17

@Danny Gaucho i później gość w szoku, że ktoś go nie lubi... A winny jest kolor skóry...

0

"Pierwsze 15 minut PERFEKT! A potem oddaliśmy pole..."

36

I dlatego Oriol całe życie grał w klubach typu Girona.

3

@Lordzi Oriol Busquets

2

Dembele w PSG
11 Meczów
0 bramek
2 asysty

KLASA!

1

Inigo to profesor, taki mądrzejszy Sergio Ramos.

4

Valverde kucnął, może być kiepsko

3

Jeszcze trochę kontuzji i niedługo atak będzie bardziej legendarny niż Jutgla - de Jong- Akhomach

1

Zwątpiłem w Ajax, ale kupon w grze xD

5

0

@Kuba_1 nie, chyba większa liczba piłkarzy musiałby mieć pozytywny test.

6

1

@KrychaFCB a co my w siatkówkę gramy, że wzrost potrzebny?

Guardiola w Barcelonie też pewnie narzekał na wzrost.

2

@kuz też tego nie kumam, ale w sumie często te wyniki były w miarę dokładne.

4

ale spokojnie, wystarczy że wygramy z Czechami 1:0 i jest dogrywka i rzuty karne.

6

Ewidentnie na Czechy Krychowiak musi wrócić, a może i nawet Glik.

2

Czemu Milik gra w Reprezentacji to ja nie wiem.

11

A już za 4 lata, "ale te PO beznadziejne trzeba zagłosować teraz na PiS."

2

Beka z Konferencji a 70% ludzi dalej się dało nabrać na POPiS...

2

Milik nie powinien grać, on gra dobrze raz do roku w kadrze.

1

Ja nie poszedłem i frekwencja od razu rekordowa.

16

@IrekPOL no i po co? Zostawcie tą politykę w spokoju, najgłupszy temat na La Rambli...

1

@aleksandrowielki no tak lepsze filmiki Tuska i Morawieckiego. Gdzie się wyzywają od rudych itd...

1

@FcPortoFan1999 Trzecia Droga

0

@Medium Kiwior powinien jak najszybciej uciekać, bo przy Salibie i Gabrielu za dużo nie pogra.

0

Xavi chyba pijany...

2

Gonimy wynik i wchodzi Romeu xDDD

4

Stoimy w miejscu, czekamy nadal na przebłyski geniuszu jak za Messiego.

3

Romeu jest spoko na mecze z drużynami typu Cadiz.
W dużych meczach będzie to samo co z Busquetsem.

1

Lamine Yamal nasz najlepszy piłkarz ofensywny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?