Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A może Barcy jest żal Newcastle że utopili 80 baniek na Woltemade i chcą ich wspomóc gotówką zabierając szrocika?
0
Komentarz usunięty
1
@Luciano99 po co Gordona gdy jest na przykład Diomande?
0
@EzioAuditoreDF przepłacone
0
@Roobo ja mam wrażenie że nie ma go od 7 lat, korzyści z niego znikome
1
@MesQueUnClub_87 i ja to szanuję.
Co innego gdyby Brazylia faktycznie miała jakiegoś kota na ataku jak Raphinia który nie pojechałby gdyż Neymar zabrałby mu miejsce.
Ale takowych kotów które zostają w Barcy przez Neymara nie ma.
Joao Pedro jeszcze miesiąc temu w ogóle nie pojawiał się w kategorii podniety na la rambli
1
@Lionel_Messi10 gownonius i okej
2
@Encore przy czym w premier league gra dużo drogich, gownianych piłkarzy - np Woltemade, więc nie tak trudno wbić tam do top 30.
Myślę że każdy piłkarz Barcy z podstawowej jedenastki złapałby się do top 30 pl
0
@BulaKG w sumie przy takich miernych 9tkach jakie są na rynku da się ten pomysł obronić
1
@Zoker chcieć to sobie może, real ma nad nim pełną kontrolę poprzez zapis o możliwości odkupu za 8 milionów.
Poza tym sam paz zachował się jak typowy madryl nie grając w ostatnich meczach pomimo bycia zdrowym
1
@Marek43a Araujo wywalił nas raz, z PSG - to że w innych meczach grał źle to inna sprawa, ale w ostatnich dwóch edycjach odpadliśmy przez błędy sedziowskie.
Wcześniej poza błędem Araujo z PSG też odpadaliśmy przez błędy sędziowskie. Chociażby odpadnięcie z grupy przez wałki w meczu z interem
0
@Laminedependencia w końcu Hiszpania będzie w pełni piękna, bez dodatku obrzydliwego ścierwa
0
@Rastafarnianin ja to nie wiem jak te świniaki się doprowadzają do tego stanu :)
Ja lubię pojeść (a kto nie lubi) ale jak zaczyna mi to przeszkadzać w życiu codziennym - opinają mi się ubrania, czuję gorszą kondycję, brzuch mi się zawija przy siedzeniu - to ruszam dupę i zrzucam nadmiarowe kg.
0
@blakkudium po co to komu skoro on nie strzela bramek (pomijam grupowych jaśków w LM)
1
@ka3fcb jeżeli Barca zaoferuje mu powrót a on odmówi, to będzie mieć świadomość tego że odjeżdża mu pociąg który zazwyczaj przyjeżdża tylko raz w karierze :)
1
@Marek43a czym innym jest bycie drugim w kraju a czym innym w top 4 w Europie - patrz przykład Bayernu ;)
Każdy z nas chciałby żeby Barca co sezon zdobywała LM ale to puchar którego usilnie decydenci (sędziowie) nie chcą wręczyć Barcy. Bez ich dobrej woli, nawet najlepszy skład może nie wystarczyć. Tak to widzę.
0
@ka3fcb w wywiadach mówił że chciałby wrócić do Barcy. W nadchodzącym sezonie nie będziemy w stanie zapewnić mu gry w podstawowym składzie, więc lepiej dać mu grać na wypożyczeniu.
Jednocześnie, jest to talent na tyle duży że warto byłoby zachować kontrole nad jego kartą zawodniczą ;)
1
@partymaker chyba prędzej za 500k euro?
9
Brać i wypożyczyć, choćby do Mallorci
7
@Marek43a a czy 1/2 LM to jest zły wynik?
Wow
1
@Kgorecki2500 pringelsy są super no ale za drogie to produkty wiesz o co chodzi
15
Jeżeli chodzi o atletico to nigdy więcej interesów z tym klubem, walić ich
0
@Kgorecki2500 nie oglądam filmów, seriale rules:p
0
@Kgorecki2500 nie wiem o co chodzi i okej
0
@Encore ten gej na so jest cienki
1
@Messibestplayerintheworld można dogadać wcześniej ale wymaganie od klubu / piłkarza by dał znać o swojej przyszłości na koniec maja jest niepoważne, wiele może się wydarzyć do tego czasu.
Teoretycznie np. Dembele zerwie więzadła w czasie mundialu przez co u PSG pojawi się nagła, nieplanowana potrzeba wzmocnienia ataku
1
@Eklerek kasa rządzi światem
2
@macio_944 nie potrzebuje wchodzić na notatnik, gdyż na la rambli też jest kilka kibiców realu Madryt ;)
0
@Pedri16Future o jeden rok terminu ważności ma mniej niż rok temu, chociaż wiem że Barca niestety nie patrzy na metrykę.
Poza tym, mnie osobiście Joao nie zachwycał w meczach Chelsea
0
@RoberDzik za Hiszpanie tak, za Argentynę nie ;)
Nie będą kibicował zespołowi tylko przez wzgląd na jednego zawodnika
Z resztą się zgadzam