D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Danny Gaucho i później gość w szoku, że ktoś go nie lubi... A winny jest kolor skóry...
0
"Pierwsze 15 minut PERFEKT! A potem oddaliśmy pole..."
36
I dlatego Oriol całe życie grał w klubach typu Girona.
3
@Lordzi Oriol Busquets
2
Dembele w PSG
11 Meczów
0 bramek
2 asysty
KLASA!
1
Inigo to profesor, taki mądrzejszy Sergio Ramos.
4
Valverde kucnął, może być kiepsko
3
Jeszcze trochę kontuzji i niedługo atak będzie bardziej legendarny niż Jutgla - de Jong- Akhomach
1
Zwątpiłem w Ajax, ale kupon w grze xD
5
Jakie złoto xD
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1715438534176215276
0
@Kuba_1 nie, chyba większa liczba piłkarzy musiałby mieć pozytywny test.
6
Najlepsza książka!
https://x.com/D10SBarcaFan/status/1713930204228247847
1
@KrychaFCB a co my w siatkówkę gramy, że wzrost potrzebny?
Guardiola w Barcelonie też pewnie narzekał na wzrost.
2
@kuz też tego nie kumam, ale w sumie często te wyniki były w miarę dokładne.
4
ale spokojnie, wystarczy że wygramy z Czechami 1:0 i jest dogrywka i rzuty karne.
6
Ewidentnie na Czechy Krychowiak musi wrócić, a może i nawet Glik.
2
Czemu Milik gra w Reprezentacji to ja nie wiem.
11
A już za 4 lata, "ale te PO beznadziejne trzeba zagłosować teraz na PiS."
2
Beka z Konferencji a 70% ludzi dalej się dało nabrać na POPiS...
2
Milik nie powinien grać, on gra dobrze raz do roku w kadrze.
1
Ja nie poszedłem i frekwencja od razu rekordowa.
16
@IrekPOL no i po co? Zostawcie tą politykę w spokoju, najgłupszy temat na La Rambli...
1
@aleksandrowielki no tak lepsze filmiki Tuska i Morawieckiego. Gdzie się wyzywają od rudych itd...
1
@FcPortoFan1999 Trzecia Droga
0
@Medium Kiwior powinien jak najszybciej uciekać, bo przy Salibie i Gabrielu za dużo nie pogra.
0
Xavi chyba pijany...
2
Gonimy wynik i wchodzi Romeu xDDD
4
Stoimy w miejscu, czekamy nadal na przebłyski geniuszu jak za Messiego.
3
Romeu jest spoko na mecze z drużynami typu Cadiz.
W dużych meczach będzie to samo co z Busquetsem.
1
Lamine Yamal nasz najlepszy piłkarz ofensywny.