0

//OFFTOP

Kurde, Neymar może czuć się zagrożony. ;)

0

Jest jedna osoba, która ma już zaklepany status Boga. ;)

0

Może być królem, ale nie bogiem.

0

Chcesz pijanego Ancelottuego? Obejrzyj to


Chociaż trzeba przyznać, że Carlo ładnie śpiewa :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

Właśnie wiem.

1

Narzekacie na swój terminarz, popatrzcie na ten:
5 kwietnia - Olympique Marsylia - PSG  (Ligue 1)
8 kwietnia - PSG - ASSE (półfinał Coupe de France)
11 kwietnia - Bastia - PSG (finał Coupe de la Ligue)
14 lub 15 kwietnia - (pierwszy mecz ćwierćfinału Champions League)
18 kwietnia - Nice - PSG (Ligue 1)
25 kwietnia - PSG - Lille (Ligue 1)
28 lub 29 kwietnia - PSG - Metz (Ligue 1)

0

Mecz z City będzie dużo trudniejszy od tego z Realem.

0

Idelnie byłoby z Biskitsem.

0

Jeśli Lacazette ma 22 gole w Ligue 1, boję się myśleć ile by strzelił w La Liga.

0

Nie wspomniałeś o najciekawszym meczu Lyon - Marsylia!

0

Sergio Aguero ......

0

Chyba dopiero* ....

0

5

Mourinho: Mam nadzieję, że UEFA naprawi ten błąd i Zlatan zagra w ćwierćfinale.

0

Przeważali, bo było ich więcej...

0

Lewy jest bożyszczem polskiej telewizji i internetu (głównie TVP + Onet) i tego chyba się nie będzie dało zmienić. Najlepiej jakby puszczali mecze, które są na Canal + Sport. Zresztą i tak za rok już nic nie będą puszczać..

1

Myślę, że to PSG najbardziej zasłużyło na Porto / Monaco.

Nie piszę Real, bo może im przez miesiąc wrócić forma. ;)

1

Niesamowite - dosłownie każdy strzał Luiza z 30 - 40 m jest świetny! W ostatnim meczu ligowym udało mu się strzelić z ponad 30. m.

0

Tylko czasem pyskaty.
Ligue 1 go wiele nauczyło. PSG zapłaciło nawet stratami bramek przez jego głupie zagrywki, ale chłopak dojrzał i teraz możemy oglądać świetnego piłkarza.

1

Onet jak tvp...

1

Czy jest taka możliwość, aby UEFA anulowała kartkę Ibry? Tzn. żeby grał w następnym meczu?

1

FIER DE PARIS! ALLEZ PARIS!
Teraz bardzo liczę na Barcelonę i Monaco. Ludzie już nie będą pisać "BPL najlepsza liga". Chociaż znam paru typów, którzy będą pisali "BPL lepsza od LM" xd

0

Warto dodać, że niesłuszne czerwo.

0

To porównaj z Costą i Oscarem.

0

Z tqkim sedziowaniem Chelsea wygra LM.

0

Fier de Paris! Allez Paris!

0

Jaki wynik porto basel?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?