Damianwks
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Kamień z serca
0
Jakich defensywnych?
0
Jakbyś pomyślał, to byś wiedział, że Umtiti gra, żeby jak najszybciej wrócić do składu na najważniejsze mecze sezonu.
0
Ja zauważyłem dziwna zależność i to wstecz można spojrzeć też, Messi pajacerskie buciki = chujowa gra :D
0
Jakby... To już nie te czasy :)
1
Jak mecz dotychczas? Bo nc+ go standardowo poleciało w chu
19
Nie rozumiem po co kupiliśmy Boatenga... dzisiaj może by coś pokazał, chciałbym zobaczyć jak radzi sobie kiedy Messi jest na boisku. Gra Suarez, który w tej chwili jest gorszy od Moraty, jak był w Chelsea
0
To chyba zapomniałeś czym była Barcelona Martino
2
3 defensywnych pomocników???????????
0
Suarez odpocznij sobie lepiej
1
Zamiast Suareza niech da Boatenga, bo Luisito dramat
0
Ała... oby przejść ten Lyon, bo dla mnie są nieprzewidywalni co pokazali 2x z City. Arthur wróci i lecimy dalej! Już najmocniejsze ogniwa kontuzje zaliczyły, więc może akurat na najważniejszy etap sezonu wrócą ze zdwojoną siłą. Vamos!
4
Semedo tylko potwierdza swoją wartość. Ostatnio też grał bardzo dobrze ale dostał wędkę w przerwie, bo Roberto... szkoda chłopaka i życzę mu, żeby w końcu regularnie grał, bo robi to co do niego należy.
0
Malcom by tego nie strzelił jak coś xd ale Suarez faktycznie daremniak
6
Lucas wstawaj, zesrales sie
0
Odpowiedź zawarta w komentarzu, jak będzie trzeba pomóc, to poproś
0
Modric bez kartki nadal, żenada.
0
Mam wrażenie, że wszystko takie na huraa, Malcom biegnie i ja już wiem co zrobi, Suarez ma na nodze zamiast walić, to kwadratowe jaja. Ogólnie to gra Barcelona z Realem, ale mam wrażenie, że Espanyol z Sociedad. Messi to tam by był z 5 poziomów wyżej, a miejsca by miał...
0
Ten real jest tak daremny, że gdyby Messi i Dembele byli zdrowi, to chyba z piątka. Malcom od początku daremny, później się obudził, ale nie ta półka i tak. Ten Vinicius jeszcze słabszy. Semedo częściej za Roberto bym widział :) Arthur jak zwykle dobrze, Suarez znów irytujący. Cou dalej trzyma poziom... 4x niższy niż w LFC, ale w sumie to z kim coś tam zrobić.
0
Całe życie walczyli o niego, to proszę bardzo xd
5
No to Malcom najprawdziwszy test, wcześniejszych nie zdał. Zwolennicy Malcoma dziś może otworzą oczy :D
4
Chociaż bronie Valverde niemal za każdym razem, to tutaj straszne zachowanie... Roberto daremny strasznie, Semedo jeden z lepszych na boisku, jak nie najlepszy i taka nagroda..
0
A gdzie eksperyment? Tak to chcą rotacji, są rotację to mówią, że cały skład wymienia, są 2 rotację to eksperymenty. Możecie wytłumaczyć co wam leży na sercu? Zaraz masz el clasico, masz ligę mistrzów i zaraz będzie zawodnicy zajechani xd weźcie wy się ludzie zastanówcie tak o co wam chodzi, bo sami siebie nie rozumiecie
0
Usuń konto i nie wracaj
5
Roberto jaki daremniak xd
47
Haha 4:0 prowadzili i wszyscy zachwyceni, Sevilla na 4:1 I już powoli pojawiają się komentarze na Valverde :D jak Sevilla awansuje, to już widzę jaki będzie płacz i zwalnianie trenera XD. Nieważne, że mogli ten mecz zabić już 10 razy. Nieważne, że prowadzili 4:0, wtedy to nie jest zasługa trenera, ale kiedy dzieje się coś złego, wtedy już jak najbardziej XDD
0
Bez podjarki, że już po meczu, 1 bramka i wszystko w pip :D
51
Arthur piłka jak Xavi czy Iniesta za najlepszych lat. Ten transfer, to był strzał w dziesiątkę!
0
Raz. Vamos Barca!
0
Problem jest taki: Dembele nie gra xd