0

@BorzyKrzys a kogo teraz tam dasz co ?

0

@Barca_bwo tragiczny to jest poziom twojego pytania ...

1

Ale rozkmina , widziałeś suty rekina ?

0

@Kgorecki2500 juz niedługo

Smażyć , wszamamać , zalegalizować

0

@LM10GOAT w trójcy jedyny czemuś ty jest nie uczciwy

0

@norbi77 dobra sztuka

0

@FutbolFan tik tak tik tak

0

@Katalończyk 99 no wolał bym drugi od wardęgi , konop juz nie raz zawalił sprawe

0

0

No ale ciekawe jaki film wyleci na 100k subów u ozdoby , przecież to za dużo w samych tytułach i miniaturkach żeby nie było związane z Pandora gate

0

@Jakchcesz liczyłem że bardziej sie postarasz

0

@Jakchcesz wyjaśnij mi prosze swoją myśl

Bo tak Ci powiem to i tak jesteśmy w d**e , a to że teraz zatankuje więcej to wcale nie zyskam , ale to już zostawiam Tobie do przemyślenia , pytanie czy rozkminisz

0

@Jakchcesz jak na prawie 30 latka to tak słabo troche

2

@bartekvisca czekaj to sie dowiesz , myslisz ze wyciagal by argumenty z d**y zeby sie tak narazić ? Za oczernianie można nieźle beknąć , bez powodu gość tego nie robi

1

@tbas 19/20 moim skromnym zdaniem to nie najlepsze godziny do publikacji , materiał w dniu wydania musi zdążyć sie stać popularny co wygeneruje większe zasięgi w dniach kolejnych .
Chociaż przy tej sprawie o zasięgi to się nie ma co martwić..

0

@ranger3120 to rozumiesz czy nie ?

2

Konopskyy dawaj mnie ten film bo nie wytrzymie

3

@Popitek12 nie no słabo 140 jak na księdza pedofila , w więzieniu cie na ciepło zrobią

1

@Kinginiesta ja tam lecha piłem a legie oglądałem , kibicuje sobie żebi mi sie również dobrze raka oglądało

0

@Popitek12 jeśli udźwignie 5 moich to bym jej pozwolił na ani jedną

0

@Bobo25 lepiej tak niż by byli w sytuacji Union i strzelili bramke

0

@CPuyol fartem to jakby lewy nie zablokował strzału wczoraj to by bramki jednej nie było i fartem jakby nie s.roberto to by nie było słynnego 6-1 i tak można w kółko .. co innego gdyby nic nie grali a wygrali

4

Jakby nie było to zasłużenie i skończcie co niektórzy pieprzyć bo dominacja realu cały mecz ..

0

Podoba mi sie gra na tym małym stadionie , co dopiero sie bedzie działo z takim realem na trybunach ..

2

@Sapos93 a to że gość ma czas na poprawe detali w takim wieku a gra już na poziomie ligi mistrzów

0

Balde to , Balde tamto a połowa tutaj pewnie w jego wieku co najwyżej w okręgówce gra

1

@MesQueUnClub_87 troche was skroiłem ale oddałem biednym :p

0

Powidło !!!
Pięknie

0

Mała prośba w niedzielne popołudnie , jeśli doceniasz historie naszego kraju prosze podpisz petycje poniżej .
Każdy podpis jest bardzo ważny i miejmy nadzieje że pomoże ;)

https://www.petycjeonline.com/petycja_obywateli_mionikow_historii_muzealnikow_i_archeologow-naukowcow_za_przyjciem_nowelizacji_ustawy_o_ochronie_zabytkow_i_opiece_nad_zabytkami_regulujcej_przepisy_do_poszukiwa_zabytkow

3

@qbuteq wnosze o 3 sezony bez ligi mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?