3

@Pedri16Future może ma najlepszy pod tym kątem że najfajniejszy klub w PL i to już jakiś sens by miało, Arsenal jest w porządku, zwłaszcza że wywalili z LM hołotę diego simeone

0

@Gibbon_FCB nie no mimo wszystko jednak Haaland, choć nie jest już takim killerem jak w pierwszym sezonie.

Ciekawe co pokaże na mundialu

0

@ousmanedembele10 w jednym okienku to niemożliwe, piłkarze mają ważne kontrakty i nie spieszy im się odchodzenie z Barcy

0

@agaFCB cóż za inteligentna odpowiedź, czapki z głów :)

Oczywiście można też kibicować jednocześnie realowi i Barcy, choć dla mnie to po prostu dziwne, ale świat jest pełen dziwactw

0

@agaFCB wiadomo, Twoja sprawa ;)

Wspieranie złodziei i sku……. (Kim dla mnie jest społeczność realu) co robi Carlos nie czyni z niego złodzieja, lecz dla mnie osobiście wyklucza go z opcji kibicowania mu kiedykolwiek

1

@ViscaelBarca2007 może i tak ale to niemożliwe, jest wiele mocniejszych repek

0

@agaFCB no dla mnie ma dużo bo po prostu kibicuje Barcelonie a nie realowi, tak już sobie wybrałem i tego się trzymam i szczerze dziwię się czemu kibice realu siedzą na la rambli mając własną stronę ;)

0

@agaFCB kolejna po @Sysia11 na forum ze słabości do madryli

0

@Kamiloza91 zwłaszcza że Julek w tych statach ma jeszcze darmowe bramki z karnych których rekin nie strzela

1

@Encore zgadzam się z opinią argentynczyka, przy czym nie wiem czy Harry nie ma słabszej psychy niż Haaland.

Powiedzmy finał mundialu, rzut karny - myślę że Haaland by nie wymiękł, a Kane? Nie miałbym ten pewności

1

@Faro wiesz problem jest taki jak napisał @Proxi ze niestety ale Fati nie nadaje się do zapierniczania w pressingu

5

@kuz nie no na pewno nie

0

@Faro wow myślałem że tylko mięśnie mu się zrywały

0

@KrychaFCB tak też może być :)

Wiem że staw a mięsień to zupełnie inny poziom problemu ale Dembele też przez lata się psuł i przestał więc może z Fatim będzie tak samo

2

@Zoker 1. Haaland
2. Harry Kane
3. Osimhen
4. Julian Alvarez
5. Marmoush
6. Joao Pedro
7. Oyarzabal

Resztę traktuje w kategoriach osłabienia kadry a nie jej wzmocnienia

7

@Faro i zdobędzie króla strzelców po czym Monaco odsprzeda go za 150 milionów do United

0

@R10MatiG i tak będą plotki z nimi związane, spokojnie.

Poza tym już nie jeden zarzekał się że chce grać w jednym klubie a później odchodził :)

0

@Kgorecki2500 można kibicować więcej niż jednemu klubowi, poza tym w dalszym ciągu lubienie dzisiaj zespołu X a za pół roku nie lubienie tego samego zespołu tylko dlatego że trener zmienił taktykę jest niekonwencjonalne :)

3

@KrychaFCB ocenimy po wynikach ;)

Jak anczelot dojdzie do 1/4 to według mnie jego decyzje się obronią

0

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 to bez urazy ale masz dziwny tok myślenia bo na takiej zasadzie możesz w ciągu życia 50 razy nie lubić jednego klubu i 50 razy ten sam klub polubić ;)

Dla mnie klub to 100 lat historii (lub przynajmniej te 20 które oglądam pilke) a nie 1 sezon 1 trenera.

W czasach gdy Barce trenował późny Xavi / Valverde nie kibicowałeś Barcy?

0

@Eto'o9 R10 Endrick akurat dobrze grał w ostatnich miesiącach.

A Neymar może dalej dać tej drużynie nieszablonowego, ma nieporównywalnie lepszy drybling, przegląd pola, strzał z wolnego niż Jaś Pedro

2

@Kgorecki2500 ale to jest raczej kwestia trenera a nie klubu ;)

Jak real zacznie grać pięknie i porywająco to polubisz ten klub?

0

@Destroyer_of_Worlds jeżeli mourinho nie pójdzie w realu to może właśnie Pep do realu, dlaczego by nie?

W Anglii nikogo poza City trenować nie będzie, Włosi tak jak piszesz są za biedni a Bayern ma Kompany’ego

0

@kamilop no i jak dla mnie spoko, o ile w dobrych piniondzach a nie za 100m.

Wypożyczenie z opcją wykupu siadłoby jak złoto xd

0

@Faro to w takim razie Bayern też nie ogarnia obrony skoro przyjął 6?

0

@MessiForeverTheBest według mnie zbyt porywczy na kapitana ;)

6

@Fermin trzymaj się Ferminku.

Jakie zatem plany na wakacje?

1

@Pressinho legenda jest generał franco, wszystkie inne legendy realu nie dorastają mu do pięt

0

@Kazragore nie odniósł bo jest miękki czego nie można powiedzieć o jose.

W realu czym gorszy moralnie trener tym większa szansa na sukces

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?