Cules17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
B-stok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
silva jest czerstwy i pluli na niego na placu zabaw jakbył mały heheh :D ribery to moze duzy wydatek ale z całą pewnoscia stał by się jednym z liderów typu messi xavi puyol a i zdecydowanie mielisbysmy mocniejszą lewą flankę i tylko lewego obronce i bramkarza sciagnać. obronca lahm ? bramkarz boruc ?:D ewentualnie mile bym widział RvP
0
Po Pierwsze nie zdobył srebra po drugie co to za filmik ? sa dwie opcje albo film jest gówniany i nie pokazuje nic z jego umiejetnosci albo jest to naprawde pokaz jego "wysokich umiejetnosci" i jest cienkim bolkiem .. o wiele bardziej mnie przekonuje Gomis z AS Saint Etienne
0
kudlaty jestes opóźniony czy udajesz ? death ball pokazał w tym tym tygodniu to raz a dwa to zaczął sezon później o pare meczy a ma juz 8 goli tylko 4 mniej niz anelka wiec nie wiem czy mu nie idzie ponadto ostatnio strzelił 2 gole ;] wiec naprawde sprawdz cos jak nie wiesz czy nie widziales a nie piszesz jakies glupoty ktore ja potem musze czytac ... wedlug mnie złota piłka nalezy sie xaviemu , del piero(za obecną formę jak i całokształt) lub gargule :D
0
Arsenal ;]
0
ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła OLA !:D
0
bardzo fajne grupy bardzo wyrównane i nikt nie moze czuć sie faworytem z wyjatkie Barcy :P bo grupe ma średnią ale po meczu z Wisłą sam nie wiem mialem okazje byc na meczu i to co robił Baszczu z eto'o i spółką to przyprawiło mnie w osłupienie
0
chcialbym tu skomentowac sonde o 3 kapitana i wynik ktory mnie zaskoczył a mianowicie ze uwazacie ze 3 kapitanem powinien byc iniesta ?;> to na zarty glosowane bylo czy jak ?;> bo jezeli nie to ja proponuje 3 kapitanów Bojan , Pitu , Crosas :> co wy na to ?;>