0

Polecam Tom Clancy rainbow six siege. Bardzo fajna gierka i mega wciagajaca, zwlaszcza jak grasz ze swoimi znajomymi. W zyciu nie kupilbym tylu fifa pointsow.

2

0

Podobno nawet Wielki Zderzacz Hadronow przy drugiej bramce Barcy na chwile przestal dzialac, a Ziemia przez moment narazona byla na wstrzasy sejsmiczne w kazdym zakamarku globu

11

Amerykanscy naukowcy nie sa w stanie stwierdzic jednoznacznie, ale przy pomocy NASA mowi sie, ze aby odzwierciedlic w grze Leo Messiego, przynajmniej w 70%, potrzeba polaczyc firmy Ea Sports i Konami w jedno, stworzyc nowy symulator pilkarski, nową knsole 74 generacji z padem posiadajacym 91 przyciskow. Dodatkowo samym Leo musialoby sterowac 28 topowych graczy esportu.

0

Ogladam to chyba juz 100 raz i wciaz malo

2

A co to jest wtorek, bo plotki chodza, ze jutro ma byc

6

Wciąż nie moge dojsc do siebie po tym co Messi wczoraj wyprawial. JakIes medium powinno zbadac Messiego, bo to chyba nie jest zwykly czlowiek

0

Co to było ?! ;o Ależ zakręcili ! ;o Bosko!

0

Bellerin, Walcott, Sane, Sterling, Sanchez, Koscielny ile tam 'szybkosci' na boisku :D

2

Są plusy! Hiszpania kolejny raz dominuje w rozgrywkach klubowych :P

0

No to pozamiatał :D bramka nie w stylu ronaldo, za ładna i za daleko xd

0

Sędzia zobaczył, że 90 minuta, pomyślał 'Ramos-90-Ramos-90+' i bał się, że mu ręka odpadnie jak mu drugą zółtą pokaże

0

No słaby, ale jedno trzeba przyznać, potrafią nie tracić punktów

2

Tylko Ronaldo potrafi okwiać sam siebie

9

buahahahahahahah ! Nie mogE!!!!

9

Ronaldo się ośmiesza, Benzema strzela, ale i tak będą mówić, że to Ronaldo wygrał KMŚ

2

Że będzie najlepszy to bym nie powiedział, ale ma zadatki na dobrego grajka

0

no to Remy.

0

fifa/fm?

0

jaki tytuł?

0

Jest moc! Swietna wiadomosc, chociaz spodziewalem sie tego i nie jestem zaskoczony.

0

Słabo to wygląda

4

Trzeba byloby zapytac o pozwolenie, a przeciez nikt z nas nie ma ani jeden zlotej pilki, wiec nie jestesmy godni

0

A przeciez jeszcze nasz Vermaelen wraca z Romy na kolejny sezon :P

0

A co z Marlonem? Dla mnie to wielki talent, powinien byc brany pod uwage w nastepnym sezonie

1

MichalWOT
Barca juz sie kiedys nim interesowala, dla mnie to swietny kandydat, ale zapewne bylby drozszy od Cancelo, Totki tanio nie oddaja swoich pilkarzy

1

Jak tam Real gra? Jestem w pracy i nie mam mozliwosci ogladac. Otylia cos gra?

0

no ja zauważyłem akurat, że jeśli ktoś krytykuje piłkarzy, zarząd itd to trzeba robić z niego bekę, wklejać ss i robić z gościa bekę na kanale, ale gdy on to robi, jest wszystko ok, bo jest obiektywny itd. On ma z tego pożywkę właśnie, do 'obiektywnych' czy jak sam to zaznacza, niby w formie żartu subiektywnych komentarzy. Nie chcę mi się tego rozwijać, bo chciałbym zakończyć już ten temat, ale mam inne zdanie.

0

A czy gdzieś napisałem, że się troszczę? Zdziwiłem się tylko, że Cię to tak ukuło. Proponuje, żebyś poszedł spać, zaczynasz gwiazdorzyć. Nie drążmy tematu, znam Twoją opinie.

0

Oj, nie wiedziałem, że Cię to tak zaboli.
Kłótnia natomiast z definicji to wymiana zdań, często ostra i gwałtowna. Napisałem 'Ale ja nie mam zamiaru się z Tobą kłócić', przeanalizuj to jeszcze raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?