0

Trochę przesada z tym: "The best talent in the world". Gourcuff, Pato czy Bojan to moge sie zgodzić... A co do Bojana to jest lepszy od tego Edena Hazarda. Ktoś tu wcześniej wspomniał o 10mln, yyyy w sumie podzielam jego zdanie. Do dyszki tak i ani eurosa mniej. Pzdr. veb

0

Oby byl niezapomniany dla nas... MU to to swietny team.

0

misk00

Zgadzam się... To będzie, że się wyraże tak po staropolsku - przysłowiowa "potupajka"... Będzie bardzo cięzko. Jesli Barça przyciśnie od poczatku, zagra swoje, to potem pójdzie gładko. tego pragne. VeB!

0

Eto'o strzela w słupek i sędzia kończy spotkanie! Boziu kochany! Dlaczego Xavi tego nie strzelal! Jaaaaaaaaaaaaaaa!

0

Ironia losu... Ten bramkarz jest kichowy. W takim stylu nie zdobędziemy 108 bramek. Niestety.:(

0

Dla przyponienia, jak Henry grał w Arsenalu Londyn przepiekny film. Bardzo proszę, zarknijcie:



Szkoda, że nie gra u nas w podobnym stylu. To co on robił z piłą w Arsenalu to jest magia. Cudo! Jestem dumny, że mamy takiego piłkarza w Teamie. VeB! VeH!

0

moim zdaniem Barcelona powinna strzelać częsciej z dystansu. Rzadko to robi... A to zle.

0

Toure! On sie zawaliście kiwa zawsze:) Ładna bramka. Brawo! N1. Jeszcze jeden albo nawet i 2.

0

Bilbao ma te rozgrywki we krwi.

0

Nie jest to nasz dobry skład. Albo Barca gra badziewnie albo Bilbao gra idealnie. Sam juz nie wiem... :/

0

Looky

Prawda... Nic lepiej nie pisać. Trzeba wierzyć! Do boju!

0

dezkrit

Ja powli tez, ale nadal wierzę. Ligę mamy. Puchar Hiszpanii to nie ma co. LM: ??? Cięzko będzie...:/// Veb!

0

Dobrze, że to juz koniec ligi, bo nasza Barcelona niezle teraz sobie bimba. Dla mnie wygrana ligi jest najwazniejsza.

0

SopCast 6002 to jakaś parodia. Nie wiem jak mozna słuchać tego komentatora...:/ macie moze linka na polski komentarz, tylko nie na JustTV, bo tam płacic trzeba...

0

katalonix

Ja ogladam przez chwilę na tym linku mecz: http://www.justin.tv/tomcio1/p opout ale potem pokazuje mi się "Subscribe now!"(czyli wpłać teraz) i rozłącza mi transmisje. Ale dlaczego mam niby coś wpłacac? Wy też macie coś takiego?

0

Mamy mistrzostwo! Ale jedziemy do końca. Vamos!

0

Oczywiście życzę Nam jak najlepiej. To byłoby coś niesamowitego 3 puchary aaah:D Do boju Barça!

0

No do 27 maja jest jeszcze troszke czasu. Kto przypuszczał, że Henry'emu się coś stanie w kolano? Nikt... Nie wiadomo co może się wydarzyć do finału LM. Najlepiej żeby nic sie nie działo. Henry'ego może zabrakąć - a to wielka strata, przykładem jest drugi mecz półfinałowy z Chelsea Londyn. Lepiej nie chwalić dnia przed zachodem słońca. Pozdrawiam.

0

No tak dzisiaj będzie fiesta! I to co lubię najbardziej: Ole lé ola lá ser del Barça és, el millor que hi ha! Aaaaah, jak miło będzie ponownie to usłyszec:) Do boju Barço! Będzie 3:0 dla Nas! Vamos Muchachos!

0

Wygramy 3:1. Szkoda, że Heniek nie zagra, ale jakoś sobie poradzimy. Vamos Muchachos! VeB!

0

Wspaniale! Ja dalej nie mogę w to uwierzyć. To było piękne, jak Iniesta w tedy strzelił - aaaah;p A Pep jak się cieszył mmmmm klasaaa! Tak się gra! VeB! Pozdro Culés!

0

Heh dokładnie:) Masz całkowitą rację. Widzę, że się rozumiemy... xD

0

Błagam cie o to zebyś nie wałkował tego tematu... Przeciez to nie jest możliwe, żeby przyszedł do nas Adebayor, już nie wspomne o Davidzie... Ten pierwszy leci na hajs, a drugi nie chce sie ruszyć... Sam chyba wiesz jak jest... Zresztą o nich była już mowa... I coś cicho się zrobiło.

0

barcu$

Błagam cię...

0

bone10

Jak mam to rozumieć w kontekscie Newsa?

0

Moim zdaniem ciężko byłoby mu wygryść ze składu E2:) On troszku na kasę leci... Popatrzcie jak on zarabia w Interze lub zarabiał do tej pory... A co do Riber'ego to powoli ucieka nam z przed nosa( MU:70mln euro)... Szkoda:/ On jest spoko, wymiata gość...

0

Ban!

mod

0

Dobra dajcie już spokoj z tymi sezonowcami. Jak są to niech juz beda. Mecz leci, zapraszam do komentowania:)

0

HenryBARCA

Za ten koment dotyczący wypowiedzi les975:) Hala dzieci hehe dobre

0

djbananucis

Ja nie miałem neta:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?