0

czy jakis z tych kanlaow leci na n oprocz 58 bo pisze brak dzwieku lub obrazu odp plis

0

dzieki bardzo spoko ziom z ciebie ale wyskoczył error

0

dzieki bardzo spoko ziom z ciebie

0

leci na n ?

0

jest cos na nce??

0

??

0

leci na n

0

leci na nce

0

laci na nce

0

podajcie jakis dobry link chociaz na relacje radiowa bo na justinie nic nie dziala

0

jest jakis z tych kanalow na "n"

0

toomasz ty to sie znasz na piłce az zall

0

o ktorej zaczyna sie ten mecz 20czy 19

0

ja bym tez chcial aguero

0

moze na ktv poleci na nce

0

podawajcie linki na kturch w justin yv dobrze smiga

0

na N ce leci mecz bo juz mnie wkurza ta enka

0

mesii do city smiechu ware niech sie na niego nieczają

0

upokorzony byloby gefafe jak by wygral real lol

0

barca grom seville 3:0 jak zawsze messi gral idealnie poprostu zajebiscie wyprzedzil zawodnikow i gollllllllllllllllllllllllllllllllllllll

0

CZY JUTRO NA PLATFORMIE N POLECI POWTURKA MECZU W POLUDNIE

0

na jakej satelicie leci premier sport

0

czy ten mecz jest transmitowany na platformie N

0

TEN TAK JO NIECH SIE NAUCZY KARNE STRZELAC ON JEST -1,-2,-3

0

co to znaczy czs ten nie jest wiazacy

0

ten ciec tak jo masz racje jak niedostanie zlotej pilki to sie poplacze xp

0

marcinbaca7 masz racje a na jakich kanalach

0

pershin ciebie sie niepytam pytam sie tupac888 leci czy nie? tupac88 jak leci napisz na jakim kanale plis

0

tupac888 to leci na n odp

0

na N poleci mecz prosze jak co napiszcie jaki kana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?