0

no a po co młodsze? Mam nadzieje że nasze MSN pogra jak najdłużej więc szkoda żeby jakiś mlłody marnował sie na ławie

0

a kogo to obchodzi

0

To kiedy Marc ma wrócić do formy? MOże ma grzać ławe do końca sezonu a potem nagle stanie się najlepszym bramkarzem na planecie. Zaufanie jest bardzo ważne, może i Marc puscil kilka bramek ze swojej winy ale nie tylko on jest winny tym 22 puszczonym bramkom

0

CHcesz grać bez Busquetsa? To by było samobójstwo, nie jeden mecz pokazał że Maskerano nadaje się tylko na DM jak gramy z ogórami

0

No jak taki masz to już się nie chwal bo ci ukradnął

0

Nie gustuje w wózkach z tesco

8

Nie chciałbyś...

0

Chodzi o sam szeroki repertuar bramek kapitana grzmota, z karnego z dobitki i na pustaka

0

Trzeba je najpierw mieć

1

Na Plus Neymar Roberto i Suarez oraz Busquets trzymali poziom.
Oczywiście warta odnotowania jest pierwsza asysta Neymara do Suarez.
O Minusach nie wspominam bo każdy je zna

3

po tych dwóch ostatnich wybiciach w meczu, bodajże Pique a potem Douglasa po prostu wybuchnąłem śmiechem. Takiej parodii już dawno nie widziałem

0

Na pewno coś w tym jest, im bardziej rywal jest wymagający tym motywacja rośnie, patrze zeszły sezon gdy na mocnych rywali czyt. Sevilla, Valencia, Atletico, PSG,ManCity, Bayern spinaliśmy poślady i wtedy graliśmy kosmos

3

Klasyczna kareta w wykonaniu Neymara 2x z karnego, dobitka i na pustaka uczył go tego sam król CR11

16

ciebie też nasłał Perez, nie wciskaj nam propagandy

0

kto bogatemu zabroni, on tych pilek ma wiecej niż ty przez całe swoje życie żeś zobaczył

0

Komentarz usunięty

0

Bardzo się cieszę że Argentyna dostała po dupie. Nie chcieli Messiego w reprze bo nie gra tak jak w klubie itp. to teraz obudzą się z palcem w nocniku

0

Puyol nie zna angielskiego?

0

Tylko różnica jest taka że teraz jest nawet mało komentarzy związanych z artykułem

0

próbuje i nadal nie ogarniam

0

Ostatnio na pomocy też nie źle sie prezentował. MYślę ze to jest kwesti minut i Roberto na pomocy może też grać fenomenalnie, wszystko leżało u niego w głowie.

0

Bo teraz wszyscy piszą na tej głupiej La Rambli i piszą tam wiele i bezsensu, po prostu jest tam jeden wielki smietnik.

0

Wypełniłem, tylko nie bardzo skapowałem o co chodzi z tymi punktami np. rozważny 1, 2, 3, 4, 5, 6, nierozważny. 1 oznacza rozważny a 6 nierozwazny?

0

Po co odmładzać skład na siłę? WIadomo że MSN będzie grało niemal zawsze i mam nadzieje że jak najwięcej lat, więc po to marnować jakiegoś młodzika na ławie? Potrzebny jest ktoś kto sięgodzi z rolą rezerwowego, ale takiego co zrobi różnice (coś jak Larsson) SKrzydła obrony mamy na lata (Alba,Vidal,Roberto + może ktoś ze szkółki). Pomoc tutaj gdyby Rafinha nie wypadł to nie było by za bardzo kogo sciągać, jeśli jeszcze dodatkowo Samper i np. Gumbau by odpalili. Bo kto ruszy Busquetsa? Nikt. Jedyne co wymaga u nas odmłodzenia to środek obrony, chyba że Vermalen nie będzie miał kontuzji, Pique wróci do formy(kwestia czas) o Bartra dostanie więcej minut i tutaj kogoś to czwórki by się przydało ściagnąć, bo Mathieu i Mascherano powoli się "kończą". Więc nie ma co panikować, nie patrzcie na Real który ma pomoc bardzo młodą, patrzcie na sukcesy. Drużyny ktore wygrywały LM miały średnią powyżej 28 lat!!!!

0

Podaj mi jakiś powód dla którego mamy odmładzać skład? Teraz są takie czasy że drużyne się buduje na "teraz" stąd transfer Turana (zawodnik światowej klasy, ograny itp.) Tak samo Nolito, mamy przecież młodych Sandro i Munira którzy może odpalą, ale narazie potrzeba jest graczy gotowych.

0

Wiadomo już co z Turanem? Czytałem, że w zeszłym tygodniu miała być jakaś oficjalka od FIFY

1

Nie wiem jak wam, ale moim zdaniem pomysł z La Ramblą jest beznadziejny. Owszem takie "wolne" dyskusje powinny być prowadzone właśnie w jakimś specjalnym miejscu, ale teraz właściwie mało kto pisze już normalnie pod artykułem i przez to mało jest komentarzy, a zawsze fajnie było poczytać coś związanego z Barca lub ogólnie piłką nożną itp. pod artykulem. A nie tak jak teraz gdzie trzeba wchodzić na jakiś szmelc żeby coś napisać. A weź teraz coś znajdź w tym bałaganie gdzie każdy pisze co chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?