Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Montoya nareszcie
0
Gdyby to byłaby prawda to czemu nie...ja bym napewno w to wszedl
0
Ja licze ze wynik bedzie wysoki i Messi troche postrzela :D
0
Valdes powinien tu byc bo Wiland puscil bramke.Valdes nie dosc ze zachował czyste konto to jeszcze obronil rzut karny.Moim zdaniem zasłużyl na bramkarza kolejki!
0
Tez nie rozumiem dlaczego to tu jest...Albo niech woogole nie bedzie albo niech zrobia zakłdke kontuzjowani barcelona b
0
Brakuje Valdesa!
0
chyba Ie a nie Le hehe :D
0
Ja proponowałbym w tym okresie kiedy mecze sa co 3 dni dawać grac wiecej Songowi i Montoyi bo o nich sie najbardziej boje.
0
Ale bym się śmiał gdyby Messi strzelił dzis 4 bramki :DD
0
Messi najlepszy!Neymar mimi że cały mecz grał dobrze to zaliczył tylko asyste!Messi dzieki tej asyscie strzelił gola i uratował nam 3 punkty wiec jego ocena powinna byc wyższa nawet patrzac na pryzmat całego meczu
moja opinia :)
0
O takie głupoty sie kłocą to jest dopiero 4 kolejka
0
Rodri z Almerii mogli napisac ze to tez były piłkarz Barcelony i jej wychowanek :D
0
Skład dobry ale zamieniłbym Montoye lub Adriano za Alvesa na prawej...Adriano mogłby scinac w swoim stylu albo Montoya pokazałby sie wreszcie
0
Pes jest o wiele realistyczniejszy od FIFY.Gdyby miał tyle licencji co Fifa to było by ekstra ale sa odpowiednie patche i wole Pesa
0
Uwielbiam tę godzine :D
0
Hehe błyszczał w ofensywie zatkało mnie troche :D
0
Jeszcze fajniej byłoby gdyby wrócił do gry i miał zyciową forme to by było świetnie
0
Na tą chwile powinien go zastapic Adriano,ale dawałbym duzo szans Montoy'i....To świetny pilkarz lecz bardzo niedoceniany :(
0
Tez tak pomyslalem o Ozilu że może Barsa podkupi go za 2 3 lata,w koncu on od dziecka był cule i marzył żeby grać w barcelonie!
0
Respect dla gościa że odważył sie tak powiedziec i ze szanuje i ceni gracza najwiekszego rywala
VEB♥
0
Jak tak bedzie to sie załamie
0
Zasłużył na pierwszy skłąd...Xavi może teraz spokojnie odpoczywać :D
0
Ja bym ze składu zmienił Daniego Alvesa n Montoye!Dani musi sie ogarnac i zmobilizowac jak bedzie sidzial a Montoya powinien dostac szanse,moim zdanie on jest lepszy
0
I Busquets znowu wymigał się od kadry hehe :D...Ale to dobrze odpocznie i wyleczy uraz w całości
0
Mi ten skład pasuje...gdyby miał być tello to raczej neymar musiałby być na ławce.
0
Ja chce Cesca za Inieste bądż Xavi'ego!
0
Najbardziej cieszy mnie trzeci myślnik :)
0
Tak jak chciałem haha!
0
A ja chciałbym Pedro ponieważ słabo zagrał w SP i niech ogra się dzis,a Ney niech wejdzie i nie zagra pełne 90 min...potrzebujemy go na superpuchar :D
0
Messi2013Barca mowi ze go wcale nie zna a w ulubionych zespolach ma Manchester City haha.