20 października 2008, 21:09
0
oni przynajmniej czasem grali a Ronaldinho tylko pił:D
27 września 2008, 22:05
Idź do swoich stronek bo jesteś na prawdę żałosny...
27 września 2008, 22:03
http://www.justin.tv/radiomix2
21 września 2008, 21:09
działa wam??
21 września 2008, 19:52
ale jesteś zabawny... wiesz o co chodzi
14 września 2008, 16:23
i grać na 1:0...;p
16 września 2008, 20:56
http://www.justin.tv/shulton_online
16 września 2008, 21:06
1:0!!!!
21 września 2008, 19:42
a jak sreal ktoś wie??
16 września 2008, 21:09
http://www.justin.tv/shulton_online mi tu śmiga świetnie:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
oni przynajmniej czasem grali a Ronaldinho tylko pił:D
0
Idź do swoich stronek bo jesteś na prawdę żałosny...
0
http://www.justin.tv/radiomix2
0
działa wam??
0
ale jesteś zabawny... wiesz o co chodzi
0
i grać na 1:0...;p
0
http://www.justin.tv/shulton_online
0
1:0!!!!
0
a jak sreal ktoś wie??
0
http://www.justin.tv/shulton_online mi tu śmiga świetnie:D