0

40mln wywalone w błoto, żeby on miał 20 lat, to jeszcze można byłoby go sprzedać a on tak jak mówisz odejdzie za darmo. Jakości jakoś znacznie nie poprawi(o ile w ogóle) to jeszcze będzie zarabiał na poziomie Marcelo w Realu.

0

Barcelona wszystko zweryfikuję jakim jest Elastico Fantastico, gdy stanie przy Messim czy Inieście, Gomes też miał być wirtuozem, według niektórych...
Niema obywatelstwa innego.

0

a to nie z Japonii oni są? :D

1

"Ten transfer podniesie jakość zespołu, Robert oglądał każdy jego mecz, jest crackiem, takich piłkarzy potrzebujemy, kupujemy go za małe pieniadzę w porównaniu jakości do ceny."

0

gorsza, amerykanie coś w tą piłkę grają a słyszałeś żeby jakiś Chińczyk był dobry? Chińscy zawodnicy to poziom ekstraklasy

1

bo przecież mamy się cieszyć z każdego transferu, jak z Douglas czy Gomesa...

0

on podobno ma klauzule 40mln, tak pisało w artykule przy którejś odrzuconej ofercie

3

40 od razu, bo to klauzula wpłacona.

0

nie trzeba być Doktorem, aby widzieć że nic nowego do nieruchliwej pomocy nie wniesie.

0

mam nadzieję, że tylko na wycieczkę ...

6

a niby taki poważny się wydaję i nie ocenia przed transferem,jednak i on nie wytrzymał.

12

i przyciągnęła prawie same znane postacie ze świata, jest moc!

9

jak zarząd zobaczy te nazwiska, na bank zrezygnuję z niego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

i nawet Bartomeu xD

2

Świetnych grajków? Busquets potykał się o własne nogi na początku.Skąd wiesz, że takimi nie będą Alenia, PAlencia czy Samper?

2

ta a później o 20, następnie jutro rano i tak do końca okienka

0

prośba Valverde o Paulinho, jeśli tak było, to po co było to pierdu pierdu o tym, że stawia na wychowanków itd. Jeśli transfer brazylijskiego cracka oznacza, blokowanie miejsc wychowankom, bo przecież będzie musiał grać, bo kosztował 40mln...

1

oj się Duda za takich weźmie

15

ufff, całe szczęście ze nie w "Najbliższych godzinach".

27

Bartomeu:
Tak? To potrzymaj mi piwo

0

taką kompilację w lidze chinskiej to i Gomes by miał, grając z Chińczykami, którzy w piłkę grają beznadziejnie. I są na poziomie Polskiej Ligi

2

chciałbym aby każdy w Barcelonie miał taki średni sezon...

13

o Gomesie też tak mówili, później że potrzebuję 10 lat aklimatyzacji itd.

Jakoś nie wierzę, że Valverde zarywał noce aby sobie pooglądać gracza w Chinach, jakby chciał kogoś sprawdzonego, to by wziął z Bilbao jakiegoś Mikela Rico czy Benata a PAulinho to kot w worku.

0

u mnie to samo, jedynie Dembele mi humor poprawi i zwycięstwo w klasyku.

1

mam tak samo, tylko że ciągle mam w głowie Paulinho...

0

myślę, że dziś coś takiego możemy usłyszeć, jeśli nie daj Boże będzie niekorzystny wynik, to jestem tego pewien

2

podobno 12, ale żeby nie było jak z konferencją Verrattiego.

7

Tielemans... a nasz zarząd od 2 miesięcy zbija cenę za PAulinnho i kapitalnie im się udało, kupują go za klauzulę

6

mieć najgorszą pomoc od lat, gdzie taktyka opiera się na geniuszu Messiego, który zejdzie do środka i rzuci piłę na nos, bo żaden pomocnik u nas nie potrafi tego zrobić(oprócz Iniesty).
Sprowadź piłkarza, który nie jest kreatorem gry, kolejny piłkarz, który biega, coś tam odbierze i czasem strzelić jakąś bramkę z 3 metrów.

Co może pójść nie tak w następnym sezonie?

Jeszcze może jakoś to zdzierżę jak przyjdzie: Coutinho, Seri i Dembele.

Chociaż ten Paulinho przekreśli Sampera, jak ten zarząd zostanie do 2021 to nie będziemy mieć żadnego wychowanka w składzie, wszystkich oddają(Sandro czy Grimaldo) a w ich miejsce kupują piłkarzy za grube miliony, którzy są na takim samym poziomie...

Boli mnie, to wszystko bardzo, najgorsza ta bezsilność ze z tym nie możesz nic zrobić i tylko patrzeć jak Twój ukochany klub się stacza i ma gdzieś filozofię Cruyffa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?