O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Dennis Bergkamp
  • Ulubione zespoły Ajax, Atletico i oczywiście FCB
  • Barcelonie kibicuję od prawie od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 213
  • Polecenia 307

Komentarze

0

@nadachu brawo za porównanie.
jesteś geniuszem Parówo

0

De Jong ma grać z 21

1

Matka Rabiota - Mino Raiola
Mino Rabiota - Matka Raiola

3

Nie musi. To tylko opcja wykupu

2

Twojemu koledze???

Zobacz wszystkie

41

Świetnym zieciem? Blattera? O co kaman?

22

No i jak się tu nie wkur. Iać? Crystian kopie rywali, nie dostaje kartki, nawet po meczach nie ma żadnych konsekwencji. Sędziowie pomagają FCB? Nóż ku..., nie!

17

Mashe zamiast Ramosa? no pojechałeś ostro

14

Mundo - polska okładka (bez polskich znaków)
TRACĄ FINAŁ

12

Ufff. Ulżyło mi. Już się bałem, że młody, rzekomo zakochany w FCB od zawsze, jednak odejdzie z klubu. Bo kasa za mała...?
Bo jego idolem jest Messi, a skoro tak, to chce być drugi na liście w zarobkach. Chłopcze, nie jesteś nawet w połowie tak dobry jak on, ale daj ci boże dorosnąć mu do pięt. Wtedy możecie ze swoim tatusiem walczyć o podwyżkę....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?