DaretoZlatan
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
//OFFTOP
Kurde, Neymar może czuć się zagrożony. ;)
0
Jest jedna osoba, która ma już zaklepany status Boga. ;)
0
Może być królem, ale nie bogiem.
0
Chcesz pijanego Ancelottuego? Obejrzyj to
Chociaż trzeba przyznać, że Carlo ładnie śpiewa :D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
Właśnie wiem.
1
Narzekacie na swój terminarz, popatrzcie na ten:
5 kwietnia - Olympique Marsylia - PSG (Ligue 1)
8 kwietnia - PSG - ASSE (półfinał Coupe de France)
11 kwietnia - Bastia - PSG (finał Coupe de la Ligue)
14 lub 15 kwietnia - (pierwszy mecz ćwierćfinału Champions League)
18 kwietnia - Nice - PSG (Ligue 1)
25 kwietnia - PSG - Lille (Ligue 1)
28 lub 29 kwietnia - PSG - Metz (Ligue 1)
0
Mecz z City będzie dużo trudniejszy od tego z Realem.
0
Idelnie byłoby z Biskitsem.
0
Jeśli Lacazette ma 22 gole w Ligue 1, boję się myśleć ile by strzelił w La Liga.
0
Nie wspomniałeś o najciekawszym meczu Lyon - Marsylia!
0
Sergio Aguero ......
0
Chyba dopiero* ....
0
5
Mourinho: Mam nadzieję, że UEFA naprawi ten błąd i Zlatan zagra w ćwierćfinale.
0
Przeważali, bo było ich więcej...
0
Lewy jest bożyszczem polskiej telewizji i internetu (głównie TVP + Onet) i tego chyba się nie będzie dało zmienić. Najlepiej jakby puszczali mecze, które są na Canal + Sport. Zresztą i tak za rok już nic nie będą puszczać..
1
Myślę, że to PSG najbardziej zasłużyło na Porto / Monaco.
Nie piszę Real, bo może im przez miesiąc wrócić forma. ;)
1
Niesamowite - dosłownie każdy strzał Luiza z 30 - 40 m jest świetny! W ostatnim meczu ligowym udało mu się strzelić z ponad 30. m.
0
Tylko czasem pyskaty.
Ligue 1 go wiele nauczyło. PSG zapłaciło nawet stratami bramek przez jego głupie zagrywki, ale chłopak dojrzał i teraz możemy oglądać świetnego piłkarza.
1
Onet jak tvp...
1
Czy jest taka możliwość, aby UEFA anulowała kartkę Ibry? Tzn. żeby grał w następnym meczu?
1
FIER DE PARIS! ALLEZ PARIS!
Teraz bardzo liczę na Barcelonę i Monaco. Ludzie już nie będą pisać "BPL najlepsza liga". Chociaż znam paru typów, którzy będą pisali "BPL lepsza od LM" xd
0
Warto dodać, że niesłuszne czerwo.
0
To porównaj z Costą i Oscarem.
0
Z tqkim sedziowaniem Chelsea wygra LM.
0
Fier de Paris! Allez Paris!
0
Jaki wynik porto basel?