Damon
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi57
W programie pisze, że będzie.
0
@FCB.4EVER
Wiedziałem że Xavi jest świetny, ale żeby być jednocześnie na boisku i na ławce? :P
0
I to sie nazywaja dobre negocjacje. Za cesca tylko 40 mln. Rossel swietny negocjator
0
Tez bys na kims wywieral presje jakby ci na czyms zalezalo;-p
0
Ale nie jest na tyle doswiadczony zeby kierowac gra Barcy