0

Do dojeżdżania do szkoły

0

Sedan , coupe :)

0

Pomożecie mi znaleźć auto do 10 tyś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ja bym wolał Semedo a Roberto w pomocy

0

Ja bym chciał Eriksena

1

A ja bym chciał zobaczyć Dembele

0

Nie mów ,że nie pamiętasz

0

Messi na środku a Suarez na skrzydle

0

Realbarca.pl :)

0

Realbarca.pl polecam :)

0

I tak nikt nie zgadnie składu

0

Zamiast Roberto dać Denisa

0

Iniesta podjął zdanie odchodzi

0

Na pewno wystawi taki skład

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Czuje ze dziś Messi coś strzeli

0

Wczoraj Gomes na plus

0

Ja bym go wczoraj nie wystawiał

0

Jak to jest Messi bez formy to jaki musi być Mesi z formą

0

I co nie mówiłem

0

Messi gra na lewym skrzydle a Coutinho za nim

0

No i w końcu 4-3-3

2

Ja bym wolał żeby odpoczął Pique niż Umtiti

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?