O sobie

  • Zainteresowania koszykówka,unihokej, taniec
  • Ulubiony zawodnik Messi Iniesta Xavi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 5436
  • Liczba komentarzy 37
  • Polecenia 0

Komentarze

0

nooo, trzymam za niego kciuki :)
tak nie w temacie: Diego Lopez w Realu ;o ;)

0

Mam głęboką nadzieję, że w 2013 roku będzie tylko lepiej! ;)

0

te prostopadłe podania to im coś nie wychodzą dziś..

0

cieszę się, że wrócił do swojej dawnej formy ! :)
liczę na niego, w końcu ktoś odciąży Messiego ;)

0

Jakbym widziała Leo :d
lob nad bramkarzem ;)

Zobacz wszystkie

0

Robertinho też niczego sobie ;)) pozdrawiam ;D

0

dajcie link ; )

0

nooo, trzymam za niego kciuki :)
tak nie w temacie: Diego Lopez w Realu ;o ;)

0

0

Albie ciężko będzie wywalczyć grę w pierwszym składzie ;)
Adriano w wyśmienitej formie jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?