0

Montoya nareszcie

0

Gdyby to byłaby prawda to czemu nie...ja bym napewno w to wszedl

0

Ja licze ze wynik bedzie wysoki i Messi troche postrzela :D

0

Valdes powinien tu byc bo Wiland puscil bramke.Valdes nie dosc ze zachował czyste konto to jeszcze obronil rzut karny.Moim zdaniem zasłużyl na bramkarza kolejki!

0

Tez nie rozumiem dlaczego to tu jest...Albo niech woogole nie bedzie albo niech zrobia zakłdke kontuzjowani barcelona b

0

Brakuje Valdesa!

0

chyba Ie a nie Le hehe :D

0

Ja proponowałbym w tym okresie kiedy mecze sa co 3 dni dawać grac wiecej Songowi i Montoyi bo o nich sie najbardziej boje.

0

Ale bym się śmiał gdyby Messi strzelił dzis 4 bramki :DD

0

Messi najlepszy!Neymar mimi że cały mecz grał dobrze to zaliczył tylko asyste!Messi dzieki tej asyscie strzelił gola i uratował nam 3 punkty wiec jego ocena powinna byc wyższa nawet patrzac na pryzmat całego meczu
moja opinia :)

0

O takie głupoty sie kłocą to jest dopiero 4 kolejka

0

Rodri z Almerii mogli napisac ze to tez były piłkarz Barcelony i jej wychowanek :D

0

Skład dobry ale zamieniłbym Montoye lub Adriano za Alvesa na prawej...Adriano mogłby scinac w swoim stylu albo Montoya pokazałby sie wreszcie

0

Pes jest o wiele realistyczniejszy od FIFY.Gdyby miał tyle licencji co Fifa to było by ekstra ale sa odpowiednie patche i wole Pesa

0

Uwielbiam tę godzine :D

0

Hehe błyszczał w ofensywie zatkało mnie troche :D

0

Jeszcze fajniej byłoby gdyby wrócił do gry i miał zyciową forme to by było świetnie

0

Na tą chwile powinien go zastapic Adriano,ale dawałbym duzo szans Montoy'i....To świetny pilkarz lecz bardzo niedoceniany :(

0

Tez tak pomyslalem o Ozilu że może Barsa podkupi go za 2 3 lata,w koncu on od dziecka był cule i marzył żeby grać w barcelonie!

0

Respect dla gościa że odważył sie tak powiedziec i ze szanuje i ceni gracza najwiekszego rywala
VEB♥

0

Jak tak bedzie to sie załamie

0

Zasłużył na pierwszy skłąd...Xavi może teraz spokojnie odpoczywać :D

0

Ja bym ze składu zmienił Daniego Alvesa n Montoye!Dani musi sie ogarnac i zmobilizowac jak bedzie sidzial a Montoya powinien dostac szanse,moim zdanie on jest lepszy

0

I Busquets znowu wymigał się od kadry hehe :D...Ale to dobrze odpocznie i wyleczy uraz w całości

0

Mi ten skład pasuje...gdyby miał być tello to raczej neymar musiałby być na ławce.

0

Ja chce Cesca za Inieste bądż Xavi'ego!

0

Najbardziej cieszy mnie trzeci myślnik :)

0

Tak jak chciałem haha!

0

A ja chciałbym Pedro ponieważ słabo zagrał w SP i niech ogra się dzis,a Ney niech wejdzie i nie zagra pełne 90 min...potrzebujemy go na superpuchar :D

0

Messi2013Barca mowi ze go wcale nie zna a w ulubionych zespolach ma Manchester City haha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?