5

Szkoda trochę bo z Bayernem może byśmy przeszli, za krótka ławka i te kontuzje, ale nikt nie przewidywał że dojdziemy tak daleko. Przynajmniej odpadliśmy z honorem i podniesioną głową. Araujo przegrał nam ten mecz tymi błędami, powinniśmy wziąć Taha, a go sprzedac

1

@nightwishygt już tak lepiej odpaść niż dostawać wpierdole od Atletico, Juve, Romy, Liverpoolu, Bayernu, PSG i jeszcze raz PSG

0

@IrekPOL To nie jest frajerstwo, przecież nikt nie wierzył że my tak daleko dojdziemy, ale Araujo już jest frajerem

2

Priorytet to Tah w następnym sezonie

0

A było tak blisko tego finału

0

potężny frattesi chyba koniec

0

szkoda że nie ma złotego gola

0

tam faulu nie było?

0

Panie Turku kończ pan mecz

1

Ile Łysy doliczył?

0

Nie zesrajcie się teraz proszę

0

Dawać te zmiany

0

jeszcze 1 proszę

0

Dawać naciskać na nich

0

jeszcze to odkręca

0

@Astad ja nie weim czemu oni az tak sie oni ciesza jak arsenal ich bardziej upokorzyl

0

Na notatniku już mordy szczerzą

0

raczej małe szanse na comeback, ale wierze

0

nie z tymi kontuzjami

0

Tu trzeba Potężnego Polaka na 2 połowe

0

Gdyby nie było tak tyle tych kontuzji to może poszło by nam lepiej trzeba za rok spróbować

1

Ważne żeby te realowskie mierdy nie wygrały nic w tym sezonie

1

znowu kurwa te reklamy

15

Będzie trzeba tych murzynów pilnować bo groźni są

0

Jak oni w tym interze tak szybko zdrowieja?

0

Zróbcie to proszę

0

@NeroTFP1 Już lepiej wygrać z realem, bo robi się 7 pkt nad realem i jak wygramy z espanyolem to będzie mistrzostwo, nawet jakby real wygrał z mallorcą

1

Powołani na Inter

1

Harry Kane bedzie musiał poczekać jeszcze na mistrza

2

niby człowiek wiedział a jednak się łudził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?