No i jak się tu nie wkur. Iać? Crystian kopie rywali, nie dostaje kartki, nawet po meczach nie ma żadnych konsekwencji. Sędziowie pomagają FCB? Nóż ku..., nie!
Ufff. Ulżyło mi. Już się bałem, że młody, rzekomo zakochany w FCB od zawsze, jednak odejdzie z klubu. Bo kasa za mała...?
Bo jego idolem jest Messi, a skoro tak, to chce być drugi na liście w zarobkach. Chłopcze, nie jesteś nawet w połowie tak dobry jak on, ale daj ci boże dorosnąć mu do pięt. Wtedy możecie ze swoim tatusiem walczyć o podwyżkę....
Komentarze
0
@nadachu brawo za porównanie.
jesteś geniuszem Parówo
0
De Jong ma grać z 21
1
Matka Rabiota - Mino Raiola
Mino Rabiota - Matka Raiola
3
Nie musi. To tylko opcja wykupu
2
Twojemu koledze???
41
Świetnym zieciem? Blattera? O co kaman?
22
No i jak się tu nie wkur. Iać? Crystian kopie rywali, nie dostaje kartki, nawet po meczach nie ma żadnych konsekwencji. Sędziowie pomagają FCB? Nóż ku..., nie!
17
Mashe zamiast Ramosa? no pojechałeś ostro
14
Mundo - polska okładka (bez polskich znaków)
TRACĄ FINAŁ
12
Ufff. Ulżyło mi. Już się bałem, że młody, rzekomo zakochany w FCB od zawsze, jednak odejdzie z klubu. Bo kasa za mała...?
Bo jego idolem jest Messi, a skoro tak, to chce być drugi na liście w zarobkach. Chłopcze, nie jesteś nawet w połowie tak dobry jak on, ale daj ci boże dorosnąć mu do pięt. Wtedy możecie ze swoim tatusiem walczyć o podwyżkę....