D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojciech123 ja też żałuję, to teraz trzeba kibicować Wiśle Kraków żeby awansowała.
0
@Comentateiro możliwe, jednak United był tragiczne pod jego kierownictwem, a transfery dostawał jakie chciał.
1
@HypeR ten ostatni to chyba najgorsze.
0
@tbas chyba nie ogarniasz prywatnych kanałów od telewizji państwowej.
2
Piłka nożna to sport, który wytwarza najwięcej negatywnych emocji.
21
@agaFCB pewnie z czasu Covida mu zostało.
8
@Kgorecki2500 zawsze wiedziałem, że pisfederacja...
3
Redakcja patrząca na La Ramble:
https://zapodaj.net/plik-iA4UyiHCHF
1
@PatrychoO 1. pewien użytkownik na La Rambli
0
@BorzyKrzys 23 zł? Nie no tyle to nie.
1
@Kaktusek w koszulce Interu Miami :)
3
Ten co żart wymyślił xDDD
0
@Toretto Nawrocki powiedział, że zagoni rząd do pracy i pomoze im, spełnić te 100 konkretów w 100 dni.
1
@macio_944 dziś był dramat, całe forum zawalone jakimś mało ważnym meczem a debata w Końskich była.
1
@PatrychoO co Ci się nie podoba?
0
@Popitek12 kiedyś Magda Gessler a lekarzem był Paweł Lubicz.
1
Kiedyś skład Chelsea bym wymienił z pamięci, nawet ławkę rezerwowych a tu jakiś randomy xD
1
@FcPortoFan1999 taki bramkarz, w Barcelonie był.
4
@Popitek12 Chelsea z pucharem, Dramat.
0
Zwycięzca ligi Konferencji gdzie będzie grał?
3
Pokonali Chelsea na Stamford Bridge, należy się.
0
@Foton dużym chłopem.
0
@KmN Polsat Sport
Edit. Nawet nie wiedziałem, że na zwykłym Polsacie też , przywykłem że wszystko kodują xD
5
@PatrychoO Marek Woch nie wygrał wyborów, ale wygrał coś więcej, szacunek ludzi ulicy.
0
@Hosh no, Marek Woch to sigma.
7
@MesQueUnClub96 żaden, wszystko spoko, dobrze robią, dobry przekaz leci.
2
Na TVN i TVP info event Rafała Trzaskowskiego xD
O ile TVN rozumiem, to czemu TVP sponsoruje kampanie Rafała?
3
@SeWo77 a może dlatego, że jest Prezydentem, mogę się mylić.
0
Zembaczyński, oni naprawdę nie mają lepszych posłów?
9
Chyba najlepsza debata Rafała, ani razu Demagog go nie zweryfikuje negatywnie.