Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W przypadku Christensena albo nie dawajcie noty bo mało grał albo dajcie 6,5 bo na tyle zasługiwał w zagranych meczach. Szczęsny nie przegrał meczu w lidze , jeden w plecy w LM i 6,0 ? Naprawdę ? Tak naprawdę popełnił 2-3 bramkarskie błędy , niestety jeden z Interem . Ale też bym mu dał 6,5. Co do reszty w punkt
1
@maikeru oczywiście tylko że w kontekście tego że Barca poprosiła Szczęsnego by został było to sformułowanie było niefortunne i niegrzeczne . A ponoć są kolegami . Świetny mecz Matsa , liczę że Arabowie zwiększą oferty
9
Świetny mecz Matsa dzięki czemu łatwiej będzie go sprzedać . Arabowie już zwiększają oferty
1
@cules_since95 całe 100% więcej . Matematyka jest bezwzględna
2
@Romariofcb jak każdy masz prawo do własnego zdania . Ja Matsa nigdy bym nie chciał w zespole bo są jednostki które osłabiają zespół . Vide Kylian i PSG .
0
@addept bardziej miałem na myśli taką cechę kapitana : jak serce do walki , grę do końca , odpór przeciwnika . Ale może masz rację że Gavi w zbyt gorącej wodzie kąpany
0
5 obrońców ? Coś mi umknęło chyba ze Eric w tej piątce . Sprzedać Ronalda ….
0
@kejdzi ja czytałem nawet o 20 milionach . Zapewne brutto czyli 10 milionów na rękę
0
@addept zgadam się . i Gavi
1
@maikeru nie masz racji . Jeśli publicznie MAts krzyczał poprzez media że jest gotowy no to dostał szansę i pokazał co pokazał . Miałbyś rację gdyby MATS nie opowiadał że już jest absolutnie gotowy. A jego ostatnie wypowiedzi publiczne na temat chociażby obecności Szczęsnego w bramce absolutnie Matsa dyskwalifikują. Jego wypowiedzi to nie spekulacje tylko fakty . Nie wiem jak się Msts zachowywał w zespole na koniec sezonu , mam prawo nie wierzyć mediom . Ale jego publiczne wypowiedzi są faktem . W mojej ocenie dyskwalifikują go jako kapitana , kolegę, członka zespołu . Łajza i tyle
18
MATS w wywiadach opowiadał ostatnio takie farmazony, że teraz łatwiej uwierzyć we wszystko . Wywiady które udzielał były bardzo toksyczne i bardzo niekoleżeńskie . Dla dobra drużyny powinien odejść . Kapitan musi się zachowywać jak kapitan .
10
Jak było do końca - nie wiadomo ! Ale wywiady Matsa są prawdą. Jego ostatnia opowieść o tym, że Szczęsny nie jest bramkarzem Barcelony była obrzydliwie słaba . Jak na kapitana , człowieka i niby kolegę Wojtka. I to jest fakt niepodważalny .
MATS SP….. do Arabii. Wybacz, ale na szacunek trzeba sobie zasłużyć
1
@MesQueUnClub_87 zgadzam się w 100%
0
@Eto'o9 R10 nigdy nie mów nigdy . Pele, Maradona, Messi - Yamal ma wielkie szanse dołączyć do ekipy piłkarskich Bogów
0
Oczywiście, że za wcześnie bo Lamine może być lepszy . Oby tylko zdrowie i głowa dopisywały . Może nawet dam na ofiarę w intencji, żeby go kontuzje omijały . Jakie on m szczęście, że trafił na trenera Flicka….
0
Teraz każdy może zobaczyć jak głupie decyzje mają swoje konsekwencje w przyszłości . Kontrakty z kosmosu i potem problemy przez wiele lat. Lenglet , Ansu teraz MATS
1
Hallo Bayer : na chcielibyście wymienić Taha na Ronalda ???? dorzucimy wam rodaka na bramkę jeszcze
0
@Borneo masz rację ale Ronald mógł zrobić tysiąc rzeczy … wykonać piłkę w aut , na rzut rożny , puścić do bramkarza , zastawić ciałem …. Ale głowę zostawił gdzieś indziej i na to nie wpadł
0
To nawet śmieszne jest …. A dwa lata temu pisałem, że to będzie TOP stoperów na świecie …. Ale nie wiedziałem, że facet ma problemy z głową . Bo to kolejna sytuacja w której zdecydowanie zawiódł jego mózg
1
Lewy już dawno powinien zrezygnować z kadry . Nie zrobił tego i są efekty . A nie zrobił bo za rok MS . I tak stracił cnotę a rubelka nie zarobił jak mawia stare porzekadło. A tak na koniec pięknej kariery wszyscy będą go odsądzać od czci i wiary . A Philip Lahm w pewnym momencie powiedział pas dla repry , nie mam tyle zdrowia , gram tylko dla Bayernu
1
@mvnBasten było kiepsko ale to bardzo daleko od stwierdzenia beznadziejną formą . Z Interem tak naprawdę zawalił jedną bramkę na 7 . Ale zgodzę się, że Tibo, Donnaruma , Sommer pokazali się z lepszej strony . Z tym też że Donnaruma poprzednie sezony miał słabe a Wojtek wrócił z emerytury
2
@FCB24 ściągnij lejce! Szczęsny miał beznadziejną formę ? Wszystkie mecze w lidze bez porażki …..w pucharach chyba jedna .
0
Będzie chciał zostać to zostanie . Ale musi mieć świadomość że jest 3 bramkarzem i nie będzie grał . Jeśli Fluck mu to wyraźnie powie to pewnie odejdzie . Jeśli Flick mu tego nie powie wprost to zostanie i będzie mącił w swoim stylu . Nawet już zaczął snuć bajki . Podsumowując : wszystko zależy od postawy Flicka
0
Bardzo proszę o realizm finansowy : głównym problemem na dziś jest brak LS. A tu nagle Barca kupuje bramkarza i ponoć patrzy na LO…… a tak na marginesie - jest jakiś zmiennik dla Yamala ?
8
No cóż … choć brzmi to bardzo słabo to jednak wiemy że Laporta manipulował transakcjami i nieprawidłowo je księgował . Kilka tygodni temu było to szczegółowo
Opisywane tutaj. Więc przykra kara nastąpi …
A tak z innej beczki MC został już ukarany w tej słynnej sprawie z finansami ? Z PSG też wszystko w porządku ???
0
@Ciuus sam apelujesz by nie hejtować Matsa a piszesz takie rzeczy o Szczęsnym. O Jezu jakie to słabe
1
@Ciuus z jednej strony masz rację a z drugiej dla kibica liczą się zwycięstwa . Duma z faktu że jego klub pokonał inne. MATS po kilku kontuzjach jest w miejscu gdzie jest . Bez hejtu ale na LM potrzebny bramkarz w 100% sprawny
0
@DonCarletto też tak myślę . Ale powinien
0
Życie pokaże . Widać już braki szybkościowe , nadrabia doświadczeniem . Barca nie ma kasy więc na razie nie ma tematu . Za rok się zobaczy. No i Lewy powinien zrezygnować z kadry. To oczywiste
10
No i już Mats pokazał swoje prawdziwe oblicze . Co za marny człowiek .