Damianov12
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takiego Reine nie ma sensu kupywać , pogra 2 lata i koniec... Potrzeba młodego i zdolnego-Courtois.
0
Real szybko odrobi jak gra z takimi drużynami jak Granada...
0
I tak zdobędziemy mistrzostwo.
0
No a kto by nie chciał ? :)
0
Mi sie wydaje ze dobrze ta wygrana zrobila , bo za duzo luzu jest.
0
Najlepszy skład Barcy
0
Lepiej kogoś doświadczonego kupic
0
Dla mnie najsilniejszy skład.
0
Coś czuję , że chodzi o jego ciągłą krytykę... Szkoda mi go.
0
Wielka szkoda... Ciekawe kto zastąpi go.
0
Bardzo dobry
0
Tutaj na prawdę są poje*ani ,,fani''... Alexis coś zepsuje odrazu go wyzywają , a jak strzeli gola odrazu , że jest najlepszy itd... Porypani jesteście
0
Złota piłka ;d
0
Borussia ma lepszych fanów na trybunach niż Bayern , zresztą Borussia ma najlepszych na świecie.
0
Co tam robi Ozil?
0
Arsenal rozwija dobrych piłkarzy , Henry,Fabregas,RvP a potem sprzedaje i gdzie tu sens? Odchodzą , bo wiedzą , że nic z tym klubem nie zdobędą.
0
De Gea nie odejdzie bo sam mówił w jednym wywiadzie , że dobrze czuję się w Manchesterze, ale jest dobry.
0
Chelsea to klub bez historii więc nikt tam nie idzie ;d
0
Villa tylko w takich meczach bedzie gral , Alexis jest lepszy.
0
Villa tylko na takie mecze bedzie wpuszczany pewnie
0
Wiadome ze Hiszpania wygra
0
Waldemar Fornalik na Messiego głosował ;d
0
Gdzie można zobaczyć kto na kogo głosował?
0
Mistrz.
0
HAHAHA MESSI BRAWO MISTRZU
0
MEEEEEEESI BRAWO!
0
Jaki Messi lol :D
0
Ta Żona Iniesty to Cudo :D
0
Haha Mina Ronaldo bezcenna jak go pokazali młodego :D
0
pawloveb-w poprzednim?