Cwany_001
Dołączył/a: lipiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podasz transmisje ?
0
gooooooooolllazzo
0
http://footlive.pl/viewpage.php?page_id=17
0
znalazł już ktoś jakoś transmisje w necie ?
0
Zdziwka brak :)
0
jak sie spisywali arda i vidal bo meczu nie ogl :(
0
Komentarz usunięty
0
Mam nadzieje ze zagra ktos z naszych nowych zakupionych piłkarzy :) Vamos
1
Legia co grała z celticem tez została odsunieta z ligi mistrzow po podobnym błędzie
0
Realu Madryt...... BÓJ SIĘ
0
Aaaaaaaaaaaa SUAREZ
:)
0
Myślałem nad takim samym składem :) Po zwycięstwo
0
Macie transmisje na yt ?
0
Wielkiemu realu trafilismy 5 bramek wiec wszystko jest mozliwe
1
To jest piekno futbolu. Ktos musi wygrac a ktos przegrac. Licze na udany rewanz.. Vamos
1
To jest piekno futbolu. Ktos musi wygrac a ktos przegrac. Licze na udany rewanz.. Vamos
0
Juz mi kawy nie trzeba
0
Sssssuuuuuaaaaarrrrreeeezzzzz.
0
Poda ktos transmisje na yt. Dzieki
0
Komentarz usunięty
0
Jak bys mial szybkosc neta 0,3mb to uwierz mi ze latwo bys nie mial
0
Spoko. Wielkie dzieki
1
Na jakim kanale leci mecz chelsea z swanseaa
1
Zluzujcie majtasy ludzie.
0
Niestety... ;-)
0
Witajcie wierni kibice. Jak tam meczyk bo niestety nie moglem obejrzec??
0
Moim zdaniem nie ma lepszego zmiennika niz pedro. Dawac mu wiecej minut a pokaze na co go stac. Jak trenetem byl guardiola to pedro mial zapewnione miejsce w skladzie. Musi zostac :-)