DIDEK12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy jakis z tych kanlaow leci na n oprocz 58 bo pisze brak dzwieku lub obrazu odp plis
0
dzieki bardzo spoko ziom z ciebie ale wyskoczył error
0
dzieki bardzo spoko ziom z ciebie
0
leci na n ?
0
jest cos na nce??
0
??
0
leci na n
0
leci na nce
0
laci na nce
0
podajcie jakis dobry link chociaz na relacje radiowa bo na justinie nic nie dziala
0
jest jakis z tych kanalow na "n"
0
toomasz ty to sie znasz na piłce az zall
0
o ktorej zaczyna sie ten mecz 20czy 19
0
ja bym tez chcial aguero
0
moze na ktv poleci na nce
0
podawajcie linki na kturch w justin yv dobrze smiga
0
na N ce leci mecz bo juz mnie wkurza ta enka
0
mesii do city smiechu ware niech sie na niego nieczają
0
upokorzony byloby gefafe jak by wygral real lol
0
barca grom seville 3:0 jak zawsze messi gral idealnie poprostu zajebiscie wyprzedzil zawodnikow i gollllllllllllllllllllllllllllllllllllll
0
CZY JUTRO NA PLATFORMIE N POLECI POWTURKA MECZU W POLUDNIE
0
na jakej satelicie leci premier sport
0
czy ten mecz jest transmitowany na platformie N
0
TEN TAK JO NIECH SIE NAUCZY KARNE STRZELAC ON JEST -1,-2,-3
0
co to znaczy czs ten nie jest wiazacy
0
ten ciec tak jo masz racje jak niedostanie zlotej pilki to sie poplacze xp
0
marcinbaca7 masz racje a na jakich kanalach
0
pershin ciebie sie niepytam pytam sie tupac888 leci czy nie? tupac88 jak leci napisz na jakim kanale plis
0
tupac888 to leci na n odp
0
na N poleci mecz prosze jak co napiszcie jaki kana