1

Przed kolejnym sezonem to przede wszystkim powinni sędziowie w końcu pokazać swoją klasę i zostać sterylni a nie że każdy dzwoni i ich opieprza i nalega na zmiany decyzji. I mówię to w szczególności o Toto. Powinni ustawić regulamin wraz z karami i się go trzymać. Do tej pory było na tyle różnych przypadków że większość z nich mogą ustawić w regulaminie i być sterylni bez tych durnych telefonów z ekip do nich.

1

Kolejne słuchawki rozwalone

0

@takisobiektos A dlaczego podjęli najpierw taka głupia decyzję? Może Toto dzwonił i tak doradził.

0

Wielkie brawa dla Checo także

0

@Rust_Cohle Bo to debile

0

@Hosh Srołt.......

0

Karmo I Love You

1

Max GOAT!!!!!!!!!!!!!

0

Hahahababba. Jest max królu

0

Hahaha co za durna decyzja. Brawo maFIA

0

@kejdzi Zalezy czy Toto dzwonił do mafi

2

@MesQueUnClub96 Toto by go zabił słuchawkami za to

1

@DSDaniels oczywiście rozrzucając na boki kawałki bolidu

2

@Drozdu7 Sam pójdzie tam posprzątać

0

Dawać czerwona flagę

0

Ale będzie płacz na opony pod koniec wyścigu.

0

@brains Cały płaczek

1

Oby w końcu ta karma rozwaliła oponę oponiarzowi

0

@Encore A kto to ten analfabeta rusin?

0

Bottas to jest jednak cienias. Tyle się męczyć a miał pełno okazji do wyprzedzenia LEC.

0

@michal26 I głupi

7

Toto kolejny płaczek. Mam nadzieję że już ma tytanowe słuchawki.

0

@Vold94 Genialna. Nawet jeśli nie pomoże to Checo the best

0

@Verema Bottas to tylko potrafi wjechać w inny bolid albo i dwa.

0

@Vold94 Coś mówiłeś?

0

@BorzyKrzys Debil i tyle. Oponiarz

0

@Encore Żałosny żul

0

@Xxxbarca4ever Czarny to oszust

0

Robert? Top!!!!!

0

@marcinK0000 Słuszne kartki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?