0

@ArcziArtt też mi to śmierdzi, dla spokoju wolałbym kogoś poza Fonte i Bartomeu

2

@jedrek7000 hm, jak ci się nie spieszy to poczekaj do wyjściowych składów. BVB zrobi na 99% 3 zmiany bo mają kogo wpuścić, PSG ma słaba ławkę więc niekoniecznie

2

@Andi18 może, przepisy zmieniły się rok temu

0

@MarioVeB! akurat Moses grał u Conte na wahadle w Chelsea

0

@Hiacynk 3,2,1 na bank jedno dla lewego a reszta? cavani, suarez?

2

@Kamill10 hysaj po 2 zoltych a leiva najpierw zolta za faul ale zle sie odezwal i bezposrednia czerwona

0

Pewien niedosyt pozostaje.

0

@sevs mielismy dalej pilke po co przerywac

2

@Damian11 taki sobie wizerunek wypracowal

0

@Messibestplayerintheworld czemu nie wybili?

15

nawt koledzy z druzyny olewaja symulke alby xD

0

slabo sie to oglada przez te ciagle drobne faule :(

0

Zbierał ktoś kiedyś soki z drzew? Chciałbym wiedzieć kiedy się wybrać na zbiory soku klonowego :D

0

@kamilo0066 myślę że Wilki i Leicester mogą śmiało walczyć o bycie top6 kosztem Arsenalu i ManUtd. Tottenhamu bym z tego grona nie wywalił po jednym gorszym sezonie
Edit: dobra przejrzalem poprzednie sezony i nie wiem kto jest top6 jak dla mnie jest 8 bardzo mocnych ekip

0

@lukasbarca86 Inter z Juve się bije a o Lazio cicho. Mają na papierze paru ciekawych grajków np. Luiz Felipe, SmS, Alberto, Ciro.

0

@NaFazieHitman i Halland na tym sporo zarobi, bo chyba ma procent z następnego transferu (czy Salzburg?)

7

od B klasy po ligę mistrzów : To co w szatni, zostaje w szatni

0

@palindrom1 statystyki są dziwne


zation0069
(5 lat temu
)
From my Youtube analytics:

Views from Lituania 43%

Views from Poland 16%

0

@Mizander taktyk.

0

Już oczami wyobraźni widzę jak są wieszane psy na Setienie w razie porażki w LM :) ah ta presja pracy w Barcelonie, pełen komfort xD

3

Chciałbym żeby Messi graj jak Iniesta. 60 minut na pełnych obrotach i zmiana jak nie da rady. Omijanie przez niego gry w pressingu mnie boli :/ nie lubię świętych krów, bez względu jaki poziom prezentują

0

@Lisek jestem zdania ze powinno sie poprawic technologie. lepsze kamery zeby nie bylo pikseli na zblizeniach, jakis specjlany dobrze rozwniety pogram do linii i kamera ktora nie lata jak chce tylko jest rownolegla do linii bocznej i nie wiem podaza za ostatnim zawodnikiem i druga ktora podaza za pilka
chociaz pewnie w moim mysleniu tez jest duzo bledow albo rzeczy nierealnych

0

@KataloniaMyLive O ile sprzedanie Dembele, który nie spełnił oczekiwań jest zrozumiałe i Vidala, który był okazją na rynku i dobrym uzupełnieniem kadry, tak sprzedaz Busquetsa jest na tyle skomplikowana, ze on sam musial by chciec odejsc na emeryture gdzies do USA czy Azji (tak jak Iniesta, Xavi).
Sprzedaz na siłę do takiego PSG czy czegokolwiek to strata wizerunku klubu czy prezydenta. To nie fifa czy fm ze w jednym okienku sprzedaz ikony klubu i zastapisz mlodymi gwiazdami

0

Czy tylko ja mam wrażenie że gramy 4-4-2? Rafinha jako pp i nemar jako lp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?