Czajniol_FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ruda Śląska
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BISHBASHBOSH z Ferranem to jest tak że jak ma prostą okazje to nie umi wykorzystać, ale jak cza strzelic bramke z pięty czyz ostrego kąta głową, to nie ma problemu
2
Wiadomo że numery nie grają ale jakoś zawodznicy z 14 w Barcelonie sobie radzili :)
4
Najważniejsze to nie stracić branki w pierwszych 5 minutach
1
Raphini chyba jeszcze siedzi w głowie porażka z Argentyną
2
Tego Simeone pokazują częściej niż Kurskiego w czasie sylwestra w Zakopanem w starym tvp
1
@Krzysztof1987 Barca TV+
0
Czyżby 10 dla Olmo ?
0
@Kiko dokładnie, oczy bolą od patrzenia
0
Jakby w Polsce tak badali wszystko to ta komisja czy ktoś tam o bezrobocie sie nie musi martwič
2
Powiedzcie mi czy był jakiś zawodnik który wrócił z wypożyczenia i był jednym z najlepszych w drużynie ?
1
@Pawlak1992 Ciężko jest znaleźć taki sport, kobiety i mężczyźni by musieli wystartować razem w danej dyscyplinie, więc może; łucznictwo, curling, golf...
1
@Warzy941 na YT wpisz Barcelona - Kobe i jest relacja Live
1
@henryk1 pamietajcie że to 25 baniek brutto
0
@Pustelnik
Uważaj co Cie nie wkręcą, w jakieś sextaśmy, szantaż czy cosik podobnego, u Benzemy wszystko możliwe ;)
1
Do tego sędziuje Marciniak czyli karne będą na bank.
2
Jedziemy do Pilzna :D
0
Zamilcz człowieku
0
@POGROMCA Są posty z filmikiem podpisane Gracias
2
Jak dobrze policzyłem Barcelona przed bramką na 4-0 wymieniła 60 podań !!!
0
@norbo80 fake czy nie ale i tak dobre
2
Pod Marca " Ostatnia szansa Barcelony w meczu z Elche" a nie z Chelsea ;)
2
@winiola od Ibry by dostał wychowawczego liścia
0
Barcelona 2-2 Juventus
0
Barcelona 2-1 Real
0
Inter i Chelsea, drużyny które prowadził Mourinho po jego odejściu nie mogą znaleźć godnego następcy, kolejna myśl nasuwa się sama :D
0
danio pisze ci ze w tym roku a nie sezonie
0
jasiek pisze ci ze na eurosporcie? jak masz cyfre to masz i erurosport
0
Gostek to prawda, ale z tego co wiem nie jest to przewinienie traktowane na karę indywidualną
0
borys a skad to wiesz ze jest na n >??
0
Villa zostając w Valecji robi krok w tył w swojej karierze bo poza reprezentacją nie ma szans na tytuły w klubowym wydaniu...