9

Kamień z serca

0

Jakich defensywnych?

0

Jakbyś pomyślał, to byś wiedział, że Umtiti gra, żeby jak najszybciej wrócić do składu na najważniejsze mecze sezonu.

0

Ja zauważyłem dziwna zależność i to wstecz można spojrzeć też, Messi pajacerskie buciki = chujowa gra :D

0

Jakby... To już nie te czasy :)

1

Jak mecz dotychczas? Bo nc+ go standardowo poleciało w chu

19

Nie rozumiem po co kupiliśmy Boatenga... dzisiaj może by coś pokazał, chciałbym zobaczyć jak radzi sobie kiedy Messi jest na boisku. Gra Suarez, który w tej chwili jest gorszy od Moraty, jak był w Chelsea

0

To chyba zapomniałeś czym była Barcelona Martino

2

3 defensywnych pomocników???????????

0

Suarez odpocznij sobie lepiej

1

Zamiast Suareza niech da Boatenga, bo Luisito dramat

0

Ała... oby przejść ten Lyon, bo dla mnie są nieprzewidywalni co pokazali 2x z City. Arthur wróci i lecimy dalej! Już najmocniejsze ogniwa kontuzje zaliczyły, więc może akurat na najważniejszy etap sezonu wrócą ze zdwojoną siłą. Vamos!

4

Semedo tylko potwierdza swoją wartość. Ostatnio też grał bardzo dobrze ale dostał wędkę w przerwie, bo Roberto... szkoda chłopaka i życzę mu, żeby w końcu regularnie grał, bo robi to co do niego należy.

0

Malcom by tego nie strzelił jak coś xd ale Suarez faktycznie daremniak

6

Lucas wstawaj, zesrales sie

0

Odpowiedź zawarta w komentarzu, jak będzie trzeba pomóc, to poproś

0

Modric bez kartki nadal, żenada.

0

Mam wrażenie, że wszystko takie na huraa, Malcom biegnie i ja już wiem co zrobi, Suarez ma na nodze zamiast walić, to kwadratowe jaja. Ogólnie to gra Barcelona z Realem, ale mam wrażenie, że Espanyol z Sociedad. Messi to tam by był z 5 poziomów wyżej, a miejsca by miał...

0

Ten real jest tak daremny, że gdyby Messi i Dembele byli zdrowi, to chyba z piątka. Malcom od początku daremny, później się obudził, ale nie ta półka i tak. Ten Vinicius jeszcze słabszy. Semedo częściej za Roberto bym widział :) Arthur jak zwykle dobrze, Suarez znów irytujący. Cou dalej trzyma poziom... 4x niższy niż w LFC, ale w sumie to z kim coś tam zrobić.

0

Całe życie walczyli o niego, to proszę bardzo xd

5

No to Malcom najprawdziwszy test, wcześniejszych nie zdał. Zwolennicy Malcoma dziś może otworzą oczy :D

4

Chociaż bronie Valverde niemal za każdym razem, to tutaj straszne zachowanie... Roberto daremny strasznie, Semedo jeden z lepszych na boisku, jak nie najlepszy i taka nagroda..

0

A gdzie eksperyment? Tak to chcą rotacji, są rotację to mówią, że cały skład wymienia, są 2 rotację to eksperymenty. Możecie wytłumaczyć co wam leży na sercu? Zaraz masz el clasico, masz ligę mistrzów i zaraz będzie zawodnicy zajechani xd weźcie wy się ludzie zastanówcie tak o co wam chodzi, bo sami siebie nie rozumiecie

0

Usuń konto i nie wracaj

5

Roberto jaki daremniak xd

47

Haha 4:0 prowadzili i wszyscy zachwyceni, Sevilla na 4:1 I już powoli pojawiają się komentarze na Valverde :D jak Sevilla awansuje, to już widzę jaki będzie płacz i zwalnianie trenera XD. Nieważne, że mogli ten mecz zabić już 10 razy. Nieważne, że prowadzili 4:0, wtedy to nie jest zasługa trenera, ale kiedy dzieje się coś złego, wtedy już jak najbardziej XDD

0

Bez podjarki, że już po meczu, 1 bramka i wszystko w pip :D

51

Arthur piłka jak Xavi czy Iniesta za najlepszych lat. Ten transfer, to był strzał w dziesiątkę!

0

Raz. Vamos Barca!

0

Problem jest taki: Dembele nie gra xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?