za slaba kadra na final 4.
Lampe, Pleiss to solidne sredniaki, rozgrywajacy Marcelinjo juz nie tak gra jak zprzed lat, juz nie mowiac o weteranie Navarro.
Dalej Hazonja, Starojanski, Abrines? za mlodzi
Centrowi wszyscy jednakowi wysocy, w rotacji ani jednego mobilnego i silnego murzyna na 4-5 pozycje jak Hines, Dunston, Tyus. W zeszlym roku dorsey byl.
Wielka praca czeka latem, Tomic do nba, zwolnic Pleiss i Lampe. Hazonja tez do nba. Nawarro jeszcze mniejsza rola.
Boban Marjanovic kupuja
dla mniej tez enrique jest za arogancki
parzadek w szatni zaczal naprowadzac i te jego eksperymentyw el clasico, mathieu na lewej obronie.... chce byc podobnym do guardioly
ten kto liczy cudze pieniadze, podziekujcie Luisowi, ze ugryzl Chilinego
bo kosztowalby atedy 100 mln, a tak po tym skandalu zaplacono "tylko" 80mln
albo gralby teraz w Realu
Komentarze
0
MU od Adidasa dostaje 60-70mln eur bo to nowa umowa, a Nike dla Barcy placi 35-40mln ze starej umowy
0
zgwalcili w 2013, jednak w tym roku Barca jest faworytem!
0
gdyby sie nie liczy, Printezis tez duzo wolnych nie trafil
Olympiakos wygrali w barcelonie, to najwazniejsze bylo, a nie ten rzut wolny
0
za slaba kadra na final 4.
Lampe, Pleiss to solidne sredniaki, rozgrywajacy Marcelinjo juz nie tak gra jak zprzed lat, juz nie mowiac o weteranie Navarro.
Dalej Hazonja, Starojanski, Abrines? za mlodzi
Centrowi wszyscy jednakowi wysocy, w rotacji ani jednego mobilnego i silnego murzyna na 4-5 pozycje jak Hines, Dunston, Tyus. W zeszlym roku dorsey byl.
Wielka praca czeka latem, Tomic do nba, zwolnic Pleiss i Lampe. Hazonja tez do nba. Nawarro jeszcze mniejsza rola.
Boban Marjanovic kupuja
0
nie pisz bzdur, zobacz na terminarz Realu: celta, sevilla, juve, valencia, juve, espanyol
2
dla mniej tez enrique jest za arogancki
parzadek w szatni zaczal naprowadzac i te jego eksperymentyw el clasico, mathieu na lewej obronie.... chce byc podobnym do guardioly
1
tyle mandatow ma, wiec musi odrabiac teraz i "rabowac" wlasny klub
20 mln netto to za duzo!!!
1
Leo tez na swoich zaglosowal
1
ten kto liczy cudze pieniadze, podziekujcie Luisowi, ze ugryzl Chilinego
bo kosztowalby atedy 100 mln, a tak po tym skandalu zaplacono "tylko" 80mln
albo gralby teraz w Realu
1
Zaluja kasy, potrzebne sa 2 stopery i minimum 50mln
Nikt nie sprzeda Aggera za 20mln, 30 za dunczyka i jakies mniej klasowy z hiszpanii za 20