła wysłać go do nieba. Syn raczej by się nie zgodził gdyby raczyła z nim o tym podyskutować :) Niestety wiara poprzewracała jej w głowie. A to nie jedyny taki wypadek. Musisz zrozumieć że nie wszyscy muszą mieć niewidzialnego opiekuna żeby żyć szczęśliwie.
0
Villa nie zaczął to ozil pierwszy zachował się agresywnie.
PROOF:
0
@Ras White Nigga
a ja mam pytanie... jeśli nie sugerujesz się żadną księgą, książką itp. to jakiego ty boga wyznajesz? Własną wiarę wymyśliłeś? Czy po prostu masz chęć wiary że cuś ktuś wyczarował wszystko do okoła nas przy okazji niezliczone ilości galaktyk w których przeciętnie jest 300 biliardów gwiazd. Masz dowody? Widziałeś go? Nawet jak widziałeś i nikt poza tobą to masz urojenia niestety. Jest pewna zasada bardzo ważna. Jeśli twierdzisz że coś istnieje albo że możesz coś wykonać itp. To przedstaw dowody na to. Jak nie masz to te rzeczy są tylko w twojej głowie. Nikt nie musi wam udowadniać że czegoś nie ma bo to na was spoczywa odpowiedzialność udowodnienia tego reszcie ludzi.
0
po tym jak wariat mou włożył palec do oka tito ten się odwraca i na tym ujęciu w pierwszym momencie wydawało się że tito tylko go pchnął ale po porównaniu obu filmów z obu ujęć to jest ta sama akcja. Po prostu tito lewą ręką go odpycha a prawą strzela w papę :) No i wszystko się powoli wyjaśnia.
@endriuuu2
Wiara to naiwność :) dziwne że wszystkiego nie opieracie na wierze. Wierzycie jakimś typkom którzy pisali to z czego powstała w końcu biblia ale nie wierzycie np jak ktoś wam mówi prosto w oczy. Słuchaj ja jestem tak naprawdę królem bo mam korzenie królewskie i moi przodkowie rządzili Polską. Ale się tym nie chwalę bo i po co. Mam 5 villi w Polsce, 2 w Anglii, 3 w Kolumbii, 4 w USA, 2 w Norwegii, 1 w Australii. Mam 13 Lamborgini, 15 ferrari, 10 bugatti veyron. W ogóle to mam więcej kasy niż Bill Gates ale nie ujawniam majątku żeby nie było o mnie głośno. Kiedyś tam cię zaproszę do jednej z willi tylko wybierz której. Dam ci pośmigać veyronkiem. Musisz mi tylko uwierzyć. :) A że ty jesteś bardzo wierzący to jestem pewien że nie muszę cię jakoś specjalnie przekonywać i ta krótka informacja w zupełności wystarczy.
0
mój nick na YT to 7beast9 i też mam sporo filmów w playliście w różnych tematach także i tematach wiary/religii :)
0
tzard
to prawdopodobnie tak jak ja.
Bo ja nie czytałem nic co uczyniło by mnie ateistą. Ja po prostu im bardziej byłem starszy tym więcej wiedzy miałem i używając mojej twardej logiki i rozsądnego rozumowania stawałem się podejrzliwy co do religii. W końcu głębiej o religii zacząłem czytać i coraz więcej kontrowersji z tego wychodziło i nie było to takie piękne jak gdy rodzice, babcie itd. ładnie mówiły o bogu i wierze. Wierzący wybierają piękne kawałki z religii a te FE odstawiają w niepamięć albo po prostu ich rodzice też im nie przekazywali tych kiepskich historyjek bo i im nikt ich nie przekazał. Garstka wierzących tak naprawdę przeczytała całą biblię.
