CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Szkoda trochę bo z Bayernem może byśmy przeszli, za krótka ławka i te kontuzje, ale nikt nie przewidywał że dojdziemy tak daleko. Przynajmniej odpadliśmy z honorem i podniesioną głową. Araujo przegrał nam ten mecz tymi błędami, powinniśmy wziąć Taha, a go sprzedac
1
@nightwishygt już tak lepiej odpaść niż dostawać wpierdole od Atletico, Juve, Romy, Liverpoolu, Bayernu, PSG i jeszcze raz PSG
0
@IrekPOL To nie jest frajerstwo, przecież nikt nie wierzył że my tak daleko dojdziemy, ale Araujo już jest frajerem
2
Priorytet to Tah w następnym sezonie
0
A było tak blisko tego finału
0
potężny frattesi chyba koniec
0
szkoda że nie ma złotego gola
0
tam faulu nie było?
0
Panie Turku kończ pan mecz
1
Ile Łysy doliczył?
0
Nie zesrajcie się teraz proszę
0
Dawać te zmiany
0
jeszcze 1 proszę
0
Dawać naciskać na nich
0
jeszcze to odkręca
0
@Astad ja nie weim czemu oni az tak sie oni ciesza jak arsenal ich bardziej upokorzyl
0
Na notatniku już mordy szczerzą
0
raczej małe szanse na comeback, ale wierze
0
nie z tymi kontuzjami
0
Tu trzeba Potężnego Polaka na 2 połowe
0
Gdyby nie było tak tyle tych kontuzji to może poszło by nam lepiej trzeba za rok spróbować
1
Ważne żeby te realowskie mierdy nie wygrały nic w tym sezonie
1
znowu kurwa te reklamy
15
Będzie trzeba tych murzynów pilnować bo groźni są
0
Jak oni w tym interze tak szybko zdrowieja?
0
Zróbcie to proszę
0
@NeroTFP1 Już lepiej wygrać z realem, bo robi się 7 pkt nad realem i jak wygramy z espanyolem to będzie mistrzostwo, nawet jakby real wygrał z mallorcą
1
Powołani na Inter
1
Harry Kane bedzie musiał poczekać jeszcze na mistrza
2
niby człowiek wiedział a jednak się łudził