0

Takiego Reine nie ma sensu kupywać , pogra 2 lata i koniec... Potrzeba młodego i zdolnego-Courtois.

0

Real szybko odrobi jak gra z takimi drużynami jak Granada...

0

I tak zdobędziemy mistrzostwo.

0

No a kto by nie chciał ? :)

0

Mi sie wydaje ze dobrze ta wygrana zrobila , bo za duzo luzu jest.

0

Najlepszy skład Barcy

0

Lepiej kogoś doświadczonego kupic

0

Dla mnie najsilniejszy skład.

0

Coś czuję , że chodzi o jego ciągłą krytykę... Szkoda mi go.

0

Wielka szkoda... Ciekawe kto zastąpi go.

0

Bardzo dobry

0

Tutaj na prawdę są poje*ani ,,fani''... Alexis coś zepsuje odrazu go wyzywają , a jak strzeli gola odrazu , że jest najlepszy itd... Porypani jesteście

0

Złota piłka ;d

0

Borussia ma lepszych fanów na trybunach niż Bayern , zresztą Borussia ma najlepszych na świecie.

0

Co tam robi Ozil?

0

Arsenal rozwija dobrych piłkarzy , Henry,Fabregas,RvP a potem sprzedaje i gdzie tu sens? Odchodzą , bo wiedzą , że nic z tym klubem nie zdobędą.

0

De Gea nie odejdzie bo sam mówił w jednym wywiadzie , że dobrze czuję się w Manchesterze, ale jest dobry.

0

Chelsea to klub bez historii więc nikt tam nie idzie ;d

0

Villa tylko w takich meczach bedzie gral , Alexis jest lepszy.

0

Villa tylko na takie mecze bedzie wpuszczany pewnie

0

Wiadome ze Hiszpania wygra

0

Waldemar Fornalik na Messiego głosował ;d

0

Gdzie można zobaczyć kto na kogo głosował?

0

Mistrz.

0

HAHAHA MESSI BRAWO MISTRZU

0

MEEEEEEESI BRAWO!

0

Jaki Messi lol :D

0

Ta Żona Iniesty to Cudo :D

0

Haha Mina Ronaldo bezcenna jak go pokazali młodego :D

0

pawloveb-w poprzednim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?