Culé17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę przesada z tym: "The best talent in the world". Gourcuff, Pato czy Bojan to moge sie zgodzić... A co do Bojana to jest lepszy od tego Edena Hazarda. Ktoś tu wcześniej wspomniał o 10mln, yyyy w sumie podzielam jego zdanie. Do dyszki tak i ani eurosa mniej. Pzdr. veb
0
Oby byl niezapomniany dla nas... MU to to swietny team.
0
misk00
Zgadzam się... To będzie, że się wyraże tak po staropolsku - przysłowiowa "potupajka"... Będzie bardzo cięzko. Jesli Barça przyciśnie od poczatku, zagra swoje, to potem pójdzie gładko. tego pragne. VeB!
0
Eto'o strzela w słupek i sędzia kończy spotkanie! Boziu kochany! Dlaczego Xavi tego nie strzelal! Jaaaaaaaaaaaaaaa!
0
Ironia losu... Ten bramkarz jest kichowy. W takim stylu nie zdobędziemy 108 bramek. Niestety.:(
0
Dla przyponienia, jak Henry grał w Arsenalu Londyn przepiekny film. Bardzo proszę, zarknijcie:
Szkoda, że nie gra u nas w podobnym stylu. To co on robił z piłą w Arsenalu to jest magia. Cudo! Jestem dumny, że mamy takiego piłkarza w Teamie. VeB! VeH!
0
moim zdaniem Barcelona powinna strzelać częsciej z dystansu. Rzadko to robi... A to zle.
0
Toure! On sie zawaliście kiwa zawsze:) Ładna bramka. Brawo! N1. Jeszcze jeden albo nawet i 2.
0
Bilbao ma te rozgrywki we krwi.
0
Nie jest to nasz dobry skład. Albo Barca gra badziewnie albo Bilbao gra idealnie. Sam juz nie wiem... :/
0
Looky
Prawda... Nic lepiej nie pisać. Trzeba wierzyć! Do boju!
0
dezkrit
Ja powli tez, ale nadal wierzę. Ligę mamy. Puchar Hiszpanii to nie ma co. LM: ??? Cięzko będzie...:/// Veb!
0
Dobrze, że to juz koniec ligi, bo nasza Barcelona niezle teraz sobie bimba. Dla mnie wygrana ligi jest najwazniejsza.
0
SopCast 6002 to jakaś parodia. Nie wiem jak mozna słuchać tego komentatora...:/ macie moze linka na polski komentarz, tylko nie na JustTV, bo tam płacic trzeba...
0
katalonix
Ja ogladam przez chwilę na tym linku mecz: http://www.justin.tv/tomcio1/p opout ale potem pokazuje mi się "Subscribe now!"(czyli wpłać teraz) i rozłącza mi transmisje. Ale dlaczego mam niby coś wpłacac? Wy też macie coś takiego?
0
Mamy mistrzostwo! Ale jedziemy do końca. Vamos!
0
Oczywiście życzę Nam jak najlepiej. To byłoby coś niesamowitego 3 puchary aaah:D Do boju Barça!
0
No do 27 maja jest jeszcze troszke czasu. Kto przypuszczał, że Henry'emu się coś stanie w kolano? Nikt... Nie wiadomo co może się wydarzyć do finału LM. Najlepiej żeby nic sie nie działo. Henry'ego może zabrakąć - a to wielka strata, przykładem jest drugi mecz półfinałowy z Chelsea Londyn. Lepiej nie chwalić dnia przed zachodem słońca. Pozdrawiam.
0
No tak dzisiaj będzie fiesta! I to co lubię najbardziej: Ole lé ola lá ser del Barça és, el millor que hi ha! Aaaaah, jak miło będzie ponownie to usłyszec:) Do boju Barço! Będzie 3:0 dla Nas! Vamos Muchachos!
0
Wygramy 3:1. Szkoda, że Heniek nie zagra, ale jakoś sobie poradzimy. Vamos Muchachos! VeB!
0
Wspaniale! Ja dalej nie mogę w to uwierzyć. To było piękne, jak Iniesta w tedy strzelił - aaaah;p A Pep jak się cieszył mmmmm klasaaa! Tak się gra! VeB! Pozdro Culés!
0
Heh dokładnie:) Masz całkowitą rację. Widzę, że się rozumiemy... xD
0
Błagam cie o to zebyś nie wałkował tego tematu... Przeciez to nie jest możliwe, żeby przyszedł do nas Adebayor, już nie wspomne o Davidzie... Ten pierwszy leci na hajs, a drugi nie chce sie ruszyć... Sam chyba wiesz jak jest... Zresztą o nich była już mowa... I coś cicho się zrobiło.
0
barcu$
Błagam cię...
0
bone10
Jak mam to rozumieć w kontekscie Newsa?
0
Moim zdaniem ciężko byłoby mu wygryść ze składu E2:) On troszku na kasę leci... Popatrzcie jak on zarabia w Interze lub zarabiał do tej pory... A co do Riber'ego to powoli ucieka nam z przed nosa( MU:70mln euro)... Szkoda:/ On jest spoko, wymiata gość...
0
Ban!
mod
0
Dobra dajcie już spokoj z tymi sezonowcami. Jak są to niech juz beda. Mecz leci, zapraszam do komentowania:)
0
HenryBARCA
Za ten koment dotyczący wypowiedzi les975:) Hala dzieci hehe dobre
0
djbananucis
Ja nie miałem neta:D