O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Samochody
  • Ulubiony zawodnik Lionel Andrés Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 5190
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 44

Komentarze

0

Ciekawe czy jak nic z Barussią nie wygra to też będzie tak gadał :)

0

Tak grają najlepsi :) VEB !!!

0

nie ma takiej opcji ;)

1

Nie da się ciągle wygrywać i kryzys musiał przyjść prędzej czy później, nie jest to głównie wina zmęczenia :/ nie ma co szukać wymówek po prostu taka jest piłka VEB !!!

1

VEB ! Jedno życie, jeden klub !

Zobacz wszystkie

21

Prędzej dobra mina do złej gry ;)

7

Gdzie real nie może tam sędzia pomoże :) żal po prostu

4

motywuje do tego aby leżał jak boateng :D

3

Tak na pewno, Pedro ledwo przedłużył kontrakt, a PSG się o niego bije, tak samo jak o messiego i ronaldo ;) haha

3

Mam nadzieję że zamkną się w końcu usta krytyków twierdzących że Barca nie umie grać i wygrywać bez Messiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?