D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
40mln wywalone w błoto, żeby on miał 20 lat, to jeszcze można byłoby go sprzedać a on tak jak mówisz odejdzie za darmo. Jakości jakoś znacznie nie poprawi(o ile w ogóle) to jeszcze będzie zarabiał na poziomie Marcelo w Realu.
0
Barcelona wszystko zweryfikuję jakim jest Elastico Fantastico, gdy stanie przy Messim czy Inieście, Gomes też miał być wirtuozem, według niektórych...
Niema obywatelstwa innego.
0
a to nie z Japonii oni są? :D
1
"Ten transfer podniesie jakość zespołu, Robert oglądał każdy jego mecz, jest crackiem, takich piłkarzy potrzebujemy, kupujemy go za małe pieniadzę w porównaniu jakości do ceny."
0
gorsza, amerykanie coś w tą piłkę grają a słyszałeś żeby jakiś Chińczyk był dobry? Chińscy zawodnicy to poziom ekstraklasy
1
bo przecież mamy się cieszyć z każdego transferu, jak z Douglas czy Gomesa...
0
on podobno ma klauzule 40mln, tak pisało w artykule przy którejś odrzuconej ofercie
3
40 od razu, bo to klauzula wpłacona.
0
nie trzeba być Doktorem, aby widzieć że nic nowego do nieruchliwej pomocy nie wniesie.
0
mam nadzieję, że tylko na wycieczkę ...
6
a niby taki poważny się wydaję i nie ocenia przed transferem,jednak i on nie wytrzymał.
12
i przyciągnęła prawie same znane postacie ze świata, jest moc!
9
jak zarząd zobaczy te nazwiska, na bank zrezygnuję z niego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
i nawet Bartomeu xD
2
Świetnych grajków? Busquets potykał się o własne nogi na początku.Skąd wiesz, że takimi nie będą Alenia, PAlencia czy Samper?
2
ta a później o 20, następnie jutro rano i tak do końca okienka
0
prośba Valverde o Paulinho, jeśli tak było, to po co było to pierdu pierdu o tym, że stawia na wychowanków itd. Jeśli transfer brazylijskiego cracka oznacza, blokowanie miejsc wychowankom, bo przecież będzie musiał grać, bo kosztował 40mln...
1
oj się Duda za takich weźmie
15
ufff, całe szczęście ze nie w "Najbliższych godzinach".
27
Bartomeu:
Tak? To potrzymaj mi piwo
0
taką kompilację w lidze chinskiej to i Gomes by miał, grając z Chińczykami, którzy w piłkę grają beznadziejnie. I są na poziomie Polskiej Ligi
2
chciałbym aby każdy w Barcelonie miał taki średni sezon...
13
o Gomesie też tak mówili, później że potrzebuję 10 lat aklimatyzacji itd.
Jakoś nie wierzę, że Valverde zarywał noce aby sobie pooglądać gracza w Chinach, jakby chciał kogoś sprawdzonego, to by wziął z Bilbao jakiegoś Mikela Rico czy Benata a PAulinho to kot w worku.
0
u mnie to samo, jedynie Dembele mi humor poprawi i zwycięstwo w klasyku.
1
mam tak samo, tylko że ciągle mam w głowie Paulinho...
0
myślę, że dziś coś takiego możemy usłyszeć, jeśli nie daj Boże będzie niekorzystny wynik, to jestem tego pewien
2
podobno 12, ale żeby nie było jak z konferencją Verrattiego.
7
Tielemans... a nasz zarząd od 2 miesięcy zbija cenę za PAulinnho i kapitalnie im się udało, kupują go za klauzulę
6
mieć najgorszą pomoc od lat, gdzie taktyka opiera się na geniuszu Messiego, który zejdzie do środka i rzuci piłę na nos, bo żaden pomocnik u nas nie potrafi tego zrobić(oprócz Iniesty).
Sprowadź piłkarza, który nie jest kreatorem gry, kolejny piłkarz, który biega, coś tam odbierze i czasem strzelić jakąś bramkę z 3 metrów.
Co może pójść nie tak w następnym sezonie?
Jeszcze może jakoś to zdzierżę jak przyjdzie: Coutinho, Seri i Dembele.
Chociaż ten Paulinho przekreśli Sampera, jak ten zarząd zostanie do 2021 to nie będziemy mieć żadnego wychowanka w składzie, wszystkich oddają(Sandro czy Grimaldo) a w ich miejsce kupują piłkarzy za grube miliony, którzy są na takim samym poziomie...
Boli mnie, to wszystko bardzo, najgorsza ta bezsilność ze z tym nie możesz nic zrobić i tylko patrzeć jak Twój ukochany klub się stacza i ma gdzieś filozofię Cruyffa...