0

@Gall a jeszcze jest pytanie czy on będzie chciał do tego bagna bez kasy

0

@korn234 a czemu lewy ma odchodzić podpisali kontrakt to niech płaca i kwicza

0

@Pijo2202 tak bo kllop czeka na bankruta żeby musiał pensje odraczać albo za darmo trenowac

0

Tylko z kat nankrut weźmie pieniądze ma klopa i transfery pod jego zyczenia

0

Trener to ma choć z glowa

2

A jak Barcelona korzystała z valencia to już cisza

0

Manchester ma kasę a my mamy kasę ale do oddania

0

@Pustelnik w Barcelo nie miał pakę a jakoś pucharów dużo nie zdobyl

1

Bo Real ma trenera.

1

A po sezonie musiałby grac za darmo bo by niemieli na wyplate

0

Bankrut rywalizuje

3

Superliga to potrzebna tylko 2 hiszpańskim bankrutom

3

Xavi już szuka wymówki

5

W tej barcelonie to i halaand by nie strzelal

0

Sponsor xaviego

2

Pedrego kreują na gwiazdęa to sredniak

2

Ciekawe czy maja kasę na rejestracje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?