0

@messi57

W programie pisze, że będzie.

0

@FCB.4EVER

Wiedziałem że Xavi jest świetny, ale żeby być jednocześnie na boisku i na ławce? :P

0

I to sie nazywaja dobre negocjacje. Za cesca tylko 40 mln. Rossel swietny negocjator

0

Tez bys na kims wywieral presje jakby ci na czyms zalezalo;-p

0

Ale nie jest na tyle doswiadczony zeby kierowac gra Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?