1

Moim zdaniem decyzja należy tylko i wyłącznie do Pedro. Musi się zastanowić czy chce zostać, być w najlepszej drużynie i zdobywać kolejne trofea. Godząc się przy tym z rolą rezerwowego i mniejszą ilością minut. Czy chce grać więcej i odgrywać większą rolę w grze drużyny.

Ja osobiście chciałbym żeby został, lepszego zmiennika nie znajdziemy. Jeśli będzie chciał odejść nie będzie można mu się dziwić, tylko podziękować za wszystko i życzyć powodzenie w dalszej karierze.

1

Coś mi się obiło o uszy że Real szuka bramkarza :P

0

Benitez wie co robi. Mając słabiej obsadzoną bramkę pracuje nad obroną by zniwelować braki.

0

Też mi to przeszło przez myśl

0

Nie żebym wietrzył jakiś spisek, ale nie wiem czy zwróciliście uwagę na to że w pierwszej rundzie wszystkie ważne mecze, z teoretycznie trudniejszymi rywalami gramy na wyjeździe. 1 kolejka Athletic, 3 kolejka Atletico, 7 Sevilla, 12 Real, 14 Valencia, nawet derby z Espanyolem w 18 kolejce. Jedynie w 11 kolejce gramy u siebie z Villarreal. Sam nie wiem czy to dobrze, czy źle. Faktem jest natomiast że w drugiej rundzie będziemy wszystkich "gościć" u siebie.

2

4 zdjęcie :P
Lucho: no chodź daj buziaka!!
Arda: daj spokój nie przy ludziach, wstydzę się

0

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na to że w pierwszej rundzie wszystkie ważne mecze, z teoretycznie trudniejszymi rywalami gramy na wyjeździe. 1 kolejka Athletic, 3 kolejka Atletico, 7 Sevilla, 12 Real, 14 Valencia, nawet derby z Espanyolem w 18 kolejce. Jedynie w 11 kolejce gramy u siebie z Villarreal. Sam nie wiem czy to dobrze, czy źle. Faktem jest natomiast że w drugiej rundzie będziemy wszystkich "gościć" u siebie.

0

Jeśli już mowa o urodzinach to ja mam 7 listopada i też spodziewam się pięknego prezentu :P

0

Bardzo dobrze że Manchester stawia takie warunki

0

Neuer wciąż jest jeszcze młodym bramkarzem. Ocenić kto był lepszy będzie można tak naprawdę wtedy gdy zakończy karierę. Oczywiście Iker jest (był) świetnym bramkarzem przez pierwszą dekadę XXI wieku. Ale wtedy o Neuerze nikt nie słyszał

0

Ale Mourinho ma, jeden kierowca im chyba wystarczy :P

0

Albo wspaniały nowy zarząd odda Turana z powrotem do Atletico :P

0

Skład pierwszej drużyny może liczyć maksymalnie 25 piłkarzy prawda?
Więc na chwilę obecną razem z Sandro, Munirem i Haliloviciem mam 24 piłkarzy. Nie licząc Ardy i Vidala.
Czyli w zimowym okienku będziemy musieli się z kimś pożegnać. Jakieś typy? Douglas, Masip, Robert, Pedro?

1

wystrzałowa ;)

0

W dzisiejszych czasach czysta koszulka, bądź Unicef jest tylko marzeniem. Bez reklamy możemy zapomnieć o dobrych transferach, albo zadłużenie klubu zamiast maleć będzie rosło.

0

Tą wypowiedzią Laporta strzela sobie w kolano. Wygląda na to że możemy być mu wdzięczni za to że wgl będzie chciał podzielić się informacją o transferze z Lucho.

0

poważnie karne były czy ktoś sobie w .... leci?

0

już wcześniej gdzieś był chyba to pytanie, będzie ten meczyk do pobrania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?