Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pedri16Future może ma najlepszy pod tym kątem że najfajniejszy klub w PL i to już jakiś sens by miało, Arsenal jest w porządku, zwłaszcza że wywalili z LM hołotę diego simeone
0
@Gibbon_FCB nie no mimo wszystko jednak Haaland, choć nie jest już takim killerem jak w pierwszym sezonie.
Ciekawe co pokaże na mundialu
0
@ousmanedembele10 w jednym okienku to niemożliwe, piłkarze mają ważne kontrakty i nie spieszy im się odchodzenie z Barcy
0
@agaFCB cóż za inteligentna odpowiedź, czapki z głów :)
Oczywiście można też kibicować jednocześnie realowi i Barcy, choć dla mnie to po prostu dziwne, ale świat jest pełen dziwactw
0
@agaFCB wiadomo, Twoja sprawa ;)
Wspieranie złodziei i sku……. (Kim dla mnie jest społeczność realu) co robi Carlos nie czyni z niego złodzieja, lecz dla mnie osobiście wyklucza go z opcji kibicowania mu kiedykolwiek
1
@ViscaelBarca2007 może i tak ale to niemożliwe, jest wiele mocniejszych repek
0
@agaFCB no dla mnie ma dużo bo po prostu kibicuje Barcelonie a nie realowi, tak już sobie wybrałem i tego się trzymam i szczerze dziwię się czemu kibice realu siedzą na la rambli mając własną stronę ;)
0
@agaFCB kolejna po @Sysia11 na forum ze słabości do madryli
0
@Kamiloza91 zwłaszcza że Julek w tych statach ma jeszcze darmowe bramki z karnych których rekin nie strzela
1
@Encore zgadzam się z opinią argentynczyka, przy czym nie wiem czy Harry nie ma słabszej psychy niż Haaland.
Powiedzmy finał mundialu, rzut karny - myślę że Haaland by nie wymiękł, a Kane? Nie miałbym ten pewności
1
@Faro wiesz problem jest taki jak napisał @Proxi ze niestety ale Fati nie nadaje się do zapierniczania w pressingu
5
@kuz nie no na pewno nie
0
@Faro wow myślałem że tylko mięśnie mu się zrywały
0
@KrychaFCB tak też może być :)
Wiem że staw a mięsień to zupełnie inny poziom problemu ale Dembele też przez lata się psuł i przestał więc może z Fatim będzie tak samo
2
@Zoker 1. Haaland
2. Harry Kane
3. Osimhen
4. Julian Alvarez
5. Marmoush
6. Joao Pedro
7. Oyarzabal
Resztę traktuje w kategoriach osłabienia kadry a nie jej wzmocnienia
7
@Faro i zdobędzie króla strzelców po czym Monaco odsprzeda go za 150 milionów do United
0
@R10MatiG i tak będą plotki z nimi związane, spokojnie.
Poza tym już nie jeden zarzekał się że chce grać w jednym klubie a później odchodził :)
0
@Kgorecki2500 można kibicować więcej niż jednemu klubowi, poza tym w dalszym ciągu lubienie dzisiaj zespołu X a za pół roku nie lubienie tego samego zespołu tylko dlatego że trener zmienił taktykę jest niekonwencjonalne :)
3
@KrychaFCB ocenimy po wynikach ;)
Jak anczelot dojdzie do 1/4 to według mnie jego decyzje się obronią
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 to bez urazy ale masz dziwny tok myślenia bo na takiej zasadzie możesz w ciągu życia 50 razy nie lubić jednego klubu i 50 razy ten sam klub polubić ;)
Dla mnie klub to 100 lat historii (lub przynajmniej te 20 które oglądam pilke) a nie 1 sezon 1 trenera.
W czasach gdy Barce trenował późny Xavi / Valverde nie kibicowałeś Barcy?
0
@Eto'o9 R10 Endrick akurat dobrze grał w ostatnich miesiącach.
A Neymar może dalej dać tej drużynie nieszablonowego, ma nieporównywalnie lepszy drybling, przegląd pola, strzał z wolnego niż Jaś Pedro
2
@Kgorecki2500 ale to jest raczej kwestia trenera a nie klubu ;)
Jak real zacznie grać pięknie i porywająco to polubisz ten klub?
0
@Destroyer_of_Worlds jeżeli mourinho nie pójdzie w realu to może właśnie Pep do realu, dlaczego by nie?
W Anglii nikogo poza City trenować nie będzie, Włosi tak jak piszesz są za biedni a Bayern ma Kompany’ego
0
@kamilop no i jak dla mnie spoko, o ile w dobrych piniondzach a nie za 100m.
Wypożyczenie z opcją wykupu siadłoby jak złoto xd
0
@Faro to w takim razie Bayern też nie ogarnia obrony skoro przyjął 6?
0
@MessiForeverTheBest według mnie zbyt porywczy na kapitana ;)
6
@Fermin trzymaj się Ferminku.
Jakie zatem plany na wakacje?
1
@Pressinho legenda jest generał franco, wszystkie inne legendy realu nie dorastają mu do pięt
0
@Kazragore nie odniósł bo jest miękki czego nie można powiedzieć o jose.
W realu czym gorszy moralnie trener tym większa szansa na sukces