0

A skąd wiesz czy nie ,,przez idiotyzm" Lewego? xd

2

A tak na serio to: Bravo - według mnie top 5 bramkarzy, lepszy od Ter Stegena. Turan: idealny zmiennik do pomocy lub na skrzydła. Resztę sprzedać nawet trzeba. Alves? Serio? Bellerina Arsenal raczej nie puści, a od Vietto wolałbym dawać szanse Munirowi.

30

Kupić jeszcze Pogbe, Coutinho, Verrattiego, Lewandowskiego, Aguero i potrójna korona nasza xd

0

No racja, że przesada, ale z tej trójki Sterling, Martial, Morata, to francuz najbardziej się wyróżnia. Oprócz tego najmłodszy z tych trzech piłkarzy.

0

No Rafinha kontuzje też miał, a chyba nie zaprzeczysz, że brata lepszego od siebie ma. Gra Thiago to czysta poezja.

3

Thiago za 25 mln? Brałbym i dorzuciłbym nawet Rafinhe.

1

Z Martiala to akurat coś może być.

2

To dlatego, że każdy oczekiwał od Munira, jak jeszcze debiutował, że będzie nowym Messim, a z meczu na mecz
co raz gorzej grał.

0

Nie patrz na jego statystyki. Morata nie jest typem piłkarza jak C.Ronaldo czy Lewandowski. Oprócz tylu bramek miał podobną liczbę asyst. Bardziej gra w roli Benzemy w Realu. Do tego młody, ale nie dałbym, tak jak mówisz, tylu pieniędzy za niego.

0

Teraz dopiero go zauważyłeś na YouTube?

1

A nie dawno jeszcze Zizou przechodził z Juve do Realu za kilkanaście baniek mniej...

0

Tak się składa, że Cod'a MW3 to ja akurat mam. Grasz może w niego jeszcze?

0

Jaką strzelankę sobie kupić? Coś z serii CoD, BF, może Rainbow Six?

0

Xavi wróć do nas! Chociaż na ławkę! :D

1

Alvaro Negredo w Middlesbrough.

0

Miałeś EURO i CA :D

0

Trenujcie, trenujcie! A tak w ogóle to fajne stroje treningowe:)

0

O co Ci chodzi? Po prostu wstawił filmik i tyle, a ty od razu go hejtujesz.

0

Jak myślicie, czy Jordi Alba to taki nasz lewy obrońca na lata, czy jednak Lucas Digne go za rok, dwa wygryzie z pierwszej jedenastki?

0

Zgadzam się, że Neuer to nie to samo co np. Buffon, który mimo wieku, cały czas jest wg mnie najlepszym bramkarzem świata.

13

Ja tam już bardziej jestem zwolennikiem Gabriela Jesusa, ale co kto lubi.

0

Może tak tyć w nieskończoność jak będzie strzelać i asystować jak ostatnio:)

1

Na pewno nie taką jak w Barcelonie w czasach jego trenowania.

14

Ja bym tam wolał Carrasco, ale Vietto tańszy i jest ,,9".

0

Nareszcie z opcją wykupienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?