5

W przypadku Christensena albo nie dawajcie noty bo mało grał albo dajcie 6,5 bo na tyle zasługiwał w zagranych meczach. Szczęsny nie przegrał meczu w lidze , jeden w plecy w LM i 6,0 ? Naprawdę ? Tak naprawdę popełnił 2-3 bramkarskie błędy , niestety jeden z Interem . Ale też bym mu dał 6,5. Co do reszty w punkt

1

@maikeru oczywiście tylko że w kontekście tego że Barca poprosiła Szczęsnego by został było to sformułowanie było niefortunne i niegrzeczne . A ponoć są kolegami . Świetny mecz Matsa , liczę że Arabowie zwiększą oferty

9

Świetny mecz Matsa dzięki czemu łatwiej będzie go sprzedać . Arabowie już zwiększają oferty

1

@cules_since95 całe 100% więcej . Matematyka jest bezwzględna

2

@Romariofcb jak każdy masz prawo do własnego zdania . Ja Matsa nigdy bym nie chciał w zespole bo są jednostki które osłabiają zespół . Vide Kylian i PSG .

0

@addept bardziej miałem na myśli taką cechę kapitana : jak serce do walki , grę do końca , odpór przeciwnika . Ale może masz rację że Gavi w zbyt gorącej wodzie kąpany

0

5 obrońców ? Coś mi umknęło chyba ze Eric w tej piątce . Sprzedać Ronalda ….

0

@kejdzi ja czytałem nawet o 20 milionach . Zapewne brutto czyli 10 milionów na rękę

0

@addept zgadam się . i Gavi

1

@maikeru nie masz racji . Jeśli publicznie MAts krzyczał poprzez media że jest gotowy no to dostał szansę i pokazał co pokazał . Miałbyś rację gdyby MATS nie opowiadał że już jest absolutnie gotowy. A jego ostatnie wypowiedzi publiczne na temat chociażby obecności Szczęsnego w bramce absolutnie Matsa dyskwalifikują. Jego wypowiedzi to nie spekulacje tylko fakty . Nie wiem jak się Msts zachowywał w zespole na koniec sezonu , mam prawo nie wierzyć mediom . Ale jego publiczne wypowiedzi są faktem . W mojej ocenie dyskwalifikują go jako kapitana , kolegę, członka zespołu . Łajza i tyle

18

MATS w wywiadach opowiadał ostatnio takie farmazony, że teraz łatwiej uwierzyć we wszystko . Wywiady które udzielał były bardzo toksyczne i bardzo niekoleżeńskie . Dla dobra drużyny powinien odejść . Kapitan musi się zachowywać jak kapitan .

10

Jak było do końca - nie wiadomo ! Ale wywiady Matsa są prawdą. Jego ostatnia opowieść o tym, że Szczęsny nie jest bramkarzem Barcelony była obrzydliwie słaba . Jak na kapitana , człowieka i niby kolegę Wojtka. I to jest fakt niepodważalny .
MATS SP….. do Arabii. Wybacz, ale na szacunek trzeba sobie zasłużyć

1

@MesQueUnClub_87 zgadzam się w 100%

0

@Eto'o9 R10 nigdy nie mów nigdy . Pele, Maradona, Messi - Yamal ma wielkie szanse dołączyć do ekipy piłkarskich Bogów

0

Oczywiście, że za wcześnie bo Lamine może być lepszy . Oby tylko zdrowie i głowa dopisywały . Może nawet dam na ofiarę w intencji, żeby go kontuzje omijały . Jakie on m szczęście, że trafił na trenera Flicka….

0

Teraz każdy może zobaczyć jak głupie decyzje mają swoje konsekwencje w przyszłości . Kontrakty z kosmosu i potem problemy przez wiele lat. Lenglet , Ansu teraz MATS

1

Hallo Bayer : na chcielibyście wymienić Taha na Ronalda ???? dorzucimy wam rodaka na bramkę jeszcze

0

@Borneo masz rację ale Ronald mógł zrobić tysiąc rzeczy … wykonać piłkę w aut , na rzut rożny , puścić do bramkarza , zastawić ciałem …. Ale głowę zostawił gdzieś indziej i na to nie wpadł

0

To nawet śmieszne jest …. A dwa lata temu pisałem, że to będzie TOP stoperów na świecie …. Ale nie wiedziałem, że facet ma problemy z głową . Bo to kolejna sytuacja w której zdecydowanie zawiódł jego mózg

1

Lewy już dawno powinien zrezygnować z kadry . Nie zrobił tego i są efekty . A nie zrobił bo za rok MS . I tak stracił cnotę a rubelka nie zarobił jak mawia stare porzekadło. A tak na koniec pięknej kariery wszyscy będą go odsądzać od czci i wiary . A Philip Lahm w pewnym momencie powiedział pas dla repry , nie mam tyle zdrowia , gram tylko dla Bayernu

1

@mvnBasten było kiepsko ale to bardzo daleko od stwierdzenia beznadziejną formą . Z Interem tak naprawdę zawalił jedną bramkę na 7 . Ale zgodzę się, że Tibo, Donnaruma , Sommer pokazali się z lepszej strony . Z tym też że Donnaruma poprzednie sezony miał słabe a Wojtek wrócił z emerytury

2

@FCB24 ściągnij lejce! Szczęsny miał beznadziejną formę ? Wszystkie mecze w lidze bez porażki …..w pucharach chyba jedna .

0

Będzie chciał zostać to zostanie . Ale musi mieć świadomość że jest 3 bramkarzem i nie będzie grał . Jeśli Fluck mu to wyraźnie powie to pewnie odejdzie . Jeśli Flick mu tego nie powie wprost to zostanie i będzie mącił w swoim stylu . Nawet już zaczął snuć bajki . Podsumowując : wszystko zależy od postawy Flicka

0

Bardzo proszę o realizm finansowy : głównym problemem na dziś jest brak LS. A tu nagle Barca kupuje bramkarza i ponoć patrzy na LO…… a tak na marginesie - jest jakiś zmiennik dla Yamala ?

8

No cóż … choć brzmi to bardzo słabo to jednak wiemy że Laporta manipulował transakcjami i nieprawidłowo je księgował . Kilka tygodni temu było to szczegółowo
Opisywane tutaj. Więc przykra kara nastąpi …

A tak z innej beczki MC został już ukarany w tej słynnej sprawie z finansami ? Z PSG też wszystko w porządku ???

0

@Ciuus sam apelujesz by nie hejtować Matsa a piszesz takie rzeczy o Szczęsnym. O Jezu jakie to słabe

1

@Ciuus z jednej strony masz rację a z drugiej dla kibica liczą się zwycięstwa . Duma z faktu że jego klub pokonał inne. MATS po kilku kontuzjach jest w miejscu gdzie jest . Bez hejtu ale na LM potrzebny bramkarz w 100% sprawny

0

@DonCarletto też tak myślę . Ale powinien

0

Życie pokaże . Widać już braki szybkościowe , nadrabia doświadczeniem . Barca nie ma kasy więc na razie nie ma tematu . Za rok się zobaczy. No i Lewy powinien zrezygnować z kadry. To oczywiste

10

No i już Mats pokazał swoje prawdziwe oblicze . Co za marny człowiek .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?