Danon1
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Coutinho nie jest na sprzedaż, tak jak Klopp powiedział. W Liverpoolu pieniędzy nie brakuje, a ich zarząd nie jest głupi. Mają już prawie lige mistrzów, mocny skład i duże przychody jak każdy angielski klub. Zaraz zaczynają sezon i nie będą tracić teraz najważniejszego piłkarza.
2
Co z tego że przed sezonem każdy chciał transferu środkowego pomocnika, którego brakowało w poprzednim sezonie, teraz nagle już go nie potrzeba?
0
UEFA nic nie może.
4
Niech szybko dojdzie do finalizacji, został miesiąc okienka i 2 trudne transfery do zrealizowania.
0
Dokładniej dwumecz i to trzema bramkami. Juventus od kilku sezonów pokazuje równą i stabilną formę.
1
Tak brakuje mu szybkości, jest wolniejszy od Neymara, którego miałby zastąpić, tak samo innych obecnie grających w Liverpoolu skrzydłowych, czyli Mane i Salaha. Nie mówię, że jest wolny, po prostu nie jest wybitnie szybki, a tego potrzeba na skrzydle, sam jego wybitny drybling nie zawsze wystarczy.
3
Zainteresuj się grą i pozycjami tych zawodników. Cou gra na skrzydle w Liverpoolu tylko i wyłącznie z konieczności, brakuje mu szybkości.
A Griezmann to nie pomocnik tylko środkowy, ewentualnie cofnięty napastnik.
5
To nie Fifa, nie stać nas na tych wszystkich zawodników i żaden z nich nie przyjdzie siedzieć na ławce.
0
Polecam bardziej zainteresować się innymi drużynami i ligami niż tylko Barcelona i liga hiszpańska. Zresztą widzę, że zapomniałeś o ostatnim meczu Juventusu i Barcelony w lidze mistrzów.
0
Wnioskuje to po ostatnim dwumeczu tych drużyn w Lidze Mistrzów. Bezpośredni pojedynek dokładnie pokazał która z drużyn niestety stoi obecnie na wyższym poziomie.
0
Tylko, że żaden z nich nie jest typowym lewoskrzydłowym, tylko obaj bardziej są cofniętymi napastnikami, a moim zdaniem na drużyny nastawione na obronę bardziej potrzebny będzie zawodnik grający przy linii bocznej. Dodatkowo nie wiadomo czy Griezmann będzie chciał osłabiać niemogące dokonywać wzmocnień Atleti, a Dybala gra w obecnie lepszym klubie, do którego już się dopasował.
0
To tylko przepis, który kluby często łamią i rozmawiają za plecami klubu.
0
Cou to nominalnie środkowy pomocnik, był wystawiany na skrzydle z konieczności, ponieważ w poprzednim sezonie jedynym skrzydłowym w Liverpoolu był Mane. W ostatnich meczach sezonu Klopp przesunął Coutinho znowu do środka.
0
Od dogadania z piłkarzem do transferu bardzo daleko, Liverpool nie jest skłonny do jego sprzedaży, a na pewno nie za mniej niż 100mln, więc nie ma się co zbytnio napalać na ten transfer.
7
Nic dziwnego, skoro transfer był ustalany w jedynie w 5 godzin podczas gdy niektóre negocjacje trwają miesiącami.
0
Rozumiem, na razie nie mamy jak mimo wszystko ocenić kto ma rację w tej kwestii
0
Ludzie wewnątrz klubu obserwujący na codzień Palencie stwierdzili, że bardziej prawdopodobne że to Semedo odpali
Za 2-3 lata zobaczymy gdzie będą obaj ci zawodnicy
1
W tym momencie presja jest tak wielka i wśród kibiców i ze strony zarzadu, że stwierdzono, że raczej nie ma co eksperymentować i postawić na gracza trochę bardziej doświadczonego i ogranego w lepszej lidze
0
Ukazuję tylko krótkowzroczność niektórych użytkowników
1
Wychowanka grającego dobrze i nic więcej w 3 lidze hiszpańskiej? To chyba zbyt mało na 1 zespół, dodatkowo jeśli klub sprowadza kolejnego obrońce to znaczy, że nie do wierzy w umiejętności Palencii, w odróżnieniu od większości osób z tej strony
2
Czemu wszyscy tak wysoko cenią Palencie? Był kapitanem i grał dobrze w 3 ligowej (!!) drużynie, jak widać nasz zarząd twierdzi, że nie jest to poziom na pierwszą drużynę.
0
Śmieszny jest fakt, że wcześniej większość osób stawiało na równi i Hectora i Nelsona, albo nawet uważało Bellerina za lepszego piłkarza, a teraz gdy Semedo został naszym graczem jest on stawiany jako świetny piłkarz, klasę wyżej od Bellerina.
15
Tego Bellerina którego na ławke posadził skrzydłowy Chamberlain?
2
Jeżeli klub sprowadza Semedo to znaczy, że nie chce postawić na Palencie. Ja osobiście im ufam, na pewno mają większe rozeznanie od nas, obserwując go codziennie na treningach i w każdym jego meczu. Sprowadzając prawego obrońce potwierdzają to, że dobra gra w 3 lidze to jednak zbyt mało na 1 drużynę.
13
Nasz zarząd wyszedł z założenia, że jeśli Paulinho to brazylijczyk i jego pseudonim kończy się na -inho to jest tak kreatywny jak Coutinho i Ronaldinho