DarekFCBnaZawsze
Dołączył/a: styczeń 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys a kogo teraz tam dasz co ?
0
@Barca_bwo tragiczny to jest poziom twojego pytania ...
1
Ale rozkmina , widziałeś suty rekina ?
0
@Kgorecki2500 juz niedługo
Smażyć , wszamamać , zalegalizować
0
@LM10GOAT w trójcy jedyny czemuś ty jest nie uczciwy
0
@norbi77 dobra sztuka
0
@FutbolFan tik tak tik tak
0
@Katalończyk 99 no wolał bym drugi od wardęgi , konop juz nie raz zawalił sprawe
0
0
No ale ciekawe jaki film wyleci na 100k subów u ozdoby , przecież to za dużo w samych tytułach i miniaturkach żeby nie było związane z Pandora gate
0
@Jakchcesz liczyłem że bardziej sie postarasz
0
@Jakchcesz wyjaśnij mi prosze swoją myśl
Bo tak Ci powiem to i tak jesteśmy w d**e , a to że teraz zatankuje więcej to wcale nie zyskam , ale to już zostawiam Tobie do przemyślenia , pytanie czy rozkminisz
0
@Jakchcesz jak na prawie 30 latka to tak słabo troche
2
@bartekvisca czekaj to sie dowiesz , myslisz ze wyciagal by argumenty z d**y zeby sie tak narazić ? Za oczernianie można nieźle beknąć , bez powodu gość tego nie robi
1
@tbas 19/20 moim skromnym zdaniem to nie najlepsze godziny do publikacji , materiał w dniu wydania musi zdążyć sie stać popularny co wygeneruje większe zasięgi w dniach kolejnych .
Chociaż przy tej sprawie o zasięgi to się nie ma co martwić..
0
@ranger3120 to rozumiesz czy nie ?
2
Konopskyy dawaj mnie ten film bo nie wytrzymie
3
@Popitek12 nie no słabo 140 jak na księdza pedofila , w więzieniu cie na ciepło zrobią
1
@Kinginiesta ja tam lecha piłem a legie oglądałem , kibicuje sobie żebi mi sie również dobrze raka oglądało
0
@Popitek12 jeśli udźwignie 5 moich to bym jej pozwolił na ani jedną
0
@Bobo25 lepiej tak niż by byli w sytuacji Union i strzelili bramke
0
@CPuyol fartem to jakby lewy nie zablokował strzału wczoraj to by bramki jednej nie było i fartem jakby nie s.roberto to by nie było słynnego 6-1 i tak można w kółko .. co innego gdyby nic nie grali a wygrali
4
Jakby nie było to zasłużenie i skończcie co niektórzy pieprzyć bo dominacja realu cały mecz ..
0
Podoba mi sie gra na tym małym stadionie , co dopiero sie bedzie działo z takim realem na trybunach ..
2
@Sapos93 a to że gość ma czas na poprawe detali w takim wieku a gra już na poziomie ligi mistrzów
0
Balde to , Balde tamto a połowa tutaj pewnie w jego wieku co najwyżej w okręgówce gra
1
@MesQueUnClub_87 troche was skroiłem ale oddałem biednym :p
0
Powidło !!!
Pięknie
0
Mała prośba w niedzielne popołudnie , jeśli doceniasz historie naszego kraju prosze podpisz petycje poniżej .
Każdy podpis jest bardzo ważny i miejmy nadzieje że pomoże ;)
https://www.petycjeonline.com/petycja_obywateli_mionikow_historii_muzealnikow_i_archeologow-naukowcow_za_przyjciem_nowelizacji_ustawy_o_ochronie_zabytkow_i_opiece_nad_zabytkami_regulujcej_przepisy_do_poszukiwa_zabytkow
3
@qbuteq wnosze o 3 sezony bez ligi mistrzów