31

W zeszłym sezonie Simeone powiedział, że będzie coraz trudniej o wygranie ligi, że będzie ona ustawiana pod jeden zespół. W zeszłym roku się nie udało to w tym sezonie dochodzi do coraz bardziej radykalnych posunięć. Chyba faktycznie coś jest na rzeczy... Albo wku***nie dalej mnie trzyma. Choć nie należy pomijać faktu, że nasi dzisiaj zagrali po prostu jak trampkarze i na pół gwizdka. Brakuje ambicji i koncentracji.

0

To pytanie już padało. Nic to nie da, bramki nie przyznają, wyniku nie cofną, meczu nie powtórzą.

0

Nie ma szans... Serio Ci mówię.

0

Daj Paco niech się ogra mówili. Meczyk do ogrania się mówili

0

Nie licz na to, że nam ją uznają. Przepadło

0

Polemizowałbym. Drzewa się sadzi poza stadionem

0

Tak właśnie kończy się lekceważenie przeciwników. Który to już raz? Pierwszy? drugi? Za KAŻDYM razem jest to samo. I te niekończące się nieudane kiwki Neymara... Szlag mnie jasny trafi za chwilę jak można w tak kretyński sposób tracić punkty. Oliwy do ognia dolewa LE za jeszcze bardziej kretyńskie zmiany. O sędziowaniu nie wspomnę (ukradziona bramka) bo mnie krew zalewa

0

No to -4 po dzisiejszym meczu Realu

0

No, to teraz skurcze, odpadające nogi, ręce itp...

0

Za dużo pewności siebie i prób dryblingu... Już wszyscy znają go na wylot i to nie przejdzie

0

I co poszczególni chcieli tutaj Paco "dla ogrania się"... Przy lekceważącym graniu to Paco by robił za liniowego...

1

Skurcze u piłkarzy Realu Betis 1,2,3....

0

Co za p*** złodzieje!

1

Śmialiśmy się z Realu... A my ze średniakiem nie potrafimy wygrać i tracimy kolejne punkty. Liga oddala się jeszcze bardziej.

1

Ja w kwietniu 2016 byłem pierwszy raz na Camp Nou w meczu ze Sportingiem, piękne przeżycie. W raz z narzeczoną myślimy ponownie polecieć jako element podróży poślubnej we wrześniu :)

0

Już kilka razy LE w ten sposób wystawiał kogoś do "ogrania się" lekceważąc przeciwnika co kończyło się utratą punktów. Efektem tego jest potrzeba gonienia Realu więc nie jest odpowiedni moment na stawianie drzew na boisku. Ew przy spokojnym wyniku tak jak kolega wyżej napisał

3

Oho, no to pograne :P

37

17

Rewanż na Camp Nou. Pierwszy mecz na wyjeździe

0

Na wyjeździe

0

Dobrze, że rewanż u siebie :) W pierwszym meczu spróbować wyrwać dobrą zaliczkę i na Camp Nou dokończyć dzieła :) Będzie dobrze!

0

No i mamy Atletico

5

Czytajcie swoje komentarze zanim dodacie... :P

23

0

2:1 dla nas, pierwszą bramkę strzeli Suarez. Vidal wejdzie w 67 minucie, a bliżej końca meczu wejdzie Turan. Takie tam moje przypuszczenia... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?