0

podasz transmisje ?

0

gooooooooolllazzo

0

znalazł już ktoś jakoś transmisje w necie ?

0

Zdziwka brak :)

0

jak sie spisywali arda i vidal bo meczu nie ogl :(

0

Komentarz usunięty

0

Mam nadzieje ze zagra ktos z naszych nowych zakupionych piłkarzy :) Vamos

1

Legia co grała z celticem tez została odsunieta z ligi mistrzow po podobnym błędzie

0

Realu Madryt...... BÓJ SIĘ

0

Aaaaaaaaaaaa SUAREZ
:)

0

Myślałem nad takim samym składem :) Po zwycięstwo

0

Macie transmisje na yt ?

0

Wielkiemu realu trafilismy 5 bramek wiec wszystko jest mozliwe

1

To jest piekno futbolu. Ktos musi wygrac a ktos przegrac. Licze na udany rewanz.. Vamos

1

To jest piekno futbolu. Ktos musi wygrac a ktos przegrac. Licze na udany rewanz.. Vamos

0

Juz mi kawy nie trzeba

0

Sssssuuuuuaaaaarrrrreeeezzzzz.

0

Poda ktos transmisje na yt. Dzieki

0

Komentarz usunięty

0

Jak bys mial szybkosc neta 0,3mb to uwierz mi ze latwo bys nie mial

0

Spoko. Wielkie dzieki

1

Na jakim kanale leci mecz chelsea z swanseaa

1

Zluzujcie majtasy ludzie.

0

Niestety... ;-)

0

Witajcie wierni kibice. Jak tam meczyk bo niestety nie moglem obejrzec??

0

Moim zdaniem nie ma lepszego zmiennika niz pedro. Dawac mu wiecej minut a pokaze na co go stac. Jak trenetem byl guardiola to pedro mial zapewnione miejsce w skladzie. Musi zostac :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?