0

wesołych świąt cules ! Aby nasza drużyna osiągnęła w nastepnym roku wszystko : ) VeB !

0

dlaczego już pewne 1 ? rubin wygrał właśnie 1:0 do dobrze dla nas ?

0

jesteście dla mnie wszyscy śmieszni. Za 3,5 h gra nasza drużyna i zamiast rozmawiać o meczu, dyskutujecie o tym dlaczego nie leci mecz na Polsacie.. -.-

0

Kibice Realu, Interu. To do was. Nie ważcie się wchodzić na tą stronę. Nie potrafię się pogodzić z przegraną. Real nie pamiętam nawet kiedy odpadł. Inter zagrał lepiej w pierwszym okej. Ja to szanuję - przeszli. Ale Żaden inny klub na świecie nie ma takich kibiców jak Barca. Kocham ten klub ponad wszystko. A wy wchodzicie i wypisujecie bzdury. Pisze to ze łzami w oczach bo tylko kibice Blaugrany to prawdziwi kibice. Kibice Barcy nie wchodzą bo przegranym meczu Realu na ich stronę. Tu widać klasę. Pisze ten tekst z łzami w oczach. Vamos. Visca el Barca , Visca el Katalunia.

0

Dobrze wiecie że nikt z nas nie ma takiej możliwości żeby jeździć. Dobra panowie ja idę do drugiego pokoju oglądać. Widzimy się w połowie z pozytywnymi nastrojami ! Visca El Barca !

0

Jestem. Po prostu nie potrafię wytrzymać. Łzy w oczach panowie. Z wiary. Przede wszystkim z wiary.

0

Zbierzmy się wszyscy razem i pomóżmy im ! Visca el Barca !

0

Sam na pewno nie. Ale z nami wszystkimi zamiast marudzić to będziemy kibicować co ? Nawet w takim meczu usi byc gadanie? 20;45 widze was przed telewizorami. I Kibicujecie. Inaczej nie nazywajcie sie cules..

0

Gladiator - Now We Are Free i przypomina mi się bramka Iniesty. Mam łzy w oczach. Visca el Barca ! Visca el Katalunia !

0

Wy jesteście kibicami Barcelony? Ja od rana modlę się do Boga o finał. Za bardzo kocham ten klub żeby wszystko stracić. A wy narzekacie ze ten taki ten taki a ten grac nie umie. Gdyby nie umiał grac to by nie grał w takim klubie jak Barcelona. Nie przyjmuje inne wiadomości niż finał. Nie ważne kto dzisiaj jak bd grał, Barcelona to drużyna. Barcelona to rodzina. Barcelona jest wszystkim. Nie obchodzą mnie komentarze kibiców Interu czy Realu. Ja jestem cules i wierzę. Nigdy nie zwątpiłem. Byliście kiedyś na Camp Nou ? Ja tak. Ten stadion to nie stadion. To jest miejsce nie z tej Ziemi. Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby Barcelona wygrała. Vamos ! Campeone ! Campeone ! Campeone !

0

No oby Eto strzelił jakieś bramki ; )

0

Na Canale+Sport może będzie?

0

jaki ? ;)

0

A według mnie grali swoje. To co gra Barca to jest piękny futbol a nie to co robiło Chelsea żeby byle wykopać do przodu i może ktoś do tego dojdzie. Może i obronę mieli dobra ale jakoś strasznie dużo akcji było takich ze ich spokojnie przechodzili tylko porostu bez strzału..

Barca zdominowała Camp Nou, jeśli zagra tak jak dzisiaj tylko poćwiczą ze strzałami to spokojnie mamy finał ; )

Trzeba uwierzyć a nie tylko krytykować..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?