Daniello2705
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SUarez!!!!!! Po co by Cb mamy?!?!?!?
0
qrwa!!!!!!!!jak oni tego nie strzelili????!!!?
1
Uffffff...Bravo pusty przelot
0
Ilu z Was chce przełączyć kanał na Canal + Sport na NBA ? :P
0
Hahaha Pedro chciał zabłysnąć......
0
Pamiętacie jakiś jeden konkretny strzał, po którym bramkarz Sociedad mógł się spocić? ;(
6
Haha każdy trener tak mówi a i tak Ci " wielcy utalentowani" graja co najwyzej w Pucharze Króla i to z marną Cordobą itp ( z całym szacunkiem ) . Dobranoc Cules.
0
Jaka brama, ja cie sune! :D
1
Kluczem do dzisiejszego zwycięstwa są strzały z dystansu :) więc skoro tylko Messi umie dobrze przymierzyć to się nie dziwmy....Jeszcze jedna rzecz, a mianowicie gdzie jest ten Rakitić z Sevilli, który sadził takie bomby, że bramkarze uciekali??
5
Messi Football Club 1:1 Espanyol
tak to można podsumować :P
0
Łooo, ale poleciał disss :D
0
Na zawsze w sercach cules!
0
Kto najwięcej grał z naszych pomocników? Sergia Pusi Busquets...on powinien grać praktycznie najmniej. Inna ciekawa statystyka, ze Iniesta kompletne 0, zarówno asysty jak i gole:(
1
Ku*wa kontrataku to możemy od Legii się uczyć, beka że taki klub jak Barcelona porządnej kontry nie umie przeprowadzić.
0
OFFTOP: Dlaczego Sanchez strzela w Arsenalu w KAŻDYM spotkaniu gola a w Barcelonie nie aż tak często?? Chłopak na prawde gra dobrze, oddaje tyle serducha ile w Barcie, ale goli więcej strzela :P
0
Dno! Pierdzielimy sie Celtą 45 minut i nic. Tyle sytuacji...i co z tego? Najważniejszą statystyką w piłce nożnej są gole, a mając atak Ney-Messi-Suarez zdobywanie bramek chyba nie jest takie trudne w ciągu pierwszej polowy z Celta..... Oby w drugiej połowie nasze cracki strzelali troche lepiej, a bramkarz Celty to poprzeczkę powinien pocałować poprzeczke po 1 połowie ;)
W nadzieji o lepszą drugą połowe! Veb!
0
Suarez nawet na skrzydle genialnie ;)
1
Hahahahaha dlaczego tam jest Iniesta? Z całym, WIELKIM szacunkiem jakim Go obdarzam, to trzeba przyznac ze ten rok byl najzwyczajniej w swiecie słaby w wykonaniu naszego rozgrywającego, niestety:(
0
No, czekaliśmy na ten artykuł tyle tygodni i w końcu :') Nic, tylko czekać do El Clasico i oglądać Go w akcji. Mamy w końcu napadziora z prawdziwego zdarzenia!
0
Jeeest! Super, Pedro! -_-
0
Wiem, że trzeba patrzyć na siebie, ale fajnie, że Biali jadą do Liverpool'u przed meczem z nami;)
0
Nara od naszego talentu! Zostaje w Barcie i koniec! ;)
0
Dla mnie najlepsza wypowiedź Steve'a Nash'a. Koleś rozwalił system po prostu.
1
Trzeba powiedzieć, że należy się ta nagroda Koke. Chociaż w sumie Rakitić ciągnał Seville i pociągnął ją do wygranej Ligi Europejskiej. Jednak nagroda należy się najlepszemu ofensywnemu pomocnikowi w La Liga. Koke wygrał rozrywki, i w mojej opinii mimo młodego wieku, zachowuje się bardzo dojrzale na boisku. Chciałbym, aby nagrodę otrzymał Nasz Iluzjonista ale chyba nie ma na to szans:(
0
Czy ta nagroda nie powinna być pod tytułem "Najlepszy defensywny pomocnik"? ;P
1
Heh w mojej opinii, gdyby nadal pogrywał sobie w Valencii to by nawet wody nie nosił dla Varane'a. To pokazuje jak wiele znaczy miejsce gdzie trenujesz, grasz. Dlatego w niedzielę, jak wracam z kościoła i o 11.00 włączam Cafe Futbol i słyszę jak eksperci czasami mówią, że lepiej dla jakiegoś mlodego polskiego piłkarza jakby został w kraju niż próbował sił w lepszych ligach, to się załamuje. Nie wiem, gdzie młody piłkarz sibardziej rozwinie, w Śląsku, Wiśle, Lechu czy w Maladze, Ajaxie, Bayerze ( nawet jesli miałby pełnić funkcje rezerwowego).
0
Super! Szykować formę na GD, już tylko dwa meczyki pozostały. Suarez na pierwszy skład bo nawet bez zgrania da więcej niż Pedrito, Munir lub Sandro. Jestem bardzo ciekawy jaką decyzję podejmie LE:)
0
Ciekawostka z tym Neyem...aż dziw bierze, że np. Ronaldo ( napadzior z Brazylii dla sprostowania ) tego nie dokonał albo Messi xd a co do Neymara to obiektywnie patrząc nie gra w Barcelonie tego co oczekiwano. Stracił gdzieś tą swoją szybkość, dryg. To, że strzela bramki nic nie znaczy. Niektórzy tutaj pisali, że lepszy od Bale' a w tym sezonie i wgl. Zobaczymy na GD co pokaże:)) i żeby nie było - jestem kibicem FCB!
VeB, do następnego meczu już niewiele!
2
Ter Stegen twórcą PES-a nie wyszedł umówmy się :)
5
Dla mnie Rakitić gra zbyt defensywnie i cofnięty, w Sevilli grał ofensywnego gracza i to byl jeden ze składnikow sukcesu Sevilli ( wygrana w Lidze Europejskiej ) . Do tego dodać Iluzjonistę bez formy i jest lipa. Kiedyś ktoś tu napisał, że Mou zrobi z Cesca "best box to box " no i rzeczywiście Cesc gra pierwsze szkrzypce w ofensywie i defensywie. Pozdrawiam i miejmy nadzieje, że Rafinha wystrzeli bo dwa okienka transferowe bez transferów a srodkowego pomocnika nie będzie:(
VeB!