0

no to szybko poszło

0

Barcelona-BVB w ćwierćfinale,
czyli jakby przejść to w 1/2 może być jakiś Inter czy Bayern

0

1:1 - mecz zaczyna się od nowa

0

@lukaszbrk USG? Takie badanie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

rzuty rożne
0:5 dla Benfici

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

dzisiaj bez frajerstwa

1

Rayo 2-1
Jeszcze 2 gole proszę

0

@4drian0 jak to muszla klozetowa

1

Będzie powtórka z Betisu

0

Ma ktoś linki z tych bramek dla getafe?

2

Getafe wychodzi na prowadzenie.
Znowu Arambarri
2-1

2

@Szalik jeszcze nie ustalona

0

Power rangersi pokonują Mourinho

0

czemu my się tak cofamy

1

karny dla bayernu

0

no i nie ogolił się

1

Nawet przechpnięte 1:0 byłoby dla nas dobre

1

będzie trzeba grać o remis

0

@BorzyKrzys on nowe rekordy bije takie jak:
-Odpadnięcie z Ligi Mistrzów po wygraniu 1 meczu

0

@4drian0 Tak, wynik dwumeczu to wtedy było by 4-7 dla Arsenalu
zależy czy strzelą dziś jeszcze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Może przyjść do Barcy.... oglądać mecze

0

Leganes-Getafe - pojedynek autobusiarzy

1

Co jakby Real zmienił przydomek z Los Blancos na Los Negros?

0

Betis zaraz karnego będzie miec XDD

0

@UriBoyka No właśnie

1

AHHHHHH!!! Betis 2-1 Real Madryt
Isco z karnego

0

Betis ma karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?