Czy masz konto na YT? albo gdzieś gdzie można by wymieniać informacje bez obawy przed zbanowaniem :)
0
Penn Jillette dobrze powiedział że czytając biblię, koran, thore od deski do deski szybciej uczyni cię ateistą niż książka np. Richarda Dawkinsa "Bóg urojony" lub Christopher Hitchensa "Bóg nie jest wielki"
0
tzard
Dobrze gadasz. Polać mu :)
Twister_Aro no ja właśnie się dziwie bo ta strona ma bardzo rygorystyczny regulamin i sam sobie się dziwie że jeszcze tu zaglądam i czasami piszę komentarze. Ja dostałem bana za o wiele mniejszą dyskusję na temat religii a raczej po prostu odpisałem kolesiowi coś w stylu "podziękuj też bogu za głodujące dzieci w Afryce, za ludzi nieuleczalnie chorych" itp. Bo on napisał że dziękuje bogu za talent piłkarza. Może jeszcze żaden z adminuff was nie przeczytał. Polecam dyskusje na temat religii i wiele innych rzeczy na YT tam was nikt nie zbanuje bo inne strony szczególnie polskie to banują za krzywe kichnięcie.
A wracając do tematu to znalazłem te 2 filmiki warte obejrzenia.
1
2
Ja nie widzę nic co by wskazywało na to że Villa udeżył Ozila. Ani też coś powiedział a w szczególności to o religii. Jedynie to Ozil Villę lekko odepchnął lub też zahaczył ręką gdy Villa stał za nim. A Villa go po prostu pchnął. Nic więcej nie widać. Za to Ozil widać że ubliżył Villi. Na filmiku wszystko jest.
0
tzard
No masz w sumie rację ale w taki sposób to prawie żadnej religii nie obrazisz bo nawet katolicka brana cała na serio jest złem tak jak i to co jest w koranie. Po prostu tam biorą koran dosłownie a chrześcijanie biblie już nie. Nie te czasy a tam nadal zabobonami żyją. A w ogóle to jest jakiś dowód na to że Villa mówił coś o jakiejkolwiek religii ? Ja z tych powtórek nie mogę się dopatrzeć zajścia między Villą a Ozilem.
0
Takiego bydła jakie przedstawili piłkarze rm dawno nie widziałem. Banda prostaków nie piłkarzy. Może z 3 piłkarzy bym wymienił z rm którzy takiego bydła nie robią. Ale to co ich trener zrobił było żałośnie prostackie. Wstyd dla piłki nożnej nazywa się real madryt.
0
@kazbi15..93
Po co psujesz sobie nerwy na tych hipokrytach. Szkoda twojego czasu. Nie przejmuj się tymi dziwolągami. Niech sobie tam gdzieś żyją i plują jadem. Człowieka zazdrosnego właśnie można poznać po takich zachowaniach jakie te typki przedstawiają.
0
Tak niestety bywa na stronach gdzie ciągle nowe newsy są te stare odchodzą w niepamięć :) Poza tym ta strona nie nadaje się do dyskusji bo regulamin tej strony to zabrania. Za odpisanie komuś na temat religii zostałem zbanowany. Także widziałem i to że banują ludzi za ortografię. To dyskryminacja bo są ludzie z dysleksją przecież. Ja rzadziej zacząłem odwiedzać tą stronę z tych właśnie powodów. Wole takie które nie są tak restrykcyjne jak w jakimś obozie. Najlepsze do dyskusji jest YT żadna inna strona nie daje takiej swobody.
0
Jeśli to 100% pewne to bardzo się cieszę że będzie w rezerwach. Może coś z tego wyjdzie i wskoczy na ławkę do Barcy A
0
Tam oj tam oj wynik. Skład eksperyment. Ważne że młodzi pograli.
0
No nie, ja dopiero teraz się zorientowałem że Barcelona gra w czerwono białych koszulkach..... :]
0
bramka pierwsza klasa
0
Niesamowite jest to że można poznać człowieka po rozmowach o wierzeniach i od razu wychodzi kto umie używać mózgu a kto nie. Brawo guardiola89 ty umiesz używać mózg. Potrzeba dużo dyskusji ale mnóstwo czasu żeby ludzie przestali wierzyć w zabobony i własne wymysły tak jak Ras White Nigga.