Damian1990
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzieki ;)
0
kosa2306
a podałbyś mi dokładnego linka będę bardzo wdzięczny :)
0
ja również bym kupił Arde Turana bardzo mi się podoba jak gra a na prawą obronę jest ; Eboue,Cicinho, przecież spokojnie można ich kupić myślę jakbyśmy przycisnęli na Liverpool no może Mascherano byłby nasz a nasi wychowankowie mimo tego że są zdolni to nie znaczy że będą sobie świetnie radzić bez przesady przez niego możemy wygrać mało przez wąską kadrę (OBYM SIĘ MYLIŁ)
0
Uwaga dowcip: prosilbym, zeby sie nie obrazal zaden kibic Realu no i moderatorzy. po prostu mnie tak rozbawilo, ze musialem sie z wami podzielic :D
Pani pyta dzieci w szkole: - Które z was kibicuje Real Madrid Wszystkie dzieci podnosza raczki tylko nie Jasio. - A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani. - Bo ja kibicuje Barcelonie - odpowiada Jasio. - Ale dlaczego? - pyta pani. - Bo tata kibicuje Barcelonie, mama, starszy brat i cala reszta rodziny. To i ja kibicuje Barcelonie - mówi Jasio. - Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brac przyklad z rodziców. Np. jakby tak twój tata byl alkoholikiem, mama prostytutka, a brat pe..em, to co wtedy bys zrobil? - pyta pani. - Wtedy bym kibicowal Realowi - odpowiada Jasio.
0
Błagał o to aby nie być częścią wymiany z C.Ronaldo i dobrze zrobił że odszedł bo w Realu nikogo nie doceniają powiedzcie w czym Ronaldo jest lepszy od Robinho :)
0
Ja również chciałbym aby przyszedł jest bardzo dobrym piłkarzem myślę że łatwiej go kupić niż Franca :) i swoim stylem nadaję się do Barcy z pewnością ;)
0
niezły maraton ich czeka :)
0
mnie nie przekonuje trochę za bardzo jest himeryczny starci piłkę i nie wróci ją np.odebrać tak jak Eto ale nikt mu talentu nie odbierze alternatywa dla Villi jak najbardziej :)
0
Michas 21
wiedzę że myślimy tak samo :) na lewą obronę Luis Felipe :) POZDRAWIAM
0
sorki pomyliłem się chodzi mi o to że Ribery po meczu Barca-Bayern powiedział kto by nie chciał grać dla Barcy sorki jeszcze raz :)
0
Michas 21
Masz racje jak każdy kibic Barcy mamy obawy co się dzieje w Realu rzeczywiście maja pakę ale gwiazdy nie grają będę rozczarowany kiedy Villa i Ribery przejdą do Realu bo znaczy to ze polecieli na kasę a ile było zapewnień ze Villa chce grać w Barcy i tak samo Ribery deklarował ze by nie chciał grac dla Barcy.Również mogłoby być tak że pragnieniem np Villii jest gra w Barcelonie,Valencia odrzuca propozycje Realu i negocjuje z Barca ale jak widać tak nie jest i chyba nie będzie mam nadzieję ze kupimy Mascherano chodż będzie bardzo trudno kupić ;) POZDRO DLA FANÓW BARCY :)
0
Masz świętą rację ;D liczę na nich :) tak jak każdy :)
0
nie siedzę w zarządzie ale odniosłem się wypowiedzi to co napisał All.Bundy że nie robią nic aby ściągać najlepszych zawodników czytaj trochę uważnie :) ja całe życie będę kibicować Barcelonie :)
0
All.Bundy
Zgodzę się że klub nic nie robi żeby kupować świetnych zawodników a widzisz co robi Perez rzuci 50 mln na Ville i nie ma kogo kupić a zauważ jaki Eto chce podwyżki. Ja chciałbym aby przyszedł Villa i Eto pozostał była by zdrowa konkurencja i trzeba mieć również silną ławkę bo czeka nas maraton w przyszłym sezonie szczerze też mam dość tych plotek kupiliby 4 zawodników i by nie było żadnych plot
0
tylo92
zgodzę się z Tobą tylko oprócz lewego obrońcy najlepszy kandydat to Luis Felipe i niech tak pozostanie a poza tym Riise jest już stary i nie jestem do niego przekonany :)
0
ja zaczynam się trochę obawiać Realu kupią Ville i do tego F.Ribery będą mieć skład.Wiem że gwiazdy nie grają no ale każdy jakieś obawy ma, Ja się tylko zastanawiam co wszyscy teraz widzą w tym realu że chcą do niego iść może to wymysł prasy albo na kasę lecą ??????????Przecież to Barca jest najlepsza na to jaki gra futbol itd.
0
to było pewne że zostanie ;) czekamy na transfery :)
0
Zdaniem gazet w Hiszpanii Villa wybrał Real jak tak to szkoda bo ciężko będzie znalezć świetnego napastnika bądzmy dobrej myśli ze Villa wybierze Barce :) rownież dużo portali sądzi ze Villa trafi do Madrytu :(
0
chyba się nie doczekamy żadnego transferu patrząc realnie jak Barca jest zainteresowana jakimś dobrym zawodnikiem (nie mówie tu o Srnie nie potrzebny jest) ale o Vilii i Riberym to suma jest odstraszająca teraz przeczytałem że jak Barca chce kupić Mascherano musi dac 50 mln. Nie wiem kogo my w końcu kupimy.Trzeba kupić Ville-priorytet,kogoś na lewą stronę,def,pomocnika zastępca (Toure i Keita) ze względu PN i lewy obrońca czyli Luis Filipe ;)
0
przyda się z pewnością jeszcze tylko Silva,Villa i Felipe Luis i Real może nam pucować buty ;)
0
ale kto ???????????
0
Mascherano chce grac w Barcy Txiki się już ponoć spotkał z agentem i jest porozumienie tylko gorzej będzie porozumieć się z Liverpoolem przyda się nam jak Toure i Keita pojadą na PN :)
0
trzeba kogoś kupić na lewą stronę na szpicy mam nadzieję że będzie grał Villa chcę jakiegoś trasnferu bo już nie będzie kogo kupić :)
0
naprawdę nie spodziewałem się z Pep wygra z Barcą wszystko i zapiszę się do historii Visca el Barca
0
nie wiem myślę że już jest mało alternatyw Ribery nie na sprzedaż a Pep jak by nie był przekonany do Silvy
0
zgodzę się tym aby go kupić ale tylko jaki VV nas opuści
0
witajcie jestem nowym użytkownikiem kocham Barcelonę!!!! mam nadzieje ze będzie dobrze kibicuje Barcelonie od 5 lat jak by co
a co do transferu Asenjo chciałlbym żeby przyszedł przed nim świetlana przyszłość