6 września 2016, 18:37
0
Ciekawe czy jak nic z Barussią nie wygra to też będzie tak gadał :)
24 kwietnia 2016, 00:34
Tak grają najlepsi :) VEB !!!
nie ma takiej opcji ;)
18 kwietnia 2016, 21:37
1
Nie da się ciągle wygrywać i kryzys musiał przyjść prędzej czy później, nie jest to głównie wina zmęczenia :/ nie ma co szukać wymówek po prostu taka jest piłka VEB !!!
13 kwietnia 2016, 23:10
VEB ! Jedno życie, jeden klub !
10 czerwca 2015, 19:01
21
Prędzej dobra mina do złej gry ;)
20 grudnia 2015, 16:36
7
Gdzie real nie może tam sędzia pomoże :) żal po prostu
2 czerwca 2015, 17:35
4
motywuje do tego aby leżał jak boateng :D
12 czerwca 2015, 14:03
3
Tak na pewno, Pedro ledwo przedłużył kontrakt, a PSG się o niego bije, tak samo jak o messiego i ronaldo ;) haha
22 listopada 2015, 10:52
Mam nadzieję że zamkną się w końcu usta krytyków twierdzących że Barca nie umie grać i wygrywać bez Messiego :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ciekawe czy jak nic z Barussią nie wygra to też będzie tak gadał :)
0
Tak grają najlepsi :) VEB !!!
0
nie ma takiej opcji ;)
1
Nie da się ciągle wygrywać i kryzys musiał przyjść prędzej czy później, nie jest to głównie wina zmęczenia :/ nie ma co szukać wymówek po prostu taka jest piłka VEB !!!
1
VEB ! Jedno życie, jeden klub !
21
Prędzej dobra mina do złej gry ;)
7
Gdzie real nie może tam sędzia pomoże :) żal po prostu
4
motywuje do tego aby leżał jak boateng :D
3
Tak na pewno, Pedro ledwo przedłużył kontrakt, a PSG się o niego bije, tak samo jak o messiego i ronaldo ;) haha
3
Mam nadzieję że zamkną się w końcu usta krytyków twierdzących że Barca nie umie grać i wygrywać bez Messiego :